Powitajki przy kawie 65

16 kwietnia 2021 10:50 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Tinóś 200-procentowa, ja wiem, że Ty wiesz, ale "młodych" trza uczyć!
Zwłaszcza asertywności. Chociaż miałam inne plany, ale teraz zastanawiam się, czy nie przedłużyć "turnusu" o jakiś tydzień. Jest tu spokojnie i miło. Nikt mnie nie goni, pedepcia bardzo wdzięczna, dopieszczona. Z terminów mam tylko fryzjera, którego mogę zawsze przesunąć.
Miałam mieć 21 maja wesele na Śląsku, ale młodzi przyjeżdżają do nas na Boże Ciało, więc prezent będzie okazja wręczyć. A i co najmniej tydzień na taki wyjazd stracimy, a rybki w jeziorze czekają na wyłowienie...:lowi ryby:

Brakuje im tej asertywności ,to prawda-ale się i uczyć nie chcą  Czyżby asertywność błędnie ukierunkowana 
Jeszcze tego brakuje, żeby ktoś Cię ganiał, czy mię  Chyba , że sami się proszą, aby ich lekutko stłamsić 
Niech się nam wszystkim układa. Logistyka nie zawodzi-wszystko jest do ogarniecia.Czasem trzeba plany zmieniac-życie niesie niespodzianki-zwłaszcza teraz. No ale cóż-siła wyższa. Trzeba się jakoś dostosowac, aby funkcjonować w tym chaosie.
Grunt, że w domciu te nasze Anioły nam siły dodają, postawią do pionu, i dzięki nim jest spokojna głowa, że wszystko ok. To daje siłę i spokój.
16 kwietnia 2021 14:41 / 6 osobom podoba się ten post
Czesc .Witam wszystkich z urokliwego.miasteczka na Bawari 
O 4 10 bylam na miejscu 
Zmienniczka pozwolila mi odespac 
Zycze wszystkim milego popoludnia 
16 kwietnia 2021 16:03 / 8 osobom podoba się ten post
Witam z domku Przewoźnik  dał ciała. Male ssmochody, chaos na przesiadce, paczki,koperty  z euro, wycieczka  krajoznawcza Zmieniam  przewoźnika...za dużo wczoraj  widziałam.Od rana  zakupy, sprzątanie,gotowanie...Beza Pavlowa suszy się  w piekarniku.Jutro przyjadą  nasze dzieci  i piękna Helena/2 letnia  wnuczka/Idziemy  do mojej  cudownej  teściowej  na 83 urodzinki. Pozdrawiam, życzę  spokoju na sztelach  i wypoczynku na urlopach. 
16 kwietnia 2021 17:14 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Witam z domku :-)Przewoźnik  dał ciała. Male ssmochody, chaos na przesiadce, paczki,koperty  z euro, wycieczka  krajoznawcza :-(Zmieniam  przewoźnika...za dużo wczoraj  widziałam.Od rana  zakupy, sprzątanie,gotowanie...Beza Pavlowa suszy się  w piekarniku.Jutro przyjadą  nasze dzieci  i piękna Helena/2 letnia  wnuczka/Idziemy  do mojej  cudownej  teściowej  na 83 urodzinki. Pozdrawiam, życzę  spokoju na sztelach  i wypoczynku na urlopach. :upup:

To aktrakcji bez liku 
Milego urlopowania 
16 kwietnia 2021 18:01 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

To aktrakcji bez liku :oklaski:
Milego urlopowania :przyjaciele:

dzięki 
16 kwietnia 2021 20:50 / 7 osobom podoba się ten post
??????????????????????????????????????????? po całodziennych bojach jest zmienniczka  Pl nadciągaaaaam
16 kwietnia 2021 21:55 / 2 osobom podoba się ten post
magmab

??????????????????????????????????????????? po całodziennych bojach jest zmienniczka :slodki krolik: Pl nadciągaaaaam

Dobrze, że zmienniczka Cię uwolni, ale chyba kazała sobie zapewnić dużo sałaty co? 
17 kwietnia 2021 05:08 / 7 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dobrze, że zmienniczka Cię uwolni, ale chyba kazała sobie zapewnić dużo sałaty co? :oczko1:

Tak i przyjezdza na krocej niz ja jestem. Zresztą będzie miała inaczej niż ja ( lepiej). Dodatkowe tapsy, przedszkole i normalny syn. Tina ciesze się, że jade do Pl czy to bedzie wtorek noc czy środa rano. Ale powiem Ci, że poza początkiem - nie było najgorzej i wracam tu ale tylko na 6tyg. 
17 kwietnia 2021 05:11 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry sobotnio Opiekunkowo ???? wstawać, wstawać. Dama dzisiaj bedzie fundowac sobie manicure i pedicure ??. A ja śpiewam ta ostatnia sobota ....
17 kwietnia 2021 05:45 / 5 osobom podoba się ten post
Witam sobotnio
U mnie dzień wizytowy wnuka z rodziną
Miłej soboty i mało roboty
17 kwietnia 2021 05:56 / 5 osobom podoba się ten post
Doberek sobotnio.I niech szybko zleci,bo czekam na wieści z domu.Wszystkim zdrowego, bezstresowego dnia ?❤️?☕
17 kwietnia 2021 06:34 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Za oknem deszczu wprawdzie już nie ma ale i słońca też brak. Teraz tylko kawa może pomóc z rana.  Według zaleceń Maludy dzień będzie mój dzisiaj leniwy. Teraz dla mnie i dla Was kawkę robię i wylegne się jak to zwierzę. 
17 kwietnia 2021 06:58 / 4 osobom podoba się ten post
magmab

Tak i przyjezdza na krocej niz ja jestem. Zresztą będzie miała inaczej niż ja ( lepiej). Dodatkowe tapsy, przedszkole i normalny syn. Tina ciesze się, że jade do Pl czy to bedzie wtorek noc czy środa rano. Ale powiem Ci, że poza początkiem - nie było najgorzej i wracam tu ale tylko na 6tyg. 

O to świetnie. We dwie się zgracie, to będzie dobre a może i bardzo dobre miejsce. Ja jak to się mowi "otwierałam" czy może bardziej trafnie w tym wypadku "rozdziewiczałam" sztele koło Frankfurtu-to było urwanie głowy. To, że trzeba było zając się gruntownie podopiecznymi w wyniku już dużych zaniedbań, to był pryszczyk. Obydwoje się cieszyli, że ktoś się o nich troszczy i wspólpracowali chętnie , a dziadek jeszcze mający kontrolę nad wszystkim był bardzo pomocny w załatwianiu wielu potrzebnych rzeczy czy pomocy. Gorzej z otoczeniem tzw. "przyjaciół" domu . Banda drapieżników czy oślizłych obleńców, patrzących gdzie, co urwac dla siebie. Tym przeszkadzałyśmy najwyrażniej i chętnie by się tam nas pozbyli . Pomysłowi byli bardzo, zwłaszcza doktórka-na okrągło nadający pustaczek a naprawdę wyrachowana , cwana bestia. Tu już dziadek zadziałał, a grupka tzw. "przyjaciół" ,wymiekła, bo zobaczyła , że niczego nie wskóra. Teraz jest tam przyjaciółka-ma dobrą, bardzo dobrze płatną pracę.A i ja czasem wpadne na 2 tyg ją zastąpić ,jesli chce na urlop zjechać.
Tak, że czasem dobrze nie rezygnować zbyt szybko. 
Ja to nawet wcale nie lubie odpuszczać bo mnie to kręci 
 
Od razu dzień dobry wszystkim-dziś jeszcze skoczę do Zurychu, pogadać z łabędziami nad jeziorem 
Miłego dzionka.
17 kwietnia 2021 06:59 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Doberek sobotnio.I niech szybko zleci,bo czekam na wieści z domu.Wszystkim zdrowego, bezstresowego dnia ?❤️?☕

Maluda-będzie dobrze .
17 kwietnia 2021 07:16 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

O to świetnie. We dwie się zgracie, to będzie dobre a może i bardzo dobre miejsce. Ja jak to się mowi "otwierałam" czy może bardziej trafnie w tym wypadku "rozdziewiczałam" sztele koło Frankfurtu-to było urwanie głowy. To, że trzeba było zając się gruntownie podopiecznymi w wyniku już dużych zaniedbań, to był pryszczyk. Obydwoje się cieszyli, że ktoś się o nich troszczy i wspólpracowali chętnie , a dziadek jeszcze mający kontrolę nad wszystkim był bardzo pomocny w załatwianiu wielu potrzebnych rzeczy czy pomocy. Gorzej z otoczeniem tzw. "przyjaciół" domu . Banda drapieżników czy oślizłych obleńców, patrzących gdzie, co urwac dla siebie. Tym przeszkadzałyśmy najwyrażniej i chętnie by się tam nas pozbyli . Pomysłowi byli bardzo, zwłaszcza doktórka-na okrągło nadający pustaczek a naprawdę wyrachowana , cwana bestia. Tu już dziadek zadziałał, a grupka tzw. "przyjaciół" ,wymiekła, bo zobaczyła , że niczego nie wskóra. Teraz jest tam przyjaciółka-ma dobrą, bardzo dobrze płatną pracę.A i ja czasem wpadne na 2 tyg ją zastąpić ,jesli chce na urlop zjechać.
Tak, że czasem dobrze nie rezygnować zbyt szybko. 
Ja to nawet wcale nie lubie odpuszczać bo mnie to kręci :lol2:
 
Od razu dzień dobry wszystkim-dziś jeszcze skoczę do Zurychu, pogadać z łabędziami nad jeziorem :oczko2:
Miłego dzionka.

Dokładnie Tina!! Ja przed wyjazdem "normalnego syna" powiedziałam mu co myśle, jak powinno to wyglądac bo inaczej bedzie problem -  przez ten czas co go niema, widze, że działa - przedszkole załatwione - nowa umowa z pflege tez ( bo doniosly biale golabki), nowa konsultacja lekarska itd. Wróce i sprawdze na swojej skorze jak to funkcjonuje - jeżeli nie to bedzie moj drugi wyjazd tutaj i ostatni.