Jak minął dzień 11

02 kwietnia 2021 20:34 / 4 osobom podoba się ten post
Siedzę w pokoju, czekam na dziadka z  rodziną. Na 19 miał termin szczepienia, później tylko na chwilę na górę zejdę i ewentualnie do łóżka go położę albo i nie... zięć to zrobi
Dwie godziny pospałem, dwie następne na spacerze, ale... brr... Zimno. Przed 12 byłem z pdp na spacerze z rolsztulkiem... Tylko w koszulę córka go odziała, sic!... Po 10 minutach kierunek dom... Bo zimno mu było. Ludzie w kurtkach... A jutro ma być pogodnie, ale jeszcze 3 stopnie w dół. 
02 kwietnia 2021 20:45 / 4 osobom podoba się ten post
teraz do Rzymu się wybierm  później 
Aha , Margaretka żyje i ma się dobrze
03 kwietnia 2021 20:21 / 5 osobom podoba się ten post
Spokojny dzień, ale jak w każdy tutaj weekendowy, dziwny. Śniadanie zrobiłem po 8, ale obiadu nie jedli... Nie robili Egoizm i lenistwo. Ojciec się nie liczy, może głodować 8 godzin. Zjadł dopiero dwie sznyty chleba o 15.45, a kolację...pizzę o 18. Na szczęście ja kupiłem sobie gotowca w Netto ostatnio, nauczony ich tym nicnierobieniem w weekend, zresztą z ich kieszonkowego, i podgrzałem sobie w mikrofali... Rolada z ziemniakami i czerwona kapucha. Teraz mam już wolne, a oni z dziadkiem na tarasie ognisko będą rozpalać. Pdp jest słaby po szczepieniu, ma 38,5 temperatury, a Ci jeszcze go ciągają. Ech... Wszak jest dziś to ich tradycja niemiecka... Ale żadni sąsiedzi nic nie robią, żadnego Osterfeuer nie obchodzą. Jeszcze jutro przedpołudnie w domu i wolne. Do wtorku. Fajne miejsce, ale... Wielkie ale, co dalej. Po niedzieli podejmę decyzję. Od jutra 21 dni. Czas minie. 
03 kwietnia 2021 21:45 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Spokojny dzień, ale jak w każdy tutaj weekendowy, dziwny. Śniadanie zrobiłem po 8, ale obiadu nie jedli... Nie robili:smiech3: Egoizm i lenistwo. Ojciec się nie liczy, może głodować 8 godzin. Zjadł dopiero dwie sznyty chleba o 15.45, a kolację...pizzę o 18. Na szczęście ja kupiłem sobie gotowca w Netto ostatnio, nauczony ich tym nicnierobieniem w weekend, zresztą z ich kieszonkowego, i podgrzałem sobie w mikrofali... Rolada z ziemniakami i czerwona kapucha. Teraz mam już wolne, a oni z dziadkiem na tarasie ognisko będą rozpalać. Pdp jest słaby po szczepieniu, ma 38,5 temperatury, a Ci jeszcze go ciągają. Ech... Wszak jest dziś to ich tradycja niemiecka... Ale żadni sąsiedzi nic nie robią, żadnego Osterfeuer nie obchodzą. Jeszcze jutro przedpołudnie w domu i wolne. Do wtorku. Fajne miejsce, ale... Wielkie ale, co dalej. Po niedzieli podejmę decyzję. Od jutra 21 dni. Czas minie. 

Nie wiem o co Ci chodzi ,przeciez chca przywrocic ojcu sprawnosc 50 latka 
Moze by zaczac od zadbania o  wlasciwe odzywianie ?
03 kwietnia 2021 22:10 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Nie wiem o co Ci chodzi ,przeciez chca przywrocic ojcu sprawnosc 50 latka :smiech3:
Moze by zaczac od zadbania o  wlasciwe odzywianie ?

??
04 kwietnia 2021 20:38 / 7 osobom podoba się ten post
Wróciłem ze spacerku, ludzi już o 18 na placach zabaw nie było. W gastronomii na wynos też pustki. Na tarasie muza i dziadek.. też  Pewnie od 7 rano jest zmęczony, a oni go tak jeszcze "mordują"  On nie powie, że chce iść spać, ponieważ jest chory... 
Nie wiem, może się nie przejmować tym już... Zawiesić empatię na ten czas...
A teraz powolutku już będę myśleć o spanku, bo rano dzień atrakcji w Stuttgarcie. .. Chcę zwiedzić taką miejską górkę, potem chiński ogród. Później ma padać, więc zwiedzę to przed południem. Jeszcze chcę odwiedzić lotnisko i do domu. 
04 kwietnia 2021 21:17 / 5 osobom podoba się ten post
Obiboctwa ,lenistwa i leserstwa ciag dalszy 
Jutro moja pdp zabiera do siebie trzecia z trzech corek 
Ja po sniadaniu mam znow wolne 
Plecak zarzuce na plecy i na spotkanie.z kolezanka wybywam 
Fajny dzien dzisiaj mialam ,a jutro zapowiada sie jeszcze lepiej 
05 kwietnia 2021 18:27 / 3 osobom podoba się ten post
A u mnie...

 
Przed godzinką wróciłem do domu i już  zaczęło padać. 
05 kwietnia 2021 18:36 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

A u mnie...

 
Przed godzinką wróciłem do domu i już  zaczęło padać. 

Wariactwo jakies z ta pogoda .Ty przynajmniej w morsa mozesz sie pobawic 
05 kwietnia 2021 18:50 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Wariactwo jakies z ta pogoda .Ty przynajmniej w morsa mozesz sie pobawic :-)

Tak. Po niedzieli zięć miał wziąć się za czyszczenie basenu, ale chyba się powstrzyma 
05 kwietnia 2021 20:23 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Tak. Po niedzieli zięć miał wziąć się za czyszczenie basenu, ale chyba się powstrzyma :-)

Moze to bylo by odpowiedniejsze zajecie dla niego  niz rehabilitacja tescia   ??
05 kwietnia 2021 22:11 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Moze to bylo by odpowiedniejsze zajecie dla niego  niz rehabilitacja tescia   ??

Też tak pomyslalam
05 kwietnia 2021 22:17 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Też tak pomyslalam:chaplin:

Efekt murowany 
06 kwietnia 2021 10:17 / 3 osobom podoba się ten post
Webportal,? Zna może ktoś to? Chmura z danymi?
06 kwietnia 2021 11:56 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Webportal,? Zna może ktoś to? Chmura z danymi?

Wiele osób to zna, a moze nie wie , że zna  bo to jest po prostu po naszemu portal- w szerokim tego słowa znaczeniu. Jesteśmy na takim portalu czy webportalu. 
Tu jest prosto wyjaśnione , co to takiego jest chmura, gdzie każdy może swoje dane przechowywać.
https://pruski.komorkomania.pl/33302,czym-jest-chmura-internetowa-i-jak-dziala