Powitajki przy kawie 64

01 marca 2021 10:07 / 6 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:-) wiosna radosna nadciąga wielkimi krokami:najlepszego2:

Tja, wielkimi krokami ale chyba w przyciasnych butach, bo ciągle gdzieś przysiada i obolałe stopy masuje 
01 marca 2021 10:41 / 6 osobom podoba się ten post
Smuteczki smuteczkami, a życie toczy się dalej. Jola ma  trochę obaw, ale niewiele, bo to doświadczona opiekunka . Podopieczny to kolejny dziadek z poczatkiem choroby Parkinsona. Zresztą córka tego pana szczegółowo powiedziała co i jak. Berno to piękne miasto i niedaleko Interlaken już z wysokimi Alpami to obawy równoważą się u Joli z ciekawością. Będzie wycieczkowac  tym bardziej, że dzień wolny jest na umowie w pakiecie-tu to norma. Myślę, że będzie dobrze.
A tu po chłodniejszym i trochę wietrznym weekendzie słonko znów przygrzewa. To dobrze, bo dziś mam pierwszy trening i bedzie go mozna przeprowadzic na korcie zewnętrznym a nie w hali. Nie spodziewam się wykanczającej gry bo jej na pewno na razie nie będzie. Dziś podstawy i ćwiczenie uderzeń. Zobacze czy mi ten klub przypasi- jesli nie to w miasteczku są następne. Kasa chorych pokrywa mi całą roczną  składkę członkowską niezależnie od tego gdzie się zapiszę. 
Obiad się już gotuje, Spitex dziś mi cisnienia nie podniósł, bo stara gwardia ma dyżury i wsio jest tip top.
Spokojnego dnia wam życzę  a ja zmykam do obowiązków.
01 marca 2021 10:42 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Tja, wielkimi krokami ale chyba w przyciasnych butach, bo ciągle gdzieś przysiada i obolałe stopy masuje :-)

Pewnie ma wielkie stopy...
01 marca 2021 10:44
Agnesssa

:Dzień dobry....:kwiatek dla ciebie2:nowy tydzień i miesiąc czas zacząć.powietrze rześkie...można sie było dobudzić w drodze do pracy.Pdp jeszcze śpi....:kawa1: wypita.Dziś mglisto ,ale może spacer popołudniu.Miłego dnia

O jakie piękne zdjęcie- snieżek masz u siebie?
01 marca 2021 10:45 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Dzień dobry. Mój ostatni pdp upadł i połamał sobie coś tam w biodrze. Pewnie się załamie, bo szpital i potem rehabilitacja to nie na jego nerwy są :zaskoczenie: No i niewiadomo co rodzina postanowi. Tak więc siedzę spokojnie w domciu a jak przyjdzie czas, to ruszę do DE. Teraz nie muszę się stresować "zmianą". No trudno, szkoda dziadka ale nic się na to nie poradzi. Będę trzymała za niego kciuki, żeby się pozbierał. Dla niego bezczynność jest zabójcza. 
 
Miłego dnia wam życzę. 

Bzidko, bzidko, że tak napiszę. Niech zdrowieje dziadzia łobuziak.
01 marca 2021 18:52 / 4 osobom podoba się ten post
Doobryyy wieczooorrrr 
Od wczoraj od ok 13 nie mialam internetuu  Nagle urwalooi.
Syn dzis przyjechal po 16 i zrobil reset internetu ,ktory jest w piwnicy i juz jest 
Teraz wiem gdzie resetowac
Milegoooo  Wieczoru  czy tam 1 marca
 
01 marca 2021 19:14 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Doobryyy wieczooorrrr:lol2: 
Od wczoraj od ok 13 nie mialam internetuu:rozmysla:  Nagle urwalooi.
Syn dzis przyjechal po 16 i zrobil reset internetu ,ktory jest w piwnicy i juz jest:buu: :oczko:
Teraz wiem gdzie resetowac:inspektor:
Milegoooo  Wieczoru :przytula: czy tam 1 marca:hihi:
 

No,to już wiadomo gdzie byłaś jak Cię nie było 
A już myślałam, że cały dzień z babcią w garnkach mieszasz i czekasz, kiedy w końcu ta zupa ścierkowa się ugotuje 
01 marca 2021 19:22 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

No,to już wiadomo gdzie byłaś jak Cię nie było :oczko1:
A już myślałam, że cały dzień z babcią w garnkach mieszasz i czekasz, kiedy w końcu ta zupa ścierkowa się ugotuje :hihi:

