Powitajki przy kawie 65

17 kwietnia 2021 07:26 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim spokojnej soboty życzę 
17 kwietnia 2021 07:43 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Słońce świeci, na podwórku jakby cieplej niż wczoraj- może będzie ładny dzień!
17 kwietnia 2021 08:05 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry! 
W Jeleniej Górze siąpi i ciemnica....
Dzisiaj fucha a potem laba. 
Życzę miłego weekendu całej kofanej załodze ???
17 kwietnia 2021 08:19 / 4 osobom podoba się ten post
magmab

Dokładnie Tina!! Ja przed wyjazdem "normalnego syna" powiedziałam mu co myśle, jak powinno to wyglądac bo inaczej bedzie problem -  przez ten czas co go niema, widze, że działa - przedszkole załatwione - nowa umowa z pflege tez ( bo doniosly biale golabki), nowa konsultacja lekarska itd. Wróce i sprawdze na swojej skorze jak to funkcjonuje - jeżeli nie to bedzie moj drugi wyjazd tutaj i ostatni.

Jeśli doniosły, to własciwie zrobiły Ci tym przysługę - czego się pewnie nie spodziewały  Bo tak jest, że mądry widzi kto jest kim i wyciągnie odpowiednie wnioski, a dureń będzie te rewelacje roznosił, czy coś od siebie jeszcze doda , aby zaplusować :)
Numer im nie wyszedł, pewnie któryś tam z kolei .
I w DE w Pflege są takie okazy, tutaj też mam. Trafiły na zły grunt z każdej strony.
Zobaczysz jak się sytuacja rozwinie. Może normalny syn to konsekwentny człowiek i będą się trzymać ustalonego planu.
 
17 kwietnia 2021 11:21 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo dzisiaj czas na rower
17 kwietnia 2021 11:52 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w sobotnie południe  Spokojny dzień,  aura jesienna, ale nie zimowa
Życzę Wam miłego popołudnia i wieczoru
18 kwietnia 2021 05:13 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień doberek niedzielnie, z domu wieści dotarły dobre,tak że trochę odetchnęłam.Tutaj za to na Stelli sytuacja robi się coraz mniej ciekawa.Seniorka wymusza częściej transfer,bo musi niby do klo,a my potem obie czekamy,aż powie-ich kann nicht mehr...Nie wracam tutaj bez dwóch zdań.Na moje prośby o normalne łóżko z barierkami,syn lekarz powiedział,że mamie takie się nie spodoba,bo ona ma sypialnie w stylu rokoko Maroko,biel i złocenia.Fakt, że wczoraj prawie sama usiadła i spuściła nogi,co skutkowało by piz...m Jej na podłogę,wcale go nie obszedł.Glowa muru nie przebiję,a kręgosłup mam jeden i to na wykończeniu.Koniec narzekań,niedziela przecież i jeszcze moje dwie na turnusie.Bezstresowego dnia, Opiekunowo ☕????
18 kwietnia 2021 05:37 / 6 osobom podoba się ten post
Maluda - masz racje - jak nic nie dociera do synka - szkoda twego zdrowia 2 tyg i do domku ?. A tak wogóle Dzień Dobry w niedzielny jeszcze ciemny poranek ??. Dostałam info z firmy, że bus zamowiony - uwierze, jak zobacze smsa hehe. Powoli jakieś motyle w brzuchu latają... przez te wszystkie perypetie w domu powiedziałam, że do piątku będe. A ja mam nadzieje, że do "na dobre i na złe" dojade żeby zobaczyć serial. Buziolkiii ??
18 kwietnia 2021 05:44 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Myślałam, że, sobie pospie a tu klops i koniec spania. Dziś niedziela zleci leniwie a jutro do pracy wyjazd oby tylko znowu nie mina.  bo się załamie..  Wszystkim życzę spokojnego dnia i jak najmniej stresów. 
18 kwietnia 2021 05:51 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Dzień doberek niedzielnie, z domu wieści dotarły dobre,tak że trochę odetchnęłam.Tutaj za to na Stelli sytuacja robi się coraz mniej ciekawa.Seniorka wymusza częściej transfer,bo musi niby do klo,a my potem obie czekamy,aż powie-ich kann nicht mehr...Nie wracam tutaj bez dwóch zdań.Na moje prośby o normalne łóżko z barierkami,syn lekarz powiedział,że mamie takie się nie spodoba,bo ona ma sypialnie w stylu rokoko Maroko,biel i złocenia.Fakt, że wczoraj prawie sama usiadła i spuściła nogi,co skutkowało by piz...m Jej na podłogę,wcale go nie obszedł.Glowa muru nie przebiję,a kręgosłup mam jeden i to na wykończeniu.Koniec narzekań,niedziela przecież i jeszcze moje dwie na turnusie.Bezstresowego dnia, Opiekunowo ☕????

Dlatego między innymi ja zjechałam z miny. Żadnego specjalistycznego sprzętu plus demebcyjna babka, która co 2-3 godziny plus noc chciała albo na wózek albo na klo a zaraz mówiła, ze nie prawda plus waga około 110-120 kg. Ja mam kręgosłup jeden i jeszcze na kilka lat chce żeby mi służył. To nic że praca w parze ja siły takiej nie mam. Dodatkowo uragajace warunki dla opiekunki, wąskie łóżko w kuchni, tak w kuchni bez szafy nawet i zimne kaloryfery tylko mała farelka koło łóżka . Dookoła wszechobecny brud i smród i żadnych zakupów zrobionych. Tragedia. Czułam się tak , jakby mnie ktoś w szambie topiel. Oni płacą, tak, ale i my mamy prawo do min godnych warunków. Jedz do domu po turnusie i rozgladam się za nowym miejscem. Pracy nie brakuje. 
18 kwietnia 2021 06:09 / 6 osobom podoba się ten post
Witam niedzielnie
Moja druga na tym "turnusie"
Mam nadzieję, że pogoda pozwoli mi na mały wypad rowerowy w pauzie poobiedniej
Miłego dnia
18 kwietnia 2021 06:17 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dlatego między innymi ja zjechałam z miny. Żadnego specjalistycznego sprzętu plus demebcyjna babka, która co 2-3 godziny plus noc chciała albo na wózek albo na klo a zaraz mówiła, ze nie prawda plus waga około 110-120 kg. Ja mam kręgosłup jeden i jeszcze na kilka lat chce żeby mi służył. To nic że praca w parze ja siły takiej nie mam. Dodatkowo uragajace warunki dla opiekunki, wąskie łóżko w kuchni, tak w kuchni bez szafy nawet i zimne kaloryfery tylko mała farelka koło łóżka . Dookoła wszechobecny brud i smród i żadnych zakupów zrobionych. Tragedia. Czułam się tak , jakby mnie ktoś w szambie topiel. Oni płacą, tak, ale i my mamy prawo do min godnych warunków. Jedz do domu po turnusie i rozgladam się za nowym miejscem. Pracy nie brakuje. 

I dokładnie tak zrobię,Dusiu ??❤️?
18 kwietnia 2021 07:26 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry niedzielnie! Wczoraj było wprawdzie słońce, ale zimny wiatr. Dziś pochmurno, to i na jakąś porządną, wiosenną temperaturę nie liczę... Ale trudno, jeszcze trzeba poczekać na prawdziwie miły, wiosenny dzień. Mimo to na spacer się wybiorę. Odkąd zaczęłam pracować jako opiekunka regularne spacery weszły w krew. NIGDY wcześniej nie "zażywałam ruchu" tyle, co tutaj! Potrzebuję przewietrzyć głowę, lepszy mam wtedy humor przez resztę dnia.
18 kwietnia 2021 08:31 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam niedzielnie i spokoju na sztelach i na urlopach życzę 
18 kwietnia 2021 08:42 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie i zyczę milej niedzieli 
To moja pierwsza niedziela na nowym turnusie .Zostaly  jeszcze 4 no max 6 
Pozdrawiam wszystkich z uroczego zakątka Bawari