Powitajki przy kawie 65

16 kwietnia 2021 05:43 / 5 osobom podoba się ten post
magmab

Dzień Dobry Opiekunkowo ;) ?. Szybkiego piątku. A czwartek zakonczylam tematem - braku zmienniczki- nadal :( . Walizka do połowy spakowana ja już żyje tylko wtorkowym wyjazdem a tu nadal klops - chyba mam pecha.

Magmab,pakuj się do końca, na pewno znajdą zmienniczke,glowa do góry ?
16 kwietnia 2021 06:45 / 7 osobom podoba się ten post
Witam w piątek - weekendu początek
Dziś dzień zakupów.
Miłego dnia
16 kwietnia 2021 06:58 / 5 osobom podoba się ten post
magmab

Dzień Dobry Opiekunkowo ;) ?. Szybkiego piątku. A czwartek zakonczylam tematem - braku zmienniczki- nadal :( . Walizka do połowy spakowana ja już żyje tylko wtorkowym wyjazdem a tu nadal klops - chyba mam pecha.

Pakuj się i nie patrz na nic. Koniec umowy i do domu. Czasu było dużo na znalezienie jej. 
16 kwietnia 2021 07:00 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Za oknem  słońca i wiosny ni widu ni słychu. Dziś odwiedzają mnie koleżanki. Zaraz wstaje i robię ciacho i obiadek. . Będzie tarta z budyniem i gruszkami ( z syropu bo mam tego w brud) a na obiad mielone, ziemniaki i marchewka z groszkiem. Wam życzę spokojnego dnia.. 
16 kwietnia 2021 07:15 / 8 osobom podoba się ten post
Dziękuje dziewczyny ?. Pakuje sie, pakuje - niema innej opcji. Pl - wzywa ?. Swoje przepracowałam.
16 kwietnia 2021 07:30 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry o poranku! Jak zwykle, spokojny rozruch przy kawie...
16 kwietnia 2021 07:42 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowoma by c już ciepłej
16 kwietnia 2021 07:53 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry u ,mnie też już pachnie kawa. Spokojnego dnia wszystkim 
16 kwietnia 2021 08:18 / 4 osobom podoba się ten post
magmab

Dziękuje dziewczyny ?. Pakuje sie, pakuje - niema innej opcji. Pl - wzywa ?. Swoje przepracowałam.

Niech pani koordynatorka przyjedzie osobiście, jak nie znajdzie zmienniczki
16 kwietnia 2021 08:19 / 5 osobom podoba się ten post
magmab

Dziękuje dziewczyny ?. Pakuje sie, pakuje - niema innej opcji. Pl - wzywa ?. Swoje przepracowałam.

Bardzo dobre nastawienie. Brawo. 
16 kwietnia 2021 08:20 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Niech pani koordynatorka przyjedzie osobiście, jak nie znajdzie zmienniczki:agent:

O chciałam tak samo napisać tylko bałam się krytyki przez niektóre osoby na forum. . Znowu bym była ta zła. 
16 kwietnia 2021 08:28 / 7 osobom podoba się ten post
Dusia1978

O chciałam tak samo napisać tylko bałam się krytyki przez niektóre osoby na forum. . Znowu bym była ta zła. :-)

"Duszyczko kofana" - ja już jestem w tym wieku, że NICZEGO się nie boję.
A i język mam niewyparzony
Jak sama nie przedłużę to NIKT mnie do tego nie zmusi.
Mamy swoje terminy w Polsce, które są dla nas najważniejsze, dlatego wcześniej planujemy swój pobyt.
Co innego, gdy mamy jeszcze chęć zostać na zleceniu, ale za ekstra premię naturalnie.
Ale to JA podejmuję decyzję, a nie jestem zmuszona odgórnie....
16 kwietnia 2021 09:17 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi , jak ja Cię koffam za te słowa Dziś w ogóle wszyskich koffam  i dopicowuję sztelę  ściereczką w rytmie cha-cha .
Ale....dorzucę coś...Czyż nie sprytniej jest rzec , że ktoś nas do czegoś zmusił, bo automatycznie stawia się tego tajemniczego kogoś w złym świetle i pozbywa się odpowiedzialnosci za własne czyny, decyzje?.
Nie podlega presji tylko własnie w pełni dojrzały pod względem emocjonalnym człowiek 
No a tera  planu dnia ciąg dalszy. Potem gotuje obiad- dziś spagetti im walnę  i sałatę  na stół . A potem ostatni trening w tym turnusie. Poćwiczę serwisy przed powrotem do domu  Muszę dodać , że robię sobie żarty, żeby ktoś na serio nie wziął umyslnie lub nie  
Jak bede wracac, to zakupy zrobię. Zmiennik będzie jutro. Pojutrze niedziela to zakupów nigdzie nie zrobi. Zresztą my ze sobą nie rywalizujemy i nie podstawiamy sobie nogi ani dosłownie ani metaforycznie 
Poza tym myslami już jestem w domu-wysłałam wcześniej, żeby  nie bylo w niedziele nadbagażu w samolocie 
Dobrego dzionka i takiegoż samopoczucia wszystkim życzę 
16 kwietnia 2021 09:19 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

"Duszyczko kofana" - ja już jestem w tym wieku, że NICZEGO się nie boję.:smiech3:
A i język mam niewyparzony :klotnia:
Jak sama nie przedłużę to NIKT mnie do tego nie zmusi.:nerwowy:
Mamy swoje terminy w Polsce, które są dla nas najważniejsze, dlatego wcześniej planujemy swój pobyt.
Co innego, gdy mamy jeszcze chęć zostać na zleceniu, ale za ekstra premię naturalnie. :yahoo:
Ale to JA podejmuję decyzję, a nie jestem zmuszona odgórnie....:zaskoczenie:

Oj chyba mogą buzia bardziej rozdarta  . Nie zostaje nigdy ( jeśli mnie ktoś poprosi) dłużej niż 2-3 dni i mówię basta. Jeśli teraz będzie dobrze na sztuki to też max na 25 czerwca muszę być w domu bo 28 mam scyntygrafia tarczycy a to jest dla mnie ważniejsze niż babka czy dziadek. Od tego badania też zależy u mnie wiele to pociąga za sobą inne terminy. 
16 kwietnia 2021 10:23 / 5 osobom podoba się ten post
Tinóś 200-procentowa, ja wiem, że Ty wiesz, ale "młodych" trza uczyć!
Zwłaszcza asertywności. Chociaż miałam inne plany, ale teraz zastanawiam się, czy nie przedłużyć "turnusu" o jakiś tydzień. Jest tu spokojnie i miło. Nikt mnie nie goni, pedepcia bardzo wdzięczna, dopieszczona. Z terminów mam tylko fryzjera, którego mogę zawsze przesunąć.
Miałam mieć 21 maja wesele na Śląsku, ale młodzi przyjeżdżają do nas na Boże Ciało, więc prezent będzie okazja wręczyć. A i co najmniej tydzień na taki wyjazd stracimy, a rybki w jeziorze czekają na wyłowienie...