Wczoraj  syn przyszedl popoludniu i juz babka szykowala jablka na zupe a raczej kompot ale syn przerwal jej pomysl i zapomniala o tym.
O internecie mu nie mowilam bo bylam przekonana ze to cos w sieci przerwalo bo tak nagle i samo.
No ale juz wiem co robic w razie w.
Musze dzis obejrzec fajny film na yt jak  juz babke poloze  
Milego wieczorka wam 
01 marca 2021 19:54 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

Wczoraj  syn przyszedl popoludniu i juz babka szykowala jablka na zupe a raczej kompot:hihi: ale syn przerwal jej pomysl i zapomniala o tym.
O internecie mu nie mowilam bo bylam przekonana ze to cos w sieci przerwalo bo tak nagle i samo.:bezradny:
No ale juz wiem co robic w razie w.
Musze dzis obejrzec fajny film na yt jak  juz babke poloze :super: 
Milego wieczorka wam :upup:

Co masz ciekawego do obejrzenia?
01 marca 2021 20:08 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Co masz ciekawego do obejrzenia?

Dziewiata ofiara-  akcja w Petersburgu.,przygodowy,thiller jakby - to na dzis.
Wczoraj chcialam obejrzec ale mi w 1/3 przerwalo wiec chce dokonczyc ale wpierw obejjrze dzisiejsze wiadomosci co w kraju

 
01 marca 2021 20:14 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

O jakie piękne zdjęcie- snieżek masz u siebie?

Wschód słońca na ŚNIEŻCE.....fotka przysłana przez znajomych....jak wrócę mamy plan na taki wypad
01 marca 2021 20:28 / 1 osobie podoba się ten post
Agnesssa

Wschód słońca na ŚNIEŻCE.....fotka przysłana przez znajomych....jak wrócę mamy plan na taki wypad

Dlatego "śnieżek" napisałam Nic się Snieżka nie zmieniła od dwóch lat. Dwa lata temu byliśmy z mężem w Karkonoszach a syn z synową jeżdzą co roku.
01 marca 2021 20:30 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Dziewiata ofiara- :buu: akcja w Petersburgu.,przygodowy,thiller jakby - to na dzis.
Wczoraj chcialam obejrzec ale mi w 1/3 przerwalo wiec chce dokonczyc:-) ale wpierw obejjrze dzisiejsze wiadomosci:upup: co w kraju

 

Krzyki w parniku czy kurniku II polecam  
 
Czytałam recenzję tego filmu ,który dzis poleciłas-może i warto luknąć...
01 marca 2021 20:31 / 5 osobom podoba się ten post
Słuchajcie,  jestem od 5 stycznia. Wypłatę dostałam  5 lutego tzw."zaliczkę "w wysokości 60% za przepracowany  miesiąc.  Całość za luty oraz brakujące 40% za styczeń  obiecano mi 26 lutego,  dostałam nawet  zdjęcie  tabelki z kwotą.  Dziś poniedziałek  i nadal pieniędzy  nie ma na koncie. Telefon do koordynatorki.  Po kilku godzinach  oddzawania,  że  przez to  iż  przedłużyłam  pobyt to wypłata będzie  później! Jestem do 10 marca A ona mi mówi, że wypłatę  dostanę  12, ale jeśli  mi bardzo zależy  to mogę 05. !!!!  Nie dostałam całych pieniędzy  za styczeń, jest już marzec, a ona czy mi zależy. Nie no, mi już się odechciało  wszystkiego  z tą  firmą.  Nikt mnie o niczym nie poinformował A ja jak durna cały piątek i pół poniedziałku  sprawdzam konto. 05 wychodzi w piątek,  więc  znów  mogę je dostać  wieczorem lub  w poniedziałek.  Tym razem mają mi przesłać  potwierdzenie.  Jestem cholernie  zawiedziona  takim traktowaniem.   
01 marca 2021 21:13 / 5 osobom podoba się ten post
Hmmm...Jest takie powiedzenie, że geniusze mogą żyć w chaosie i taką pochwałę może chciała firma przekazać, oprócz zaległego przelewu oczywiście...
Niejednokrotnie bylo opisywane, ze na poczatku ładnie , pieknie, naj, naj naj i ciu, ciu ,ciu do kandydatki, a potem pojawialy sie schody. Przykre to.