Jak minął dzień 11

08 lipca 2021 18:35 / 3 osobom podoba się ten post
Ciekawy i zakręcony dzień to był. Jeszcze trwa, babcia po kolacji wcina winogrona i arbuza. Drugą dawkę szczepionki otrzymała. Lekarce Rumunce też babcia się podoba,, zauważyła również zmianę na lepsze. Potem facet wykąpał babcię, ja tylko włosy zrobiłem. Muszę pochwalić pdp... Jest Ruhe, i w nocy, i w dzień. A ja... cóż... jadę tak jak miałem jechać planowo, czyli w niedzielę. A mówiłem w niedzielę...ta ostatnia niedziela
Grunt, że znaleźli faceta, z autem. Busa mam już potwierdzonego.
Qrcze, walizka spakowana, a tam kilogram czekolady i się rozpuści

Wiecie, że żartuję, no... Nie przywożę do domu żadnych czekoladopodobnych czy czekoladowych wyrobów... Wyjątkiem jakieś bombonierki urodzinowe czy geszenkowe.
 
08 lipca 2021 20:06 / 1 osobie podoba się ten post
Facet z autem to niezbyt dobra wiadomośč 
08 lipca 2021 20:39 / 1 osobie podoba się ten post
Kika67

Facet z autem to niezbyt dobra wiadomośč :smiech3:

ciiiii...  nie wywołuj wilka z lasu 
Nie wiem, czy w ogóle się spotkamy. Dziś rozmawialiśmy przez telefon....jest ok.... 
08 lipca 2021 21:01 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

ciiiii... :nie wolno: nie wywołuj wilka z lasu :smiech3:
Nie wiem, czy w ogóle się spotkamy. Dziś rozmawialiśmy przez telefon....jest ok.... :-)

uśmiałam się do łez 
08 lipca 2021 21:06 / 4 osobom podoba się ten post
Jeszcze mi 2 tygodnie pracy została,a już znalazłam sobie nową robotę 
Przynajmniej jak w domu będę to nie muszę się zajmować szukaniem pracy .Tym razem znów będzie króciutko .Nie zdążę zatęsknić za rodziną 
Dzień zleciał szybciutko i bezproblemowo  ?
09 lipca 2021 17:53 / 5 osobom podoba się ten post
... Lasciatemi cantare
con la chitarra in mano,
lasciatemi cantare
una canzone piano piano  
Już świętuję, bo za 46 godziny ?  i tak czuję się jak na wakacjach. To nic, że przyjdzie mi się nieraz zmierzyć z "paragonami grozy" nad morzem , ale... wakacje, wreszcie mam wakacje... 
09 lipca 2021 17:59 / 5 osobom podoba się ten post
Dzisiaj pani zarządzająca mnie wkurzyła .Dobrze ,że przyłazi tylko raz w tygodniu ale i tak jest mocno wkurzająca .Ja sobie šwietnie z nią radzę ,na jej mądrości odpowiadam tylko ,že porozmawiam o tym z rodziną pdp 
09 lipca 2021 21:09 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Dzisiaj pani zarządzająca mnie wkurzyła .Dobrze ,że przyłazi tylko raz w tygodniu ale i tak jest mocno wkurzająca .Ja sobie šwietnie z nią radzę ,na jej mądrości odpowiadam tylko ,že porozmawiam o tym z rodziną pdp :-)

Tak trzymaj ???
09 lipca 2021 21:14 / 3 osobom podoba się ten post
A ja dzisiaj pierwszy pełny dzień i takie mam pytanko o której kończycie dzień - pracy ( no tak mniej więcej)???
09 lipca 2021 21:41 / 4 osobom podoba się ten post
magmab

A ja dzisiaj pierwszy pełny dzień i takie mam pytanko o której kończycie dzień - pracy ( no tak mniej więcej)???

O 18 30 kolacja-18 45-po kolacji-zabieram naczynia na górę i to prawie koniec.Przed 21 schodzę na dół powiedzieć dobranoc-i to jest prawdziwy koniec dnia!!!Do 8 rano dnia nastepnego!!!
09 lipca 2021 22:18 / 4 osobom podoba się ten post
magmab

A ja dzisiaj pierwszy pełny dzień i takie mam pytanko o której kończycie dzień - pracy ( no tak mniej więcej)???

Po wiadomsciach na 1programie 20.30 koniec pracy w tym miejscu gdzie teraz jestem ale bywało różnie. U wielbicielki futbolu skończyłam kiedyś o 23.00!Ale co było robić tylko czekać do końca meczu.
10 lipca 2021 14:13 / 4 osobom podoba się ten post
Polatalam po deptaku z godzinkę,ale było za duszno .
10 lipca 2021 17:44 / 2 osobom podoba się ten post
magmab

A ja dzisiaj pierwszy pełny dzień i takie mam pytanko o której kończycie dzień - pracy ( no tak mniej więcej)???

Różnie bywało 
Tutaj gdzie jestem o 20 już dziadek jest w lóžku a ja mam koniec pracy .Zaczynam na następny dzień tak o 8 30  bo przygotowuję śniadanie .Pdp wstaje o 9 jak dobrze pójdzie ,czasami dopiero o 10 .
Jak byłam w Offenbach to musiałam wstawač o 6 bo pdp o punkt 7 musiała wstać i kąpała się codziennie .Ja musiałam jej asystować .Na 7 30 musiała być wyrychtowana bo o tej godzinie  przychodzil jej ubierać pończochy uciskowe .
10 lipca 2021 17:56 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Polatalam po deptaku z godzinkę,ale było za duszno .

Maluda,jaką Ty fajna kobietka jestes?A deptak też bardzo przyjemny?Pozdrawiam serdecznie!
10 lipca 2021 22:07 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień był spokojny ale jutro niedziela. Nienawidzę niedziel w Niemczech.