Powitajki przy kawie 63

18 stycznia 2021 09:01 / 5 osobom podoba się ten post
Clio

Poniedziałek, Poniedziałeczek
zaczyna sie nowy mily dzioneczek:-):hihi:
Udanego,wesolego dnia życzę :bravo: +:kawa1:
Dusia1987 udanego zimowego turnusu :oklaski:
 

Dzięki. Zimą przybyłam wiosną wyjazd. Dłuuuugi turnus.... 
18 stycznia 2021 09:28 / 7 osobom podoba się ten post
Przesyłam gorące uściski w ten mrożny ranek :) 
18 stycznia 2021 11:17 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  Spokojnego dnia życzę nam Wszystkim 
18 stycznia 2021 12:10 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo,u nas śniegu po kostki,oczywiście w Polsce. Byliśmy z wnuczkami (dziewczyny) na wsi u rodzinki i tam mniej śniegu ale bałwany i tak lepiliśmy ☃️,fajnie było choć mróz nawet  -12 stopni,fajna Zima w tym roku dla dzieci bo dla nas starszych to  nie koniecznie,ja lubię ciepełko Miłego dnia wszystkim i spokoju ?
18 stycznia 2021 12:43 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry południowo u mnie też ptaszki śpiewają
18 stycznia 2021 13:14 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry południowo:-) u mnie też ptaszki śpiewają:chaplin:

Ojj docia u mnie nie cwierkaja i dobrze
maja tak grube brzuchy ze sie galezie wyginaja i dziub jedzeniem zatykają niszcza przyrode tylko i zezarly kolejny wór ziaren masakra 1 dzien i wyżarte wszystko z karmnika   
Z podworkowych kotow wiecej pozytku
przylezie do domu, da sie pogłaskać, pogadamy troche pośmiejemy sie i idzie jakis pozytek 
18 stycznia 2021 13:22 / 5 osobom podoba się ten post
Clio

Ojj docia u mnie nie cwierkaja i dobrze
maja tak grube brzuchy ze sie galezie wyginaja:smiech3: i dziub jedzeniem zatykają niszcza przyrode tylko i zezarly kolejny wór ziaren masakra 1 dzien i wyżarte wszystko z karmnika :karmic ptaki: :lol3: 
Z podworkowych kotow wiecej pozytku
przylezie do domu, da sie :kotek:pogłaskać, pogadamy troche pośmiejemy sie i idzie jakis pozytek:przyjaciele: 

Moje są na diecie nie dokarmiamy no gołębie po rzylatuja  gromadnie po 18 sztuk , Margaretka karmiła je na tarasie a lokatorom z pierwszego piętra tak jakby brudziły . Potem ów sąsiad widział szczury . Te raz zakwestionował mój kompostownik. Też szczury mogą być . Dla świętego spokoju Mosze zielone do pojemnika . Nie wolno tylko resztek jedzenia wyrzucać .
18 stycznia 2021 13:27 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Moje są na diecie:-) nie dokarmiamy no gołębie po rzylatuja  gromadnie po 18 sztuk , Margaretka karmiła je na tarasie a lokatorom z pierwszego piętra tak jakby brudziły . Potem ów sąsiad widział szczury . Te raz zakwestionował mój kompostownik. Też szczury mogą być . Dla świętego spokoju Mosze zielone do pojemnika . Nie wolno tylko resztek jedzenia wyrzucać .

My tu mamy wróbelki te male galgany.
Gołębi na wsi net.
tez im zrobie mala diete co 3 dzien nasypie ooo.
A kompostownik obowiazkowo znow w ogrodku za krzakiem.
19 stycznia 2021 06:17 / 4 osobom podoba się ten post
Witam wtorkowo
Dziś pojedziemy chyba na małe zakupy, jak pedepcia będzie w formie
Jak nie to sobie jakąś robotę wynajdę
Miłego dnia wszystkim
19 stycznia 2021 06:26 / 5 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłego,bezstresowego wtorku!!!Dzień jak codzień w tym małym kieracie-oby szybko zleciał!!!!
19 stycznia 2021 06:45 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  jeszcze w ciemny poranek. Wszystkim życzę miłego i Spokojnego dnia. 
19 stycznia 2021 07:27 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Budzik mnie zaskoczył. Jakiś taki fajny sen miałam, a tu coś nad uchem dzwoni...
19 stycznia 2021 07:34 / 8 osobom podoba się ten post
Witam we wtorek
Nie ma nocy, żeby mi się coś nie śniło. I fajne sny, i koszmary, i bez sensu..
Ale teraz już dzień nastał, więc trzeba zrobić wszystko, żeby miło on nam minął.
Spokojnego dnia Opiekunkowo 
 
19 stycznia 2021 08:06 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry kolejny piękny dzień przed nami, tak go przeżyjmy dużo zależy od nas samych. Powolutku do pracy 
19 stycznia 2021 08:12 / 7 osobom podoba się ten post
Fajnego tygodnia życzę