Powitajki przy kawie 64

28 lutego 2021 21:54 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Zmarł w sobotę nagle na zawał  podopieczny mojej koleżanki Joli. Mnie też smutno, bo był  prawdziwie serdeczny i wesoły. Taki dusza człowiek. Polubiłam go. No cóż-w tym roku juz nie będziemy smieszkować na jego urodzinach. Jola jeszcze zostanie tu tydzień i przejeżdza na nowe miejsce do Berna. Udało się nawiązać kontakt z rodziną stamtąd, która szukała opiekunki.
Spokojnego wieczoru.

Przykro mi ze względu na Was obie 
Czuję się tak, jakbym go trochę znała. Pamiętam jak pisałaś o tym, jak pomagał Joli w załatwianiu dokumentów w sprawie "odszkodowania "za przedłużony chyba pobyt w domu, tak na początku pandemi ?. Smutno 
28 lutego 2021 22:03 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Przykro mi ze względu na Was obie :-(
Czuję się tak, jakbym go trochę znała. Pamiętam jak pisałaś o tym, jak pomagał Joli w załatwianiu dokumentów w sprawie "odszkodowania "za przedłużony chyba pobyt w domu, tak na początku pandemi ?. Smutno :-(

Tak, był całkowicie samodzielny i sprawny umysłowo. Jola pracowała u niego jako gospodyni. Wtedy z zaangażowaniem załatwil wszystkie formalności. Miał 87 lat. 
01 marca 2021 07:19 / 11 osobom podoba się ten post
Witam marcowo, popijam kawę i podczytuję Was. Miłego dnia dla Wszystkich ☕??
01 marca 2021 07:26 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, doczekaliśmy się, mamy marzec 
Chce żeby był piękny i kolorowy, taki jak to Maluda pokazała
Mnie powitał szaroscią i mgłą, będę musiała się nagimnastykować, żeby dzień pokolorować. 
Przyjemnego poniedzialku
 
01 marca 2021 07:30 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w nowym miesiącu! Niedługo już wiosna, potem moje ulubione lato Ale szkoda, że ochłodło, tak miło już było...
01 marca 2021 07:40 / 9 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłego,bezstresowego poniedziałku!!!Też wstałam zadowolona-bo to już marzec,idzie wiosna i coraz bliżej do zjazdu!!!U mnie w miarę spokojnie,tylko Pdp odmawia jedzenia!!!Długo tak nie pociągnie!!!Szkoda,to niezłe zlecenie,a tak przyszło mi i jego żonie czekać na koniec!!!Tak czy inaczej-mamy marzec,wiec staram się cieszyć!!!
01 marca 2021 07:52 / 7 osobom podoba się ten post
Witajcie w marcu :) 
Ciesze się, że już jest coraz cieplej i wisna jest tuż tuż :) 
01 marca 2021 07:54 / 9 osobom podoba się ten post
:Dzień dobry....nowy tydzień i miesiąc czas zacząć.powietrze rześkie...można sie było dobudzić w drodze do pracy.Pdp jeszcze śpi.... wypita.Dziś mglisto ,ale może spacer popołudniu.Miłego dnia
01 marca 2021 08:05 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo wiosna radosna nadciąga wielkimi krokami
01 marca 2021 08:07 / 8 osobom podoba się ten post
Witam i ja marcowo, poniedziałkowo.
U mnie szaro, buro, ponuro, więc zaplanowałam dziś mały wypad do Kościerzyny - na schopping połączony z odwiedzinami u znajomych.
Za zimno, żeby się produkować w ogródku, może za kilka dni wpadnę z łopatką popracować u podstaw
A tymczasem kawa wypita, NET przeglądnięty, koty wyszły na polowanko, więc mam chwilkę dla siebie.
Miłego dnia, tygodnia i miesiąca wszystkim.
01 marca 2021 08:30 / 2 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Witajcie w marcu :) 
Ciesze się, że już jest coraz cieplej i wisna jest tuż tuż :) 

O,tak! Cieplejszy powieje wiatr, a nam ubędzie lat
01 marca 2021 08:38 / 7 osobom podoba się ten post
No i wesoło i radośnie od rana 
Wysłałam ten piękny marzec od Maludy, swojej koleżance, Niemce z Bonn. 
Pracuje w Fundacji do kontaktów Niemcy-Europa wschodnia i uczyła się trochę polskiego. Zawsze śmiejemy się z siebie, mieszając polski i niemiecki w naszych rozmowach. No i ona myślała, że to ja! Że taka piękna, to wiadomo ,ale nie wie, co to znaczy, że jestem udana 
Jak jej to wytłumaczyć?, bo chyba nie będę jej przekonywać, że to nie ja tak wypiękniałam 
01 marca 2021 08:40 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Nowy miesiąc, nowy tydzień, nowy dzień. Ciekawe, co nam przyniesie
Spokojnego, miłego i słonecznego dnia Wam życzę 
01 marca 2021 08:58 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry pięknego marcowego dzionka życzę wszystkim 
01 marca 2021 10:03 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Mój ostatni pdp upadł i połamał sobie coś tam w biodrze. Pewnie się załamie, bo szpital i potem rehabilitacja to nie na jego nerwy są  No i niewiadomo co rodzina postanowi. Tak więc siedzę spokojnie w domciu a jak przyjdzie czas, to ruszę do DE. Teraz nie muszę się stresować "zmianą". No trudno, szkoda dziadka ale nic się na to nie poradzi. Będę trzymała za niego kciuki, żeby się pozbierał. Dla niego bezczynność jest zabójcza. 
 
Miłego dnia wam życzę.