Powitajki przy kawie 64

02 kwietnia 2021 17:35 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Też nie zazdroszczę. To pierwsze miejsce, poza Monachium, gdzie mam tyle wolnego. Może chcą się mnie pozbyć? ?? Żartuję. 
Nie pojechaliśmy do Austrii, to tu spęd rodzinny organizują :smiech3:
Każdego dnia ktoś przychodzi po południu. A teraz na 4 dni mam w sumie 2 dni wolnego. 
Rzadko miewałem taki układ. :-)

Ja tez mam na tym zleceniu wyjatkowo duzo wolneg.Trzeba sie z tym pogodzic bo na uklady nie ma rady 
Do domu wroce opalona bo wlasnie pierwszy raz od niepamietnych czasow udalo mi sie zasnac na sloncu 
03 kwietnia 2021 05:44 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w Wielką Sobotę.Kawa już pachnie,zaraz przejrze wiadomości.W planach mamy ostatnie zakupy i to na szybko ,bo znowu najstarszy syn zapowiedział się z wizytą i ma być dostawa z wodą mineralną.Najwyzej przykleje kartkę do drzwi,że wyszlysmy do sklepu i mają zaczekać ?. Zaczynam trzeci tydzień turnusu,jeszcze miesiąc i będę się zwijać.No to spadam,narka
03 kwietnia 2021 06:14 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie 
 
Wszystkim życzę zdrowych, spokojnych i, mimo wszystko w tych trudnych czasach, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy 
 

 
Miłej soboty
 
03 kwietnia 2021 07:11 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Obudziłam się i próbowałam jeszcze usnąć i nici że spania. Dziś dokończę karpatke i zrobię jakaś sałatkę i koniec pracy dla mnie. Jutro i w poniedziałek wybywamy w goście i nic bardzio nie szykuje. Wam życzę spokojnego i dobrego dnia i Wesołego Alleluja. 
03 kwietnia 2021 07:26 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry już faktycznie pachnie świętami,wczoraj wieczorkiem ciasto upieklam i tyle ,jeśli chodzi o szykowanie. W pracy tylko ciasto robię. 
03 kwietnia 2021 08:32 / 5 osobom podoba się ten post
Witam! Kawka wypita, czekam  na szefa że śniadaniem...Po południu  przyjedzie  po nas córka PDP i zabiera nas na ciasto....milego dnia  kochani 
03 kwietnia 2021 09:59 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
03 kwietnia 2021 10:55 / 4 osobom podoba się ten post
Dzien dobry .Witam wszystkich serdecznie i swiatecznie 
Zycze pieknego sobotniego dzionka przy  jeszcze piekniejszej pogodzie 
Jestem mega obibokiem bo nic nie pieklam .Nawet nie gotuje w swieta .Dzisiaj na obiad szparagi w roli glownej 
W niedziele i poniedzialek mam wolne od gotowania 
Co ja moge na to poradzic ,ze taki lukratywny kontrakt mi sie przytrafil ?
03 kwietnia 2021 11:03 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Dzien dobry .Witam wszystkich serdecznie i swiatecznie :slodki krolik:
Zycze pieknego sobotniego dzionka przy  jeszcze piekniejszej pogodzie :najlepszego2:
Jestem mega obibokiem bo nic nie pieklam .Nawet nie gotuje w swieta .Dzisiaj na obiad szparagi w roli glownej :mniam:
W niedziele i poniedzialek mam wolne od gotowania :radosc:
Co ja moge na to poradzic ,ze taki lukratywny kontrakt mi sie przytrafil :bezradny:?

No ja chociaż w domu to też dawno takich świąt nie miałam dawno wolnych od garów. Wysiłkiem wielkim karpatke ( a może to Tatry? bo tak mi niebiańsko wyrosła? ?) zrobiłam i w poniedziałek tylko sałatkę mam zrobić i tylko tyle, aż tyle. W goście jade.  Jutro 18 urodziny  w bliskiej rodzinie to nic nie biorę jade jak Pani sobie.  a w poniedziałek yez w goście i zabieram ciasto sztuk 1 i sałatka wiosenną - salaterka sztuk 1. Ot i taka u mnie Wielkanoc Zawsze stałam przy garach to raz mogę odpoczywać. 
03 kwietnia 2021 14:12 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No ja chociaż w domu to też dawno takich świąt nie miałam dawno wolnych od garów. :smiech3:Wysiłkiem wielkim karpatke ( a może to Tatry? bo tak mi niebiańsko wyrosła? ?) zrobiłam i w poniedziałek tylko sałatkę mam zrobić i tylko tyle, aż tyle. W goście jade.  Jutro 18 urodziny  w bliskiej rodzinie to nic nie biorę jade jak Pani sobie. :radosc: a w poniedziałek yez w goście i zabieram ciasto sztuk 1 i sałatka wiosenną - salaterka sztuk 1. Ot i taka u mnie Wielkanoc:wlk15: Zawsze stałam przy garach to raz mogę odpoczywać. :oklaski:

Wreszcie poczulysmy magie Swiat 
03 kwietnia 2021 14:14 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Wreszcie poczulysmy magie Swiat :smiech3:

Dokładnie. Tak jak lubię.  O tylko mi jescze dziś córka pazurki zrobi i już jestem happy. 
03 kwietnia 2021 14:26 / 5 osobom podoba się ten post
Witam. I ja mam luz od garów jak nigdy ?. Właśnie wróciłam ze spaceru. Cel 10 tys. kroków wykonany. Na wigilię upiekłam piernika i sama go jadłam, bo babcia zje kawałek i koniec. Tym razem bez ciast, a że obydwie nie przepadamy za mięsem to tylko sałatka będzie i co najwyżej biała kiełbaska. Miłego popołudnia Wam życzę,?
03 kwietnia 2021 20:47 / 7 osobom podoba się ten post
04 kwietnia 2021 04:59 / 8 osobom podoba się ten post
Doberek świątecznie,niestety spać dziś nie mogłam, cały dzień będę chodzić jak mucha w smole.Wszystkim Pogodnych,Zdrowych Świąt wielkanocnych.
04 kwietnia 2021 05:25 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Ja też noc bezsenna miałam. Może kawa mi pomoże?  Wesołych Świąt dla Wszystkich.