Na wyjeździe 42

17 marca 2022 19:25 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Gusia-jeśli dojdzie do wymany to lepiej zostawic zarys, plan, aby miała ogolny pogląd przez pierwsze dni, co do zwyczajów, pór posiłków itp. To wystarczy , zeby się rozeznała . Co do szczegółow -dopyta już w trakcie. Obdaruje babcię gadżetem :-)
Ciekawe jakie to są :) Luke cicho siedzi :lol1:

Bo ma w ręce skrobaczkę i jak to pisze " Jedzie z tym koksem" I nie ma czasu na czytanie. 
17 marca 2022 19:30 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dusiu, jeśli ze mną ktoś się kontaktuje, też informuję o wszystkim tak, jak chciałabym sama być poinformowana. Zdarzało mi się zostawiać podobne jak u Ciebie "listy "do zmienniczek, jeśli o to prosiły. Nie wiem ile czasu wspólnego będziemy miały przy zmianie. Nowa przyjedzie w nocy, następnego dnia ja wyjeżdżam. Może rano, a może wieczorem. Na wszelki wypadek przygotuję najważniejsze informacje na papierze. Jeśli będzie chciała, to je zostawię . A może zdarzyć się tak, że zwolni się miejsce w Heimie i nikt nikomu niczego nie będzie musiał przekazywać. 
Tobie życzę, żebyś wróciła do "swojej"babci :przyjaciele: 

Dziękuję. Na to liczę bo babcia póki co głowa fit. No zobaczymy jak po operacji endo protezy będzie funkcjonować?  oby gorzej nie było.  Rodzina też fajna , daleko bez kontroli, babcia chwali moja kuchnie i mówi, że ja taka cichutka jestem.  dopóki z nią kieliszka wódki nie wypije. . No zobaczymy jak to się ułoży. Ja chce wracać do niej. 
17 marca 2022 19:31 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Czy ja wiem? Co to mogą być za gadżety dla opiekuńczej branży? Breloczki z windlem, aby kluczy nie pogubić do piwniczki pdp? :-)

Maseczka i płyn antybakteryjny. 
17 marca 2022 19:35 / 7 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Maseczka i płyn antybakteryjny. :oczko:

No co  Ty, to dostają raczkujące w tej firmie 
Jeszcze rękawiczki, całe dwie pary dostałam razem z testem ?
O qrcze, może powinnam użyć tych akcesoriów przy robieniu testu?
A ja zabrałam na drogę 
17 marca 2022 20:23 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Czy ja wiem? Co to mogą być za gadżety dla opiekuńczej branży? Breloczki z windlem, aby kluczy nie pogubić do piwniczki pdp? :-)

Zatyczki do hallowania i zapomniał Luke że je włożył ?
17 marca 2022 20:23 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

No co  Ty, to dostają raczkujące w tej firmie :-)
Jeszcze rękawiczki, całe dwie pary dostałam razem z testem ?
O qrcze, może powinnam użyć tych akcesoriów przy robieniu testu?
A ja zabrałam na drogę :smiech3:

Też je swego czasu dostałam i woziłam w plecaku ?
17 marca 2022 20:24 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Zatyczki do hallowania i zapomniał Luke że je włożył ?

Jakie zatyczki, nic o tym nie wiem? Podania nie składał ? 
17 marca 2022 20:28 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Też je swego czasu dostałam i woziłam w plecaku ?

A ja swoje oddałam Ukraince która od granicy, do Berlina podróżowała "moim" busem. Nie miała żadnej maseczki, to pomyślałam, że  mogą się jej przydać, zanim od Niemców dostanie ? 
17 marca 2022 20:31 / 6 osobom podoba się ten post
Gusia29

Trzeba chyba Luke do odpowiedzi wywołać :-)

Czytam Was ...
Też dostałem rękawiczki, jak zawsze oraz dwa testy. Jeden do zrobienia przed wyjazdem, a drugi już na miejscu, gdy rodzina prosiła o wykonanie testu. Ale nigdy jeszcze żadna rodzina tego ode mnie nie wymagała.
Agencja V. ma albo miała jakąś fundację wspomagającą rzeczowo dzieci opiekunów. Tylko, że na tyle wyjazdów, raz tylko dostałem od nich paczkę, przed trzema laty. Koordynatorka zapytała się mnie wówczas, czy mam dzieci w wieku szkolnym. Nie zaprzeczałem, że nie mam. Mówiła coś o fundacji. Przygotowali i przysłali wówczas taką wyprawkę szkolną dla chłopaków (a było to w sierpniu 2019). Fajny gest. Wysokość tej wyprawki oscylowała w wysokości około 100 zł. Później się już nie przypominali. Nie wiem w końcu, czy jeszcza działa ta fundacja czy nie. Otrzymaną wyprawkę, jak mówłem, traktowałem jako miły gest ze strony agencji. W końcu kwota jest śmieszna w stosunku do tego, co zarabiamy. Ale raz jeszcze podkreślam, że był to fajny gest, świadczący o jakimś tam zainteresowaniu opiekunami. 
17 marca 2022 20:36 / 5 osobom podoba się ten post
Uff,znalazła się zguba
Luke, już zaczynałam się martwić bo zniknąłeś na cały dzień ?
17 marca 2022 20:36 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja swoje oddałam Ukraince która od granicy, do Berlina podróżowała "moim" busem. Nie miała żadnej maseczki, to pomyślałam, że  mogą się jej przydać, zanim od Niemców dostanie ? 

No i to jest dobry uczynek ?
17 marca 2022 20:36 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień urozmaicony. Po 15 spacer z pdp, a później jeszcze wyjazd z babką na zakupy. Nie zauważyłem jakoś braku papieru czy oleju. Ludzi trochę było, weekend za pasem.
Jutro też ma być ładny dzionek. Dziś tylko w południe troszkę i chwilkę pokropiło, a tak było słonecznie 
17 marca 2022 20:38 / 6 osobom podoba się ten post
Luke

Czytam Was ...
Też dostałem rękawiczki, jak zawsze oraz dwa testy. Jeden do zrobienia przed wyjazdem, a drugi już na miejscu, gdy rodzina prosiła o wykonanie testu. Ale nigdy jeszcze żadna rodzina tego ode mnie nie wymagała.
Agencja V. ma albo miała jakąś fundację wspomagającą rzeczowo dzieci opiekunów. Tylko, że na tyle wyjazdów, raz tylko dostałem od nich paczkę, przed trzema laty. Koordynatorka zapytała się mnie wówczas, czy mam dzieci w wieku szkolnym. Nie zaprzeczałem, że nie mam. Mówiła coś o fundacji. Przygotowali i przysłali wówczas taką wyprawkę szkolną dla chłopaków (a było to w sierpniu 2019). Fajny gest. Wysokość tej wyprawki oscylowała w wysokości około 100 zł. Później się już nie przypominali. Nie wiem w końcu, czy jeszcza działa ta fundacja czy nie. Otrzymaną wyprawkę, jak mówłem, traktowałem jako miły gest ze strony agencji. W końcu kwota jest śmieszna w stosunku do tego, co zarabiamy. Ale raz jeszcze podkreślam, że był to fajny gest, świadczący o jakimś tam zainteresowaniu opiekunami. :-)

To agencja całkiem, całkiem. Lepiej zachęcac opiekunów , niż na siłę zatrzymywac jakimis karami wziętymi z sufitu. Z niewolnika nie ma pracownika. 
17 marca 2022 20:47 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

To agencja całkiem, całkiem. Lepiej zachęcac opiekunów , niż na siłę zatrzymywac jakimis karami wziętymi z sufitu. Z niewolnika nie ma pracownika. 

Popytałam, z ciekawości, znajomą, która chwilowo pauzuje, ale pracowała z "moją "firmą. Też dostała kiedyś paczkę z gadżetami-termos, notesy, kalendarz, długopisy. Powiedzieli jej, że to za lojalność w stosunku do firmy. Że nie zmienia miejsc, tylko wraca na stare. 
17 marca 2022 21:30 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Zatyczki do hallowania i zapomniał Luke że je włożył ?

Hallo, hallo