Powitajki przy kawie 64

23 lutego 2021 19:43 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

Malo co mi nie wybuchly:matrix: od 17.15 walczylam z napadem:moderator1::moderator2: ataku agresja,teraz lęk ale juz spokojnie.Lek cos dlugo nie zadziałał. 
Babka w pizamce i lezy i dochodzi do siebie.
Mysli,ze jestem tatą jej.Troche posiedze z nią  i o 20 do lozka zapakuje. :piatka:
2 dzien z rzędu ataku.
Nastepnym razem obieram inna taktykę.
Musze sie tez wyciszyć .
Mowie wam dobranoc :ogladam tv: 
Bez odbioru.
 
 

Nie przeszkadzam w takim razie, wyciszaj się. Tylko tych swoich naboi pilnuj, żeby nie wybuchły 
Oby noc spokojna była 
24 lutego 2021 06:35 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Magmab nie chwal sie tak:wysmiewa:: moja miala atak paniki itp.wczoraj  popoludniu :gwizdanie: i tak konczylismy dzien ze k*m.:-):strzela z bicza:  :przytula: 
P.s. nie dam sie niczemu i nikomu bo mam naboje? Chyba nie zapomnieliście:lol2: 

Clio, widze, że Ty pracujesz u siostry-bliźniaczki mojej damy - tylko u mnie jest ta gorsza siostra ?????
24 lutego 2021 06:38 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry ❤  miłego, wiosennego dnia życzę. 
24 lutego 2021 06:45 / 6 osobom podoba się ten post
Dzińdoberek. Spokojnego początku dnia-a  rozruch niech każdy sobie każdy indywidualnie dobierze . Kto lubi i pije kawa 
Milego dzionka.
24 lutego 2021 06:46 / 3 osobom podoba się ten post
magmab

Clio, widze, że Ty pracujesz u siostry-bliźniaczki mojej damy - tylko u mnie jest ta gorsza siostra ?????

To trojaczki. W DE koło Frankfurtu jest jeszcze jedna 
24 lutego 2021 07:03 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

To trojaczki. W DE koło Frankfurtu jest jeszcze jedna :lol1:

??? to już prawie trójkąt bermudzki ??? 
24 lutego 2021 07:06 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo udanej srody
24 lutego 2021 07:08 / 1 osobie podoba się ten post
magmab

??? to już prawie trójkąt bermudzki ??? 

Albo czeski film 
24 lutego 2021 07:18 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, ale tu wesoło od rana 
Jak ja lubię te chwile, kiedy się obudzę i jeszcze w łóżku mogę poleżeć i myśleć, jak mi fajnie. 
Ale już dołączam do Waszej rozbudzonej, wesołej gromadki. 
Miłej środy 
24 lutego 2021 07:33 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Już środa??? Szybko.
24 lutego 2021 07:46 / 7 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłej,bezstresowej środy!!!U mnie spokojnie,poczekam do końca lutego i zobaczę do kiedy zostanę.Warunki idealne,praca lekka,pomyślę nad tym.Umowę mam do końca marca,czyli jeszcze trochę!!!:Oby do końca tygodnia i przywitamy marzec!!!
24 lutego 2021 07:51 / 4 osobom podoba się ten post
Witam w środku tygodniaDo przodu ...każdy dzień  przybliża do spotkania z bliskimiW pracy spokojnie...Pap jeszcze w łóżku....dziś dzień mało pracowityMiłego dnia wszystkim
24 lutego 2021 08:57 / 5 osobom podoba się ten post
Witajcie moi mili, przeżyliśmy zimę teraz tylko czekać by ciepłe dni zawitały na dobre. Życzę wam miłej pracy.
24 lutego 2021 09:07 / 5 osobom podoba się ten post
No siemaa siemaa leze w lozku z  i ukladam sobie w mozgu
Ubralam babke,zrobilam duzo kanapek zeby dlugo to jadla miala zajęcie.
Ciezka noc byla,dzis babka pol nocyy  o 23 o 1 o 3 o 5 i 7  lazila ubrana w kurtke buty i sie krecila po domu wiszac na wszystkich klamkach.
Ja dzis mialam horrory w nocy w roli glownej babka i zle spalam.
Magmab no zawsze to pocieszenie ze masz gorzej az mi lepiej 
Ale to wszystko mam gdzies ogólnie. 
teraz ciesze sie  + tv I bede tak lezec i lezec i cieszyc sie nowym dniem i nie zmienia to rzeczy  w samym sednie sprawy ze jestem w powitajkach....
i zycze wszystkim zarabistego dnia 
 
Slonko swieci juz rana,
Babka na glowie ma banana,
Ja se leze kawe pije
Niech tak pięknie  dzien przeminie! :przytula
 
P.s. Gusia "potem za płotem"  to Tina wymyslila 
24 lutego 2021 10:02 / 3 osobom podoba się ten post
Clio, Tina chyba nie doczytała, że sobie jej osobiste "potem za płotem "przywłaszczłam 
A może nie wszystkie wonsze są żmijowate 
Współczuję, że nockę miałaś przerąbaną, a tak szczerze spokojnej Tobie życzyłam. Chyba za daleko jestem od Ciebie i za cicho te modły szeptałam. Najważniejsze, że Twojego poczucia humoru ,nawet banan na babki głowie, nie jest w stanie zakłócić. 
Wybywam na małe zakupy. 
No to do potem