Jak minął dzień 11

06 czerwca 2021 20:09 / 5 osobom podoba się ten post
Piękny, słoneczny dzień dzisiaj był 
Trochę w szafach poukładałam ,skrzydełka w sosie miodowym zrobiłam i do tego sałatkę z fettą .Nawet dobre mi to wyszło ..Walizka tęskno na mnie spogląda 
Mąż przyszyjechał z pracy to coś na grilu wrzucił .Niedziela minęła mi bardzo przyjemnie .W Polsce też powoli wraca normalnošć ?
07 czerwca 2021 14:17 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień taki sobie. A właściwie zły. Dopiero co mnie agencja poinformowała, że chętna jest na szteke ale musi przyjąć druga dawkę szczepienia. No a czy to wiadomo jak ona się będzie czuć po szxzepieniu i czy w ogóle wyjedzie. Ja im na to niech szukają innej osoby. Ludzi do pracy nie brakuje. 
07 czerwca 2021 19:06 / 5 osobom podoba się ten post
Taa, dzień taki sobie. Pakuję walizkę Trasę busa mogę wybrać sobie, albo Monachium, Berlin albo Lubeka 
Która mnie przygarnie
07 czerwca 2021 19:21 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Taa, dzień taki sobie. Pakuję walizkę:-( Trasę busa mogę wybrać sobie, albo Monachium, Berlin albo Lubeka :bravo::smiech3:
Która mnie przygarnie:modlmy sie:
:lol3:

Ja nie mogę...sorry  Chata wielka ale lada dzień  zjawi się córka z zięciem  babci...oraz pies.Tak więc zastaje  Ci Berlin  lub Monachium 
07 czerwca 2021 19:22 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Taa, dzień taki sobie. Pakuję walizkę:-( Trasę busa mogę wybrać sobie, albo Monachium, Berlin albo Lubeka :bravo::smiech3:
Która mnie przygarnie:modlmy sie:
:lol3:

Ja. Jestem w Monachium. Wpadaj nawet dziś. 
07 czerwca 2021 19:46 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Ja nie mogę...sorry :-) Chata wielka ale lada dzień  zjawi się córka z zięciem  babci...oraz pies.Tak więc zastaje  Ci Berlin  lub Monachium :smiech2:


07 czerwca 2021 19:47 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ja. Jestem w Monachium. Wpadaj nawet dziś. :-)

07 czerwca 2021 20:04 / 7 osobom podoba się ten post
Znalazłem już czarną torbę, listę ustaliłem z synem, jutro popakuję. 
Babcia idzie na tydzień albo na 10 dni na urologię. Była tam już w lutym. Może, jak im się da w kość, to sami w szpitalu ustawią leki na demencję. 
Wczoraj i dziś syn się przekonał, jak chora jest matka. 
Tak więc szykuje mi się trochę wolnego tutaj... Zadanie dostałem, dbać o kwiaty na balkonie? Lodówka pełna, czego więc chcieć więcej. 
 
 
 
 
08 czerwca 2021 15:27 / 4 osobom podoba się ten post
A dzień mija fajnie. Dopiero o 13 babcię zabrali, syn nie przyjechał dziś, wieczorem ją odwiedzi. Źle się czuję po drugiej, wczorajszej dawce szczepionki. Ja już zrobiłem 9 km, za godzinę następne 9 i super 
08 czerwca 2021 15:55 / 5 osobom podoba się ten post
Wezwałam lekarza..pobrał  PDP  krew...w czwartek  przyjdzie  z diagnozą.Jestem w złotej  klatce ale dobrze miWieczorem wyjdę  na promenadą a teraz leżaczek  na tarasie
08 czerwca 2021 18:33 / 4 osobom podoba się ten post
Cały i zdrowy wróciłem
... Bo zaczyna grzmieć, ale chyba bokiem burza przejdzie. Zmęczony ogólnie dziś jestem, więc wcześniej pójdę spać, a jutro już wszystko do normy wróci... Też chcę w domu posiedzieć, gruntownie mieszkanko posprzątać, pranko od babci zrobić, jakiś obiadek. Za to w środę do centrum F. chcę podskoczyć rowerem, 25 minut rowerem. Jadę wolniej, bo to rower zwykły, a nie kolarzówka. Za te zamknięcia rowerowe się cenią - proste Fahrradschloss - najtaniej dycha... Ale co tam, coś za coś. Zwłaszcza teraz, gdy mam sporo wolnego.
 
Aha... podpowiedzcie mi coś... Można zamrozić szparagi? ???
08 czerwca 2021 18:38 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Cały i zdrowy wróciłem:oklaski1::jazda na rowerze::smiech3:
... Bo zaczyna grzmieć, ale chyba bokiem burza przejdzie. Zmęczony ogólnie dziś jestem, więc wcześniej pójdę spać, a jutro już wszystko do normy wróci... Też chcę w domu posiedzieć, gruntownie mieszkanko posprzątać, pranko od babci zrobić, jakiś obiadek. Za to w środę do centrum F. chcę podskoczyć rowerem, 25 minut rowerem. Jadę wolniej, bo to rower zwykły, a nie kolarzówka. Za te zamknięcia rowerowe się cenią - proste Fahrradschloss - najtaniej dycha... Ale co tam, coś za coś. Zwłaszcza teraz, gdy mam sporo wolnego.
 
Aha... podpowiedzcie mi coś... Można zamrozić szparagi? ???

Nielepiej zjeść świeże ?
Osobiście nigdy nie mroziłam ale można zamrozić bo mrożone kupowała mi kiedyś córka pdp 
08 czerwca 2021 18:47 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Nielepiej zjeść świeże ?
Osobiście nigdy nie mroziłam ale można zamrozić bo mrożone kupowała mi kiedyś córka pdp :-)

Byłam jak jednej PDP i babcia gotowała szparagi i robiła je w sosie holenderski a potem zakrecali w słoiku na gorąco. Wystygło i do lodówki. I za kilka dni otwietala słoik podgrzała i smacznego. ?
08 czerwca 2021 18:53 / 3 osobom podoba się ten post
Bo, jak ostatnio pisałem, syn kupił mięsa z terminem ważności do 9,13 i 16...Nie wiem, czy nie zagląda w sklepie na termin, czy co... Też nie ma wyczucia... Za dużo na jeden raz kupuje, a my z babcią aż tyle nie zjemy w ciągu tygodnia. A teraz do jedzenia zostałem tylko ja sam.Nic to, zjem część szparagów w czwartek, a resztę zostawię na niedzielę. Dzięki dziołszki 
08 czerwca 2021 19:04 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Byłam jak jednej PDP i babcia gotowała szparagi i robiła je w sosie holenderski a potem zakrecali w słoiku na gorąco. Wystygło i do lodówki. I za kilka dni otwietala słoik podgrzała i smacznego. ?

Warto wiedzieć...