Powitajki przy kawie 64

02 marca 2021 06:07 / 10 osobom podoba się ten post
Cześć ? melduje sie w gotowosci ??? dzien rozpoczęty, życze Wam i sobie miłego dnia ?. Ps. Właśnie takich sytuacji o ktorych pisze Marilyn boje się wyjeżdżając z firmą :( ja jeszcze ok 2 tyg do wypłaty - zobaczymy :(
02 marca 2021 06:36 / 9 osobom podoba się ten post
Nowy miesiąc, nowa pora roku, to i ja postanowiłam trochę się odmłodzić i spędziłam wczoraj kilka godzin u fryzjera. Włoski podcięte, kolorek zrobiony, tylko przy płaceniu myślałam, że zemdleję. Pomyślałam sobie jednak-Betti, musisz, bo niedługo będziesz reprezentować Ojczyznę po zachodniej stronie. Nawet z tego rozpędu napiwek dodałam adekwatny do ceny, a co, jak szaleć, to szaleć, niby... No, dobra, dopijajcie, co tam macie. Bezstresowego dnia Opiekunowo. 
02 marca 2021 07:38 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim. Jasno już całkiem, nie trzeba się o nogi potykać Na dworze mróz, ale później cieplej będzie.
 
Marilyn- co za dziwne zwyczaje w tej firmie. Zbieraj recenzje i zmieniaj firmę. Każda ma wprawdzie coś za uszami, ale ta, jak piszesz to już przesadza!
02 marca 2021 07:50 / 9 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłego,bezstresowego wtorku!U mnie 4 dzień mgła- nic nie widać!!!Przykro mi jest patrzeć na moich Pdp- wczoraj żona się z nim żegnała!!!Gaśnie w oczach!!!Tylko tydzień minął jak wrócił ze szpitala,szkoda,zdążyłam go polubić!!!Bez jedzenia nikt długo nie pociągnie!!!
02 marca 2021 07:50 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowomroźnie za oknem
02 marca 2021 07:52 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha a spalilas Marzannę? Ja nie mam gdzie
To i wiosna zmieni buty na szpilki wysokie
02 marca 2021 07:53 / 1 osobie podoba się ten post
ewita

Wszystkim miłego,bezstresowego wtorku!:kwiatek dla ciebie:U mnie 4 dzień mgła- nic nie widać!!!Przykro mi jest patrzeć na moich Pdp- wczoraj żona się z nim żegnała!!!Gaśnie w oczach!!!:bezradny:Tylko tydzień minął jak wrócił ze szpitala,szkoda,zdążyłam go polubić!!!Bez jedzenia nikt długo nie pociągnie!!!:bezradny:

Ewita, dałam polubienie ale bardzo mi przykro?
02 marca 2021 08:05 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.....
W drodze do pracy trzeba się było przebić przez mgłęwypita...śniadanko zjedzone.Pdp jak codzień ,jeszcze w łóżku..Popołudniu.Miłego może jakieś zakupy....trzeba przejrzeć,czy coś pozdrawiam.miłego dnia
02 marca 2021 08:14 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dnia życzę 
02 marca 2021 08:25 / 7 osobom podoba się ten post
Tak to już jest. Życie bywa pokrętne. Nawet jeśli mamy już dobre karty, one zaczyna grać z nami w szachy 
To są jednak na ogół epizody .
Dziś pogoda piękna , niebo bezchmurne , humorek dopisuje 
Tego samego wam życzę i wyprostowania chwilowych skomplikowanych spraw. 
02 marca 2021 08:27 / 4 osobom podoba się ten post
Mam prośbę do Gusi, może też do Werskipodajcie, proszę ,dziewczyny raz jeszcze namiary na firmę z busami, która jeździ po całej Polsce. Gusia pisała ,że jest zadowolona. Dziękuję 
02 marca 2021 08:29 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

O,tak! Cieplejszy powieje wiatr, a nam ubędzie lat:radosc:

Chiałabym, żeby wiatr odejmował lata :) 
02 marca 2021 08:49 / 4 osobom podoba się ten post
Slonko swieci slonko swieci,
chyba dzis wyrzuce smieci.
Pozamiatam tez i ganek
Na mily poranek.
Potem zrobie jakies pranko
a na koniec prasowanko.
Popoludniem zas do lasu
i narobie w nim halasu
 
Dziendoberek to ja zielony boberek  
 
Witaski.Pogoda od rana piekna  za oknem... bo nie interesuje mnie czy cieplo bo I tak nie wychodze z domu
( jesli juz to siedzimy na tarasie oszklonym z otwieranymi oknami i markizami nad glowa) alle dzis babka o 16 jedzie do fryzjera to z godzinke bede i na szybki spacer do lasu skikne ... moze spotkam jakiegoo dzieciola? 
W czw. lub  pt babka (85)jedzie na wszczepienie  nadajnika, ktory bedzie mnie informowal w moim tel. gdzie sie znajduje w domu babka i teraz bede wiedziec ze nadchodzi   
Milego dziona  
02 marca 2021 09:48 / 5 osobom podoba się ten post
Aż miło zajrzeć do Was, wszyscy radośni od rana, a Clio to ćwierka jak wszystkie wróble i skowronki razem wzięte . Dzień dobry, u mnie będzie dobry, jak pójdą sobie wszyscy  obcy 
Jak co drugi wtorek Pani sprzątająca rządzi nami, przestawia z kąta w kąt, więcej szurania, hałasowania niż sprzątania. Ale słyszę że jest, że coś robi, nawet dwa piętra wyżej. A zaraz jeszcze caritasówka do duszowania przyjdzie, potem ja ufryzować babkę muszę, no wtorkowy cyrk. 
Przyjemnego dnia życzę 
02 marca 2021 09:50 / 2 osobom podoba się ten post
marta74

Mam prośbę do Gusi, może też do Werski:-)podajcie, proszę ,dziewczyny raz jeszcze namiary na firmę z busami, która jeździ po całej Polsce. Gusia pisała ,że jest zadowolona. Dziękuję :kwiatek dla ciebie:

No byłam zadowolona, ja pierwszy raz z nimi jechałam i teraz będę wracała. Ale Werska się wypytała i okazało się, że nie po całej Polsce jeżdżą 
Z jakiego regionu jesteś?