Powitajki przy kawie 64

24 lutego 2021 10:15 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Clio, Tina chyba nie doczytała, że sobie jej osobiste "potem za płotem "przywłaszczłam :aniolki:
A może nie wszystkie wonsze są żmijowate :lol1:
Współczuję, że nockę miałaś przerąbaną, a tak szczerze spokojnej Tobie życzyłam. Chyba za daleko jestem od Ciebie i za cicho te modły szeptałam. Najważniejsze, że Twojego poczucia humoru ,nawet banan na babki głowie, nie jest w stanie zakłócić. 
Wybywam na małe zakupy. 
No to do potem :-)

Tak wsadzilam jej banana  na glowe bo na to zasluzyla  gdzie jak nie tu moge to zrobic.
Wonsz potem doczyta i na pewno zoatawi jakis znak po sobie śluz?  wenszowaty 
Pogoda piekna.Babka poszla spac nic dziwnego  w nocy nie spala a ja dalej w lozku tv + pisze z rodzinka i ze znajomtmi i sącze 
A wiesz humoru mi nie brakuje bo wiem,ze to co jest teraz minie .Patrze na moja zawsze spakowana walizka i  wiem ze jestem tu "na chwile" 
Przy okazji obejrzalam sobie album ze zdj babki i rodzinki chce w niej widziec  mila babke,ktora kiedys byla matka,zona,babcia a teraz jest bardzo chora  I jest to ciezkie zwlaszcza dla jej syna I opiekunek.Chce spojrzec na nia inaczej i nie widziec w niej tylko bezradnej 85 l chore kobiety, ktora teraz utracila swoja pelnosc życia. 
 Milego dzionaaa nam
24 lutego 2021 10:31 / 4 osobom podoba się ten post
Clio-bardzo Cię kocham i wogule i fszczegule  ale kawy to już więcej nie dostaniesz 
 
Nie wszystkie wensze , są żmijowate, bo żmijki żyją w grupach, a ja  jestem wonsz-dusiciel 
Owijam się ale czule ...Wokół mojego Misiu, którego teraz oczko boli  Troszeczkę, bo jęczmień okazał się malusienką gradówką i teleporada wystarczyła. Ma maściu  będzie żył. Oczywiście sprawdziłam to już z samego rana. No taki już jest, typowy men, że potrzebuje czasem  uwagi  Wzrusza mnie to i rozczula i wcale a wcale nie przeszkadza  
 
A dziadek mnie dziś tropi na wózku -gołabki będą na obiad 
No to miłego dziooona 
24 lutego 2021 10:35 / 2 osobom podoba się ten post
ewita

Wszystkim miłej,bezstresowej środy!!!:kwiatek dla ciebie:U mnie spokojnie,poczekam do końca lutego i zobaczę do kiedy zostanę.:bezradny:Warunki idealne,praca lekka,pomyślę nad tym.:bezradny:Umowę mam do końca marca,czyli jeszcze trochę!!!:Oby do końca tygodnia i przywitamy marzec!!!:oklaski:

Pewnie będzie już okejos . Super , że tak się ułożyło i masz spokojną pracę 
24 lutego 2021 11:52 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Tak wsadzilam jej banana  na glowe bo na to zasluzyla :lol2::oczko: gdzie jak nie tu moge to zrobic.
Wonsz potem doczyta i na pewno zoatawi jakis znak po sobie śluz?  wenszowaty:hihi: 
Pogoda piekna.Babka poszla spac nic dziwnego  w nocy nie spala a ja dalej w lozku tv + pisze z rodzinka i ze znajomtmi i sącze :kawa1:
A wiesz humoru mi nie brakuje bo wiem,ze to co jest teraz minie .Patrze na moja zawsze spakowana walizka i  wiem ze jestem tu "na chwile" 
Przy okazji obejrzalam sobie album ze zdj babki i rodzinki chce w niej widziec  mila babke,ktora kiedys byla matka,zona,babcia a teraz jest bardzo chora  I jest to ciezkie zwlaszcza dla jej syna I opiekunek.Chce spojrzec na nia inaczej i nie widziec w niej tylko bezradnej 85 l chore kobiety, ktora teraz utracila swoja pelnosc życia. 
 Milego dzionaaa nam:modlmy sie::modlitwa::upup:

Clio, aż żem siem wzruszyła 
Mam podobne podejście, i do podopiecznych, i do tego, że jestem tutaj tylko od-do.
Leżakowania przyjemnego 
24 lutego 2021 13:20 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Clio-bardzo Cię kocham i wogule i fszczegule :-) ale kawy to już więcej nie dostaniesz :lol1:
 
Nie wszystkie wensze , są żmijowate, bo żmijki żyją w grupach, a ja  jestem wonsz-dusiciel :-)
Owijam się ale czule ...Wokół mojego Misiu, którego teraz oczko boli :-) Troszeczkę, bo jęczmień okazał się malusienką gradówką i teleporada wystarczyła. Ma maściu :-) będzie żył. Oczywiście sprawdziłam to już z samego rana. No taki już jest, typowy men, że potrzebuje czasem  uwagi :lol2: Wzrusza mnie to i rozczula i wcale a wcale nie przeszkadza :lol2: 
 
A dziadek mnie dziś tropi na wózku -gołabki będą na obiad :lol3:
No to miłego dziooona :wysmiewa::batuta:

O,widać że wiosna-radosna, amory, wyznania miłosne, po prostu ajlowjuje dookoła 
Ty wonszu uważaj, żebyś nie owinęła się zbyt mocno dookoła swojego Misiu, bo jeszcze ta gradówka pęknie, zanim maścia działać zacznie 
No to miłego 
24 lutego 2021 13:48 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

O,widać że wiosna-radosna, amory, wyznania miłosne, po prostu ajlowjuje dookoła :-)
Ty wonszu uważaj, żebyś nie owinęła się zbyt mocno dookoła swojego Misiu, bo jeszcze ta gradówka pęknie, zanim maścia działać zacznie :oczko:
No to miłego :-)

No kurcze ....Zaraz byś mi dorobiła kwadratową gębę i nos jak zakręt do knajpy-Baba Jaga czystej krwi  A ja przecież napisałam-czule...
24 lutego 2021 20:45 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

No kurcze ....Zaraz byś mi dorobiła kwadratową gębę i nos jak zakręt do knajpy-Baba Jaga czystej krwi :-) A ja przecież napisałam-czule...

No co  Ty? Ja ?
Ja w życiu nie widziałam, żeby wonszu miał kwadratową gębę 
25 lutego 2021 06:09 / 8 osobom podoba się ten post
?‍♀️?‍♀️ witam w czwartek ?‍♀️?‍♀️ wiosennego, pozytywnego dnia!!!!
25 lutego 2021 06:40 / 7 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie Opiekunowo, odpoczywam do 20 marca w domku. Smacznej kawy i wstawać, wiosny szukajcie. 
25 lutego 2021 06:48 / 7 osobom podoba się ten post
Phi ! Jutro to ja będę widzieć gdzie co jest, bo będę jak radar meteorologiczny, wieża GSM i router w jednym. Tylko się jeszcze nad systemem operacyjnym zastanawiam 
I dzień dobry.
25 lutego 2021 07:31 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry i miłego dnia wszystkim!
25 lutego 2021 07:46 / 6 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłego,bezstresowego czwartku!Wczoraj był lekarz u dziadka,powiedział,ze jak dziadek nie chce jeść,zeby go nie zmuszać!!!Mam wrażenie,że zmierza to wszystko ku końcowi!!!Zastanawiam sie tylko,po co tu jestem!!!Do dziadka przychodzą 2 razy dziennie diakonki,żona dziadka nie je ani śniadań ani kolacji-ja jem u siebie.Proste obiady gotuje ona,dla siebie i dla mnie.Do sprzatania przychodzi sprzątaczka.Wczasy chyba mam!!!
25 lutego 2021 07:46 / 5 osobom podoba się ten post
25 lutego 2021 07:55 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Phi ! Jutro to ja będę widzieć gdzie co jest, bo będę jak radar meteorologiczny, wieża GSM i router w jednym. Tylko się jeszcze nad systemem operacyjnym zastanawiam :lol2:
I dzień dobry.

No dobra, a na jakiego grzyba to wszystko? I radar, i wieża i te tamte wszystkie 
Toć wiadomo, że jak coś jest do wszystkiego, to najczęściej do niczego 
25 lutego 2021 08:01 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, witam ,witam zapachem pomarańczy. Dzisiaj u mnie wszystko pomarańczowe,tak mi Marilyn zarządziła i bardzo dobrze,bo to piękny, radosny i soczysty owoc i kolor. Wycisnę więc z tego dnia wszystko co najlepsze, jak sok z pomarańczy:A że będzie tego dobrego dużo, to już się tą dobrocią z Wami dzielę 
Słonecznego, spokojnego i radosnego dnia