Na wyjeździe 42

17 marca 2022 21:32 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Uff,znalazła się zguba:-)
Luke, już zaczynałam się martwić bo zniknąłeś na cały dzień ?

Marchewki na jutro obieral. 
17 marca 2022 21:52 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Marchewki na jutro obieral. :smiech3:

Pomarańczowy wróci do domu ?
17 marca 2022 22:47 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Czy ja wiem? Co to mogą być za gadżety dla opiekuńczej branży? Breloczki z windlem, aby kluczy nie pogubić do piwniczki pdp? :-)

Długopisy, kalendarze, notesiki, ekologiczne (płócienne) reklamówki, itp...
17 marca 2022 23:10 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Długopisy, kalendarze, notesiki, ekologiczne (płócienne) reklamówki, itp...

O,Ty też z tej firmy?
17 marca 2022 23:22 / 1 osobie podoba się ten post
Karty podarunkowe, różne kwoty, obiło mi się ale nie pamiętam jaka to firma.
(Pflegeteam?)
 
18 marca 2022 06:26 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

O,Ty też z tej firmy?

Byłam w tej firmie - właściwie w siostrzanej z grupy V.
18 marca 2022 07:38 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Byłam w tej firmie - właściwie w siostrzanej z grupy V.

No to my też siostry przyrodnie 
I jeszcze brata mamy 
29 maja 2022 10:42 / 2 osobom podoba się ten post
29 maja 2022 11:33 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

:-)

dzięki . Mam chwilkę przerwy po sniadaniu . Jestem w  dedeerze  do domu mam blisko, pracuję w heimie dla upośledzonych psychicznie i fizycznie . Praca bardzo, ale to bardzo odpowiednia dla mnie .  Podopiecznych jest 9 ciu a pracowników opiekunów  jest 7 ro, z tym, że na nocne dzury przychodzą osoby z innego domu opieki , To zespół niewielkich budynków na terenie  jednego " Bezirk ". Nie jest to ani państwowa ani Caritasu instytucja,  funkcjonuje, ponieważ rodzice ponoszą spore koszty i dochodzą też  składki społeczne . Dzień pracy zaczyna się od 6 tej do 9.30   mycie, ubieranie, sniadanie ,wyjazd podopiecznych do pracy i nasze sprzatanie mieści sie w tych godzinach. .Powrót o 16.15 i znów, herbata jakieś kekse o 18 kolacja, mycie i do łózek . Pracę popołudniową zaczynam  od 15.30 do 20.00 . Mamy 2 osoby z papmersami pozostali samoobsługowi z tym, że drobne czynności wymagają pomocy albo cierpliwości ze strony opiekunów .Soboty i niedziele sami gotujemy obiad dla wszystkich,  pozostałe dni tygodnia podopieczni są zaprowiantowani w miejscu pracy . Byłam już tutaj w 2019 roku, pracowałam krótko, ale skutecznie . Dlatego od jakiegoś czasu bombardowali mnie telefonicznie i meilowo, żebym przyjechała . No i jestem . Mam pełne ubezpieczenie w AOK konto w Banku Pocztowym i  kręcą, żebym została dłużej . Nie chcę się dostać do pewnej księgi w dziale "najstarsze opiekunki" , ale dobra kasa na końcie motywuje mnie do pracy .
29 maja 2022 11:42 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

dzięki . Mam chwilkę przerwy po sniadaniu . Jestem w  dedeerze :-) do domu mam blisko, pracuję w heimie dla upośledzonych psychicznie i fizycznie . Praca bardzo, ale to bardzo odpowiednia dla mnie .  Podopiecznych jest 9 ciu a pracowników opiekunów  jest 7 ro, z tym, że na nocne dzury przychodzą osoby z innego domu opieki , To zespół niewielkich budynków na terenie  jednego " Bezirk ". Nie jest to ani państwowa ani Caritasu instytucja,  funkcjonuje, ponieważ rodzice ponoszą spore koszty i dochodzą też  składki społeczne . Dzień pracy zaczyna się od 6 tej do 9.30   mycie, ubieranie, sniadanie ,wyjazd podopiecznych do pracy i nasze sprzatanie mieści sie w tych godzinach. .Powrót o 16.15 i znów, herbata jakieś kekse o 18 kolacja, mycie i do łózek . Pracę popołudniową zaczynam  od 15.30 do 20.00 . Mamy 2 osoby z papmersami pozostali samoobsługowi z tym, że drobne czynności wymagają pomocy albo cierpliwości ze strony opiekunów .Soboty i niedziele sami gotujemy obiad dla wszystkich,  pozostałe dni tygodnia podopieczni są zaprowiantowani w miejscu pracy . Byłam już tutaj w 2019 roku, pracowałam krótko, ale skutecznie . Dlatego od jakiegoś czasu bombardowali mnie telefonicznie i meilowo, żebym przyjechała . No i jestem . Mam pełne ubezpieczenie w AOK konto w Banku Pocztowym i  kręcą, żebym została dłużej . Nie chcę się dostać do pewnej księgi w dziale "najstarsze opiekunki" , ale dobra kasa na końcie motywuje mnie do pracy .

Heej. Przepraszam ale muszę - była tu kiedyś Pani pod pseudonimem Mleczko - czy to dalej tam sama osoba ????? Aniu jak to Ty odezwij się do mnie niemam twojego numeru bo przepadl wraz z starym telefonem.... 
29 maja 2022 11:56 / 2 osobom podoba się ten post
magmab

Heej. Przepraszam ale muszę - była tu kiedyś Pani pod pseudonimem Mleczko - czy to dalej tam sama osoba ????? Aniu jak to Ty odezwij się do mnie niemam twojego numeru bo przepadl wraz z starym telefonem.... 

A któzby smiał mleczkiem się nazwać . Też mam nowy spadkowy telefon . W domu mam telefony zapisane w czarnym zeszycie . Za parę dni zadzwonię . Pozdrawiam serdecznie Lubuszanko 
29 maja 2022 11:58 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

No to my też siostry przyrodnie 
I jeszcze brata mamy :-)

Odpoczywasz, czy ciułasz grosz do grosza . Dzień dobry Pani .
29 maja 2022 13:33 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

A któzby smiał mleczkiem się nazwać . Też mam nowy spadkowy telefon . W domu mam telefony zapisane w czarnym zeszycie:wiking: . Za parę dni zadzwonię . Pozdrawiam serdecznie Lubuszanko :serce:

?❤️??
29 maja 2022 14:08 / 1 osobie podoba się ten post
No i mam wolne do jutra . Przyjechał betreuer ( powinnam napisać drukowanymi ) bardzo lubię z nim mieć zmianę i to nie dlatego, że lubię chopów )ale dlatego, że on pracuje tylko jednym palcem . He he i to nie są żarty . 
29 maja 2022 14:34 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

No i mam wolne do jutra . Przyjechał betreuer ( powinnam napisać drukowanymi ) bardzo lubię z nim mieć zmianę i to nie dlatego, że lubię chopów )ale dlatego, że on pracuje tylko jednym palcem . He he i to nie są żarty . 

Znaczy się, że ma wszystko w jednym paluszku?
Aniu zadzwonię wieczorkiem, bo być może będę miała propozycję pracy w Polsce nad morzem w nowo otwieranym Heimie dla niemieckich podopiecznych. Pensja miałaby być w euro i turnusy 2 tygodnie na 2 tygodnie. Niedługo będę wiedzieć coś więcej na ten temat.