Powitajki przy kawie 64

04 kwietnia 2021 06:40 / 8 osobom podoba się ten post

 
Dzień dobry świątecznie
Noc spokojna, śniadanko sobie przygotowałem i za niedługo zjem.
Spokojnego dnia kochani 
04 kwietnia 2021 06:41 / 7 osobom podoba się ten post
Maluda i Dusia ranne ptaszki juz mnie wyprzedziły a ja myślałam że pierwsza bede Zapomnialam ze dziewczyny takie szybkie są 
Przydreptalam do Was z życzeniami zdrowia, miłości i pogody ducha  .Wesolego Alleluja i smacznego jaja .Może nas tak ostro nie zmoczą jutro, ale coś tam:muszą  
04 kwietnia 2021 07:54 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ja też życzę wszystkim zdrowych,spokojnych Świąt Wielkanocnych 
04 kwietnia 2021 08:04 / 7 osobom podoba się ten post
 SPOKOJNYCH I RADOSNYCH,,ale przede wszystkim Zdrowych Świąt Wielkanocnych??życzę wszystkim  Opiekunom.?
04 kwietnia 2021 08:26 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych. Smacznego jajka i bogatego Zajączka
04 kwietnia 2021 08:56 / 4 osobom podoba się ten post
Zdrowych ,pogodnych i szczesliwych Swiat Wielkanocnych wszystkim zycze 
Dzien dobry 
04 kwietnia 2021 09:09 / 5 osobom podoba się ten post
Wesołego Alleluja życzę  opiekunkowo 
04 kwietnia 2021 09:34 / 4 osobom podoba się ten post
My już po wielkanocnym śniadaniu. I w tym roku, tym bardziej, że jestesmy juz pozaszczepiani-wpadł szef z żoną. I oni już dziś pedepcia przejmą. Kuchnię też. Cielęcinka będzie- w białym winie. Gotuje żona szefa-reszta na gotowe przytupta
A ja życzę przede wszystkim spokojnych i wesołych

Albo do wyboru jak kto lubi

Octu nie będzie-nawet Balsamico di Modena, bo potem się nieładnie odbija 
 
04 kwietnia 2021 09:36 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:wielkanoc2: zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych. Smacznego jajka i bogatego Zajączka:wielkanoc3:

Szefostwo przybyło ze swoją śliczną princessą koteczką . Tak, że ten...Forsacja kwitnie 
04 kwietnia 2021 09:41 / 5 osobom podoba się ten post
Czytam dziadkowi fragmenty broszurki ewangelickiej... Der Herr ist auferstanden! Halleluja! Gott ist bei uns.... A dziadek tylko... Was? Was? 

Nic nie kontaktuje, ale zrobiłem śniadanko i dla niego... Jajka, szynka i biała kiełbaska...Córka śpi po imprezie, mały bez śniadania, zięć jakoś  funkcjonuje... 
Słowem... Fajowo jest 
04 kwietnia 2021 09:49 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Czytam dziadkowi fragmenty broszurki ewangelickiej... Der Herr ist auferstanden! Halleluja! Gott ist bei uns.... A dziadek tylko... Was? Was? 
:-(
Nic nie kontaktuje, ale zrobiłem śniadanko i dla niego... Jajka, szynka i biała kiełbaska...Córka śpi po imprezie, mały bez śniadania, zięć jakoś  funkcjonuje... :gwizdanie::smiech3:
Słowem... Fajowo jest :smiech2:

Luke, ja się rzadko parskam na ekran, ale tym razem tak się stało 
Niezły masz tam teraz "krajobraz " poranny  A dziadeczek może ateista jednak?  Albo się wystraszył , że każesz mu powstac przy Rollatorze i ćwiczyć 
04 kwietnia 2021 09:54 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Luke, ja się rzadko parskam na ekran, ale tym razem tak się stało :smiech3:
Niezły masz tam teraz "krajobraz " poranny :-) A dziadeczek może ateista jednak? :-) Albo się wystraszył , że każesz mu powstac przy Rollatorze i ćwiczyć :lol2:

Ewangelicy. A z rolatorkiem to i zięć dziś nawet odpuścił. Pdp jest po szczepionce Biontech i cały czas ma 37-38 stopni, więc chyba norma. Ale jest słaby. 
04 kwietnia 2021 09:58 / 5 osobom podoba się ten post
Przed świątecznym śniadaniem Seniorka poprosiła o zdymotko ?
04 kwietnia 2021 10:03 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Ewangelicy. A z rolatorkiem to i zięć dziś nawet odpuścił. Pdp jest po szczepionce Biontech i cały czas ma 37-38 stopni, więc chyba norma. Ale jest słaby. :-)

Wiem,wiem  Tak się troszkę smieję, bo wystarczy sobie sytuację wyobrazić. Czytalam też, że zięc męczy pedepcia za bardzo.
Niech odpoczywa dziadeczek. Będzie ok.
04 kwietnia 2021 10:11 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

My już po wielkanocnym śniadaniu. I w tym roku, tym bardziej, że jestesmy juz pozaszczepiani-wpadł szef z żoną. I oni już dziś pedepcia przejmą. Kuchnię też. Cielęcinka będzie- w białym winie. Gotuje żona szefa-reszta na gotowe przytupta :lol2:
A ja życzę przede wszystkim spokojnych i wesołych

Albo do wyboru jak kto lubi

Octu nie będzie-nawet Balsamico di Modena, bo potem się nieładnie odbija :lol3:
 

Cytrynka? U mnie też dzisiaj na cueleco kotlety cielęce z groszkiem cukrowym , puree plus sałata plus jsgody
Bez Chefa