Jak minął dzień 11

12 czerwca 2021 19:50 / 5 osobom podoba się ten post
Roxi

Fiu...fiu...kochana,jaką Ty elegancka jesteś....prawdziwa DAMEssa?SUPER!

Ta...elegantka...sukienka z lumpexu a sandałki za 3 e. Z Aldi...powaga
12 czerwca 2021 19:52 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

A zgadnij, kto jest autorem zdjęcia :gwizdanie: :smiech3:
:bravo:

12 czerwca 2021 19:57 / 6 osobom podoba się ten post

 
Ludzie przy stolikach, wracają stare czasy... ... oby już na stałe...
Piękna pogoda, zaliczyłem 8 kilometrów po płaskim... Z lewej strony góry, z prawej góry, obok tor kolejowy, pola, często ławeczki... słowem...pięknie.
Czas powolutku mija dziś, syn babci w pracy,, ale na godzinkę do niej miał zajrzeć ... Jutro się go spytam, co mówią lekarze odnośnie daty powrotu do domu. Jeszcze przydałby mi się cały wolny poniedziałek...
 
12 czerwca 2021 20:12 / 3 osobom podoba się ten post
Luke


 
Ludzie przy stolikach, wracają stare czasy... :oklaski:... oby już na stałe...
Piękna pogoda, zaliczyłem 8 kilometrów po płaskim... Z lewej strony góry, z prawej góry, obok tor kolejowy, pola, często ławeczki... słowem...pięknie.
Czas powolutku mija dziś, syn babci w pracy,, ale na godzinkę do niej miał zajrzeć ... Jutro się go spytam, co mówią lekarze odnośnie daty powrotu do domu. Jeszcze przydałby mi się cały wolny poniedziałek...:upup:
 

Wypoczywaj, zwiedzaj , ciesz się  wolnością..ba zaraz się  skończy 
12 czerwca 2021 20:16 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Ta...elegantka...sukienka z lumpexu a sandałki za 3 e. Z Aldi...powaga:-):-):-)

No to tym bardziej ...?????Tanio nie znaczy brzydko a drogo nie zawsze znaczy ładnie...Liczy się gust a Ty go masz!
12 czerwca 2021 20:51 / 3 osobom podoba się ten post
Roxi

No to tym bardziej ...?????Tanio nie znaczy brzydko a drogo nie zawsze znaczy ładnie...Liczy się gust a Ty go masz!

Dzięki  
12 czerwca 2021 21:02 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Ta...elegantka...sukienka z lumpexu a sandałki za 3 e. Z Aldi...powaga:-):-):-)

Super zestawik, ale i tak muszę  napisać , że ładnemu we wszystkim ładnie, a modelka taka, że fiu-fiu ....poważnie...
12 czerwca 2021 21:09 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Nie smuć się, jeszcze znajdziesz inne fajne miejsce na ziemi niemieckiej?

Wiem ale ja chcę   nad Ostsee...już  działam w tym kierunku....lekarz  który ostatnio  często  nas odwiedza   coś  mi szykuje....Moja PDP ma dzisiaj  drugą kroplówkę. Rano znowu przyjdzie lekarz z następną  dawką.
12 czerwca 2021 21:11 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Super zestawik, ale i tak muszę :diabelek: napisać , że ładnemu we wszystkim ładnie, a modelka taka, że fiu-fiu ....poważnie...

Jejku...dzieki ale ja mam nadwagę  i 60 na karku....
12 czerwca 2021 21:17 / 1 osobie podoba się ten post
Tego mistrzunia terenów płaskich nie mogłam nie wstawić

 
A tu winowajca mojego obolałego tyłka. Wszystko wynagrodziły jednak widoki. Teraz mam juz damskie siodełko, ale sportowe bo do takiego typu roweru innego z paru względów się nie montuje. Jest tez e-bike do dyspozycji, ale nie jeżdzę na nim często. Wolę ten na zdjęciu-zdecydowanie.
12 czerwca 2021 21:22 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Jejku...dzieki:-) ale ja mam nadwagę  i 60 na karku....:smiech3:

Jesteś piękną , zadbaną kobietą. Założe się , że BMI masz w normie :)
12 czerwca 2021 21:24 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Wiem:-) ale ja chcę   nad Ostsee...już  działam w tym kierunku....lekarz  który ostatnio  często  nas odwiedza   coś  mi szykuje....Moja PDP ma dzisiaj  drugą kroplówkę. Rano znowu przyjdzie lekarz z następną  dawką.

Każdy ma swoje miejsca gdzie się bardzo dobrze czuje. U mnie oprócz naszego pięknego kraju to własnie Szwajcaria. To nie przechwałki, ale czuję , że to takie moje miejsce nr 2. Intuicyjnie czy co .
12 czerwca 2021 23:51 / 4 osobom podoba się ten post
Taka fontanna mi się marzy 
12 czerwca 2021 23:58 / 4 osobom podoba się ten post
W Goczałkowickich ogrodach .Požegnalne lody o smaku chałwy 
Nawet takie zimne nie były 
12 czerwca 2021 23:59 / 5 osobom podoba się ten post
Naumiałam się zdjęcia dodawać