Powitajki przy kawie 64

01 kwietnia 2021 17:00 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Nie trać nadziei:-):aniolki:

Decyzja juz podobno zapadla .Moja pdp idzie ,a wlasciwie zostaje oddana (umieszczona )przez corki w heimie .
Najgorsze jest to ,ze ona jeszcze o tym nie wie .Argumentacja rodziny spowodowala ,ze dostalam piany na.ustach ,bo podobno decyzja taka.nie.inna z powodu obawy ,ze opiekunki z Polski moga zarazic matke covidem .Tylko siasc i plakac .Pozgrzytam sobie zebami ,moze to przyniesie mi jakas.ulge .
01 kwietnia 2021 18:54 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Decyzja juz podobno zapadla .Moja pdp idzie ,a wlasciwie zostaje oddana (umieszczona )przez corki w heimie .
Najgorsze jest to ,ze ona jeszcze o tym nie wie .Argumentacja rodziny spowodowala ,ze dostalam piany na.ustach ,bo podobno decyzja taka.nie.inna z powodu obawy ,ze opiekunki z Polski moga zarazic matke covidem .Tylko siasc i plakac .Pozgrzytam sobie zebami ,moze to przyniesie mi jakas.ulge .

Szkoda PDP, że mają takie " puste jak dzbany" dzieci. 
02 kwietnia 2021 05:35 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Zapowiada się chłodniejszy dzień, nawet i dobrze... Jeszcze za wcześnie na tak wysokie temperatury. Dziadek znowu cały mokry, ech... Żaden problem go przebrać, ale.... Można mówić dzieciom, żeby ograniczyli mu picie przed spaniem w sytuacji gdy nie ma cewnika, a oni go dalej poją i poją wieczorami... Jeszcze na godzinkę szlafanko i dzień się zacznie. Podejrzewam, że wg rytuału "wochenendowego", tzn dziadek śniadanko około południa...
Bywajcie, miłego dnia
02 kwietnia 2021 05:45 / 7 osobom podoba się ten post
Doberek środowo, widzę że ktoś tu dziś pobił rekordy wstawania.Rzeczywiscie,już czuć ochłodzenie,a my dzisiaj duszujemy seniorkę po dłuższym czasie.Oj, będzie się działo ?.Spadam na dół po kawę i życzę Wszystkim pogodnego Wielkiego Piątku
02 kwietnia 2021 07:25 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  U mnie też jeszcze słoneczko ale cała noc wiało więc pogoda napewno się zmieni. Wszystkim życzę spokojnego i dobrego dnia. 
02 kwietnia 2021 07:50 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dnia życzę wszystkim 
02 kwietnia 2021 08:35 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo na świątecznie dzisiaj nadaje 
02 kwietnia 2021 08:45 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Doberek środowo, widzę że ktoś tu dziś pobił rekordy wstawania.Rzeczywiscie,już czuć ochłodzenie,a my dzisiaj duszujemy seniorkę po dłuższym czasie.Oj, będzie się działo ?.Spadam na dół po kawę i życzę Wszystkim pogodnego Wielkiego Piątku:wielkanoc1:

..piątkowo
02 kwietnia 2021 09:05 / 5 osobom podoba się ten post
Dzien dobry 
Nastroj swiateczny juz jest 
Milego swiatecznego piatku wszystkim zycze 
02 kwietnia 2021 09:23 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Nabic w butelke i zrobic z siebie balona tez nie dajcie :smiech3:

Otóż to! Mnie wczoraj nikt nawet nie oszukał. :P 
02 kwietnia 2021 10:53 / 5 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Otóż to! Mnie wczoraj nikt nawet nie oszukał. :P 

A bo to dzisiaj się oszukuje
02 kwietnia 2021 11:17 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

A bo to dzisiaj się oszukuje:niech zyje:

Wczoraj juz zaczeli, dziś c.d.n 
https://wroclaw.wp.pl/blad-systemu-zapisy-na-szczepienia-pelne-chaosu-strona-zostala-wylaczona-6624392405699104a
 
I od razu dzień dobry wszystkim. Smacznych świąt i wesołych jajek 
02 kwietnia 2021 13:41 / 5 osobom podoba się ten post
Mam już swój grafik Dziś do wieczora wolne, w niedzielę od popołudnia do wtorku rana też., więc w poniedziałek znów Stuttgart i inne okolice. 
02 kwietnia 2021 15:45 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Mam już swój grafik:oklaski: Dziś do wieczora wolne, w niedzielę od popołudnia do wtorku rana też., więc w poniedziałek znów Stuttgart i inne okolice. 

No trochę zazdraszczam. Ja mam tak do 5 h przerwy . Na Kolonie trochę krótko.
02 kwietnia 2021 16:14 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

No trochę zazdraszczam. Ja mam tak do 5 h przerwy . Na Kolonie trochę krótko.

Też nie zazdroszczę. To pierwsze miejsce, poza Monachium, gdzie mam tyle wolnego. Może chcą się mnie pozbyć? ?? Żartuję. 
Nie pojechaliśmy do Austrii, to tu spęd rodzinny organizują 
Każdego dnia ktoś przychodzi po południu. A teraz na 4 dni mam w sumie 2 dni wolnego. 
Rzadko miewałem taki układ.