Powitajki przy kawie 64

21 lutego 2021 07:54 / 6 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłej,bezstresowej niedzieli!!!Jutro wychodzi Pdp ze szpitala i wtedy sie okaze-w jakim jest stanie i czy tutaj zostanę!!!Na razie nie widzę tego dobrze-przez telefon powiedział swojej żonie,ze chce umrzeć!!!Zobaczymy....
21 lutego 2021 08:37 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo w niedzielny poranek 
Świątek czy piątek, ciągle to samo. 
Chyba z zamkniętymi oczami mogłybyśmy zacząć poranną krzataninę w kuchni. 
Wstawić kawę, wstawić rondelek z wodą na owsiankę, nakryć stół, przygotować pieczywo, no u mnie jeszcze w niedzielę garnek z wodą na Sonntagsei, 7 Minuten gekochtes 
Pierwszą kawę kończę, muszę babcię trochę pogonić bo opiera się przed wstawaniem. A codziennie wieczorem prosi, żebym ja najpóźniej o 7:15 obudziła, żebyśmy wcześniej  do mamy pojechały 
Pięknej, słonecznej i spokojnej niedzieli życzę 
21 lutego 2021 08:38 / 6 osobom podoba się ten post
Witam niedzielnieSniadanie skonsumowanewypita....jeszcze momencik i trzeba się zbierać do pracy.Słońce zaprasza na spacer,więc będzie trzeba skorzystaćMiłego dnia
21 lutego 2021 08:42 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 
Poleżałem jeszcze troszkę, wyspałem się, a teraz czas podjąć wyzwanie ... Przygotuję dziś kaczusię na obiad , mam nadzieję , że obędzie się bez tego , a kaczka nie ucieknie mi z piekarnika 
Tak kulinarnie zacząłem post, a co ... Człowiek najedzony, to człowiek szczęśliwy...ponoć 
Nadciąga ocieplenie, co czułem już, gdy stałem na balkonie. Przedwiośnie za pasem. Z kurtką zimową czas chyba się już rozstać.
Wszystkim życzę spokojnego i miłego dnia 
Tschüs! ..., jak odpowiedział mi wczoraj po rozmowie syn mojego nowego podopiecznego. To i ja Wam dziś czisuję
21 lutego 2021 09:29 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowomiłej niedzieli.  kurtka wiosenna już przygotowana . W Düsseldorfie 17 stopni
21 lutego 2021 10:15 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry u mnie tylko 2 st.,ale słonko świeci, więc też jest ok.przyjemnej niedzieli życzę wszystkim, u mnie połowa urlopu właśnie mija, od jutra znowu bliżej do pracy 
21 lutego 2021 11:26 / 3 osobom podoba się ten post
marta74

Dzień dobry :kawa1::kawa:u mnie tylko 2 st.,ale słonko świeci, więc też jest ok.:-)przyjemnej niedzieli życzę wszystkim, u mnie połowa urlopu właśnie mija, od jutra znowu bliżej do pracy :hihi:

No, ba.... Bez pracy nie ma kołaczy 
Witaj
21 lutego 2021 11:35 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

No, ba.... Bez pracy nie ma kołaczy :bezradny::smiech3:
Witaj:kwiatek dla ciebie:

Dokładnie jeśli będzie taka jak mam zaplanowane,to jadę tydzień po Tobie teraz cieszmy się jeszcze urlopem, mieszkaniem w swoim domku 
21 lutego 2021 11:48 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Wonsz to ma jednak klawe życie :-)

Stara się  To czego się nauczysz, tego na plecach nie będziesz nosić-jak mawiają starzy indianie...
21 lutego 2021 11:51 / 3 osobom podoba się ten post
ewita

Wszystkim miłej,bezstresowej niedzieli!!!:kwiatek dla ciebie:Jutro wychodzi Pdp ze szpitala i wtedy sie okaze-w jakim jest stanie i czy tutaj zostanę!!!Na razie nie widzę tego dobrze-przez telefon powiedział swojej żonie,ze chce umrzeć!!!:bezradny:Zobaczymy....

Nie zakładaj od razu czarnego scenariusza, choć pewnie będziesz miała sporo zajęć. 
Wygląda na to, że dziadek jest swiadomy. Jeśli był wczesniej aktywny, to teraz pewnego rodzaju niepełnosprawność nie wpędza go w dobry humor. To typowe, ale opiekunkami się nazywamy .
21 lutego 2021 13:05 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Stara się :-) To czego się nauczysz, tego na plecach nie będziesz nosić-jak mawiają starzy indianie...:-)

Ja myślałam raczej o tym, że "co zobaczysz, to Twoje "
21 lutego 2021 19:21 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja myślałam raczej o tym, że "co zobaczysz, to Twoje ":-)

Jedno z drugim jest powiązane, bo jak to gadają "Jak sie nie ma miedzi, to się na dooopie siedzi " 
21 lutego 2021 19:56 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Jedno z drugim jest powiązane, bo jak to gadają "Jak sie nie ma miedzi, to się na dooopie siedzi " :-)

Mondralińska,powiedziała co wiedziała 
Na dodatek-cytowała 
21 lutego 2021 20:19 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Mondralińska,powiedziała co wiedziała :lol1:
Na dodatek-cytowała :oczko:

To mnie z kimś pomyliłaś  Kury, które dużo ryczą są gdzie indziej 
21 lutego 2021 20:32
tina 100%

To mnie z kimś pomyliłaś :-) Kury, które dużo ryczą są gdzie indziej :lol2:

No  teraz to już zgupiałam całkowicie :-
Jakie kury? I to jeszcze kury co ryczą ?
Gdzie takie som?
A tak w ogóle, to o co siem rozchodzi?