Jak minął dzień 11

13 czerwca 2021 07:40 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Naumiałam się zdjęcia dodawać :kropla potu::radosc1:

I pięknie się pokazałaś! Super!
13 czerwca 2021 07:56 / 5 osobom podoba się ten post
Pojechałam wczoraj do miasteczka parę km stąd. Zadowolona z zakupów jestem Z ciuchów nic w oko nie wpadło. Ale kupiłam za nieduże pieniądze sporo farb akrylowych i medium do pouringu. W Tedim i jeszcze jednym tego typu sklepie, co to szydło, mydło i powidło.
Mam dużo kuzynów i kuzynek (25 sztuk nas jest, po ośmiorgu rodzeństwie mojej mamy ). Z niektórymi prawie się nie widuję, a z niektórymi kontakty są stałe. Typu święta, komunie i częste grille, itp. No i jest grupka dzieciaków moich kuzynek- dziewiątka w wieku od 1,5 do 15 lat, które często u nas bywają, które czasem pillnuję (te młodsze, bo starsze same już się pilnują). Lubię takie dni z nimi, coś im organizuję, w domu albo w plenerze. Jestem ciotka od zadań specjalnych- jakieś wyjazdy, czy gry terenowe, to wiadomo, że chętnie jadę.
Kiedyś np. była zabawa w błoce u nas w ogrodzie- czarni od stóp do głów, ale szczęsliwi. Młodszy syn, kochany przez nich, zawsze się z nimi bawi z wielkim zaangażowaniem, nawet teraz z nimi szaleje, choć ma 20 lat.
No i wracając do wczorajszych zakupów. Wymyśliłam dla nich malowanie techniką pouringu (farby akrylowe się rozlewa uzyskując ciekawe efekty- tak w skrócie). No i dla takiej gromady trochę tych farb potrzeba. I wczoraj zakupiłam dużą ilość białej i sporo różnych kolorów w mniejszych ilościach za nieduże pieniądze. Jakość tutaj ma mniejsze znaczenie, niż ilość , Podkładów ze sztywnego, równego kartonu mam dużo, to będziemy mogli zaszaleć. Może moje kuzynki się przyłączą, które twierdzą, że malować nie umieją- z tym to nawet najmłodszy, półtoraroczny Adaś da radę- coś tam zmaluje
13 czerwca 2021 14:04 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

I pięknie się pokazałaś! Super!

Dziękuję Werska 
 
13 czerwca 2021 20:36 / 4 osobom podoba się ten post
Oglądałem prognozę na ARD... Ech, jutro 30, wtorek 33, środa 35, czwartek 36... w samym rogu mapy, czyli tu, gdzie jestem no co.... mamy w końcu lato 
Kończy się kolejny, piękny i spokojny dzień. O ile babcia jutro nie wyjdzie (co mało prawdopodobne), to jadę zwiedzić coś super atrakcyjnego. A w domu mecz za meczem także oglądałem, jeszcze jeden o 21. 
14 czerwca 2021 09:53 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Oglądałem prognozę na ARD... Ech, jutro 30, wtorek 33, środa 35, czwartek 36... w samym rogu mapy, czyli tu, gdzie jestem :bezradny: no co.... mamy w końcu lato :smiech3:
Kończy się kolejny, piękny i spokojny dzień. O ile babcia jutro nie wyjdzie (co mało prawdopodobne), to jadę zwiedzić coś super atrakcyjnego. A w domu mecz za meczem także oglądałem, jeszcze jeden o 21. 

....u mnie o 10 stopni mniej Ale to dobrze ..dla mojej PDP. Dziś  wieczorem  rozpoczyna się  opieka  paliatywna...
14 czerwca 2021 10:18 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

....u mnie o 10 stopni mniej:-) Ale to dobrze ..dla mojej PDP. Dziś  wieczorem  rozpoczyna się  opieka  paliatywna...

?Jeszcze kilka dni i masz zasłużony urlop?
14 czerwca 2021 10:52 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

?Jeszcze kilka dni i masz zasłużony urlop?

O tak....
14 czerwca 2021 16:09 / 5 osobom podoba się ten post
Kochani,mam pytanie...Może głupie ale jestem po prostu ciekawa Waszych opinii...Jak zapatrujecie się na upominki czy pieniądze od PDP czy rodziny...?Zdaje sobie sprawę,że są domy gdzie to jest w zwyczaju a są takie,że nie....Ja właśnie dostałam pieniądze i powiem szczerze,że trochę nie komfortowo się czuje.....A może nie powinnam się przejmować dodatkowym bonusem?
14 czerwca 2021 17:01 / 4 osobom podoba się ten post
Roxi

Kochani,mam pytanie...Może głupie ale jestem po prostu ciekawa Waszych opinii...Jak zapatrujecie się na upominki czy pieniądze od PDP czy rodziny...?Zdaje sobie sprawę,że są domy gdzie to jest w zwyczaju a są takie,że nie....Ja właśnie dostałam pieniądze i powiem szczerze,że trochę nie komfortowo się czuje.....A może nie powinnam się przejmować dodatkowym bonusem?

No proszę  Cię..... Przeważnie  dostajemy  bonusiki i bardzo  dziękujemy...Ja jeszcze nie dostałam  a już  a konto zakupy  w perfumerii poczyniłam. Tak zawszę  się  nagradzam..Brać  bez  mrugnięcia  okiem..
14 czerwca 2021 17:33 / 4 osobom podoba się ten post
Roxi

Kochani,mam pytanie...Może głupie ale jestem po prostu ciekawa Waszych opinii...Jak zapatrujecie się na upominki czy pieniądze od PDP czy rodziny...?Zdaje sobie sprawę,że są domy gdzie to jest w zwyczaju a są takie,że nie....Ja właśnie dostałam pieniądze i powiem szczerze,że trochę nie komfortowo się czuje.....A może nie powinnam się przejmować dodatkowym bonusem?

Tak jak napisałaś ,jedni dają ,inni nie .Dla mnie prezent od pdp jest pewnego rodzaju wyróżnieniem .Może być ,ale nie musi .Jak dobrze mi się pracuje na danym miejscu to już jest dla mnie nagroda .Wolę mieć fajnego pdp i nie dostać nic dodatkowo niž jakiegoś upierdliwca co dorzuci parę euro w podarku  .Zawsze biorę i ładnie dziękuję ,ale pierwszy raz jak dostałam prezent i pieniądze to trochę się krygowałam bo to był mój pierwszy wyjazd do opieki .
14 czerwca 2021 17:34 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

No proszę  Cię.....:-) Przeważnie  dostajemy  bonusiki i bardzo  dziękujemy...Ja jeszcze nie dostałam  a już  a konto zakupy  w perfumerii poczyniłam. Tak zawszę  się  nagradzam..:-)Brać  bez  mrugnięcia  okiem..
:smiech3:

14 czerwca 2021 18:28 / 5 osobom podoba się ten post
Wiecie, jak wygląda szczęśliwy opiekun na płatnym urlopie na zleceniu? O, tak 
 

 
Później wstawię fotki, teraz jest mecz 
Przegrywamy teraz 0 do 1
 
14 czerwca 2021 18:33 / 3 osobom podoba się ten post
Witam,też oglądam i nerwy puszczają?Oby lepiej szło,technika  kuleje ,brak pomysłu na grę...pozdrawiam
14 czerwca 2021 18:59 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Wiecie, jak wygląda szczęśliwy opiekun na płatnym urlopie na zleceniu? O, tak :smiech3:
 

 
Później wstawię fotki, teraz jest mecz :smiech2:
Przegrywamy teraz 0 do 1
 

14 czerwca 2021 19:04 / 1 osobie podoba się ten post
Jest????