Jak minął dzień 11

28 marca 2021 21:14 / 2 osobom podoba się ten post
Oj, oj, dziś mi się dłużył... Dziadzia już śpi, cały czerwony na buzi... Spalił się.  Godzinę na leżaku na tarasie leżał... Zięć tak zarządził... to teraz dziadek ma podwyższoną temperaturę... Na górze została córka, w razie czegoś... a ja jestem już u siebie na dole. Już się nie wtrącałem, że wystarczy mu tylko świeży luft pod daszkiem... No i zięć przedobrzył. Czasami odnoszę wrażenie, że jestem drugim opiekunem
Nic, trzeba się odświeżyć i też iść o 22 spać...Od rana znów normalny, roboczy dzień. Mi już minął półmetek.
Jutro i pojutrze bardzo ciepło, zwłaszcza w środkowych i w  południowych landach. Więc uważajcie.
29 marca 2021 16:55 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Wesoło masz. Tylko Pflegegeld 4 grupa to tylko 700 z kawałkiem . Nie 1600

Podpinam się bo krótszy post. A chce o tym autku, zarąbiste jest, kolanka wymiękają. Szkoda że całemu nie zrobiłaś fotki. 
29 marca 2021 17:06 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Podpinam się bo krótszy post. A chce o tym autku, zarąbiste jest, kolanka wymiękają. Szkoda że całemu nie zrobiłaś fotki. 

29 marca 2021 17:06
Też może być,?
29 marca 2021 17:34
29 marca 2021 17:49 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Nieee, to nie ta "figura" 
29 marca 2021 17:57 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Podpinam się bo krótszy post. A chce o tym autku, zarąbiste jest, kolanka wymiękają. Szkoda że całemu nie zrobiłaś fotki. 

Cudne autko. Tu sąsiad ma volkswagena garbusa w stylu retro. Podtuningiowany jest-silnik ma jak trza i jest w jaskrawym fioletowym kolorze. Jednak wyciąga go z garażu od święta. Może na Wielkanoc go wyprowadzi.Wtedy już się będę skradać za płotem z aparatem 
29 marca 2021 17:59
dorotee

29 marca 2021 17:59 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Cudne autko. Tu sąsiad ma volkswagena garbusa w stylu retro. Podtuningiowany jest-silnik ma jak trza i jest w jaskrawym fioletowym kolorze. Jednak wyciąga go z garażu od święta. Może na Wielkanoc go wyprowadzi.Wtedy już się będę skradać za płotem z aparatem :jade:

Ach te starocie 
29 marca 2021 18:04 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Ach te starocie :lovu1:

Zwłaszcza ten, ktory Dorotee sfociła -puls od razu przyspieszył 
 
29 marca 2021 18:10 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Zwłaszcza ten, ktory Dorotee sfociła -puls od razu przyspieszył :serce:
 

Piękne są takie "staruszki". Zawsze, ale to zawsze się gapię i prawie pod koła się rzucam  Obojętnie jaka marka. Te auta mają dusze, linię, są dopieszczone. No cudne !!  Zawsze puls przyspiesza i kolanka miękną. 
29 marca 2021 19:53
tina 100%

Zwłaszcza ten, ktory Dorotee sfociła -puls od razu przyspieszył :serce:
 

A jakby jeszcze szanowne Qlezanki kierowcę widzialy
29 marca 2021 19:56
Trochę z innej bajki chciałam wydrukować repetytorium z gramatyki języka niemieckiego . Mam przez Dicer na Whatsapp , muszę to przesłać na pocztę . Nie da się , plik za duży . Jakaś rada . Mam tylko smartfon. Koleżanka też , więc chcemy to na pocztę u pójdzie sobie wydrukować . Tyklo jak to przesłać .
29 marca 2021 20:12
dorotee

Trochę z innej bajki:chaplin: chciałam wydrukować repetytorium z gramatyki języka niemieckiego . Mam przez Dicer na Whatsapp , muszę to przesłać na pocztę . Nie da się , plik za duży . Jakaś rada . Mam tylko smartfon. Koleżanka też , więc chcemy to na pocztę u pójdzie sobie wydrukować . Tyklo jak to przesłać .

Gdzie masz ten plik Dorotee i jakiej jest wielkosci i jaki to jest plik? 
29 marca 2021 20:22
tina 100%

Gdzie masz ten plik Dorotee i jakiej jest wielkosci i jaki to jest plik? 

52,MB, pdf , jest w pobranych , na Moim Dysku , Whatsapp s