Powitajki przy kawie 64

20 lutego 2021 09:49 / 5 osobom podoba się ten post
Guten Morgen, one Sorgen 
Witam, witam. Krótkie dzień dobry i miłej soboty życzę. Napisałam się przed chwilą i wszystko poszłoooo ...sobie nie wiadomo gdzie 
Może będzie mi się chciało później raz jeszcze napisać .
Teraz-pięknej soboty życzę 
20 lutego 2021 10:49 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo dzisiaj wybieramy się na cmentarz leśny w Düsseldorf ie. Chyba 70 kmpowierzv i . Jak się już nie odezwę  to szukajcie mnie
20 lutego 2021 15:14 / 4 osobom podoba się ten post
Bylam na pauzie na dluugim spacerze. Pooglądałam kwiatku w ogródkach. Te krokusowe pole,najbardziej mi się podobało 
20 lutego 2021 15:16 / 2 osobom podoba się ten post
Nie udało się, za mało  zmniejszone 
20 lutego 2021 15:19 / 4 osobom podoba się ten post
20 lutego 2021 16:41 / 7 osobom podoba się ten post
Witam weekendowo .
Ta ostatnia sobota w domu , następna już w busiku.
Tym razem prawie Stuttgart, 15 minut eS-banką do centrum miasta. Dziś spokojny dzień, jutro też,a czas do wyjazdu szybko zleci.
Odpoczywajcie, ile się da, jako ja i odpoczywam ... jeszcze 
20 lutego 2021 17:39 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Witam weekendowo :moje_wakacje:.
Ta ostatnia sobota w domu :piosenki:, następna już w busiku.
Tym razem prawie Stuttgart, 15 minut eS-banką do centrum miasta. Dziś spokojny dzień, jutro też,a czas do wyjazdu szybko zleci.
Odpoczywajcie, ile się da, jako ja i odpoczywam ... jeszcze :smiech3::super:

No widzę, że koledze się powodzi. Urlop i to pod palmami. ???
20 lutego 2021 17:59 / 4 osobom podoba się ten post
Wróciłam nóg nie czuję. Zamiast spacerki m po cmentarzu to my prawie 15 km po lesie i wzgórzach . Bagnach i jeziorach.. Jutro w drugą stroną . Też pi szko . 
20 lutego 2021 18:05 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

PIękne! Te, na które tutaj się natknęłyśmy mniejsze, ale też urokliwe. Pogoda piękna, aż się chce spacerować!
20 lutego 2021 19:50 / 4 osobom podoba się ten post
Wróciłam z udanej randki z przyrodą. Bardzo udanej,choć nie biegałyśmy z Jolą po szuwarach tylko w adidasach czy asicsach. Na to przyjdzie jeszcze czas . Jak się ociepli podepniemy się pod naturystów-oni są przyzwyczajeni do dziwnych widoków 
Jestem otumaniona świezym powietrzem, ale język przeciwieństwie do Dorotee mi się nie plącze...
Zmęczona jestem-zaraz prysznic i pod kołdre. Mąż jeszcze będzie dzwonił.
Jutro wstawię  kilka fotek i mówię już dobranoc.
20 lutego 2021 20:44 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wróciłam z udanej randki z przyrodą. Bardzo udanej,choć nie biegałyśmy z Jolą po szuwarach tylko w adidasach czy asicsach. Na to przyjdzie jeszcze czas . Jak się ociepli podepniemy się pod naturystów-oni są przyzwyczajeni do dziwnych widoków :-)
Jestem otumaniona świezym powietrzem, ale język przeciwieństwie do Dorotee mi się nie plącze...:-)
Zmęczona jestem-zaraz prysznic i pod kołdre. Mąż jeszcze będzie dzwonił.
Jutro wstawię  kilka fotek i mówię już dobranoc.

Wonsz to ma jednak klawe życie 
20 lutego 2021 20:45 / 2 osobom podoba się ten post
A co tu tak pusto i cicho o zmierzchu?
Czyżby Was wszystkich świeże powietrze otumaniło?
21 lutego 2021 06:53 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry ????? nowy dzień czas zacząć!!!!! 
21 lutego 2021 07:12 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień☀ dobry.  I już moja 6 niedziela a przede mną jeszcze 3 .  Wszystkim życzę spokojnego i pogodnego dnia.  i zapraszam na kawkę. 
21 lutego 2021 07:32 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Słońce świeci, ptaszki śpiewają, ale jeszcze bym tak sobie poleżała w łóżeczku Ale nic to, niedzielę czas zacząć! Wszystkiego dobrego całej ekipie!