Powitajki przy kawie 65

30 kwietnia 2021 09:57 / 5 osobom podoba się ten post
Werska

Dzień dobry w ten deszczowy poranek! Śniło mi się, że się chcę na studia zapisać. Tuż przed pobudką zajmowała mnie myśl, czy tam radę... Ale zdaje się, że byłam skłonna spróbować! O ile dobrze kojarzę, to jakaś socjologia, czy coś w tym stylu miałoby być:-) Ciekawe, jak by się taki kierunek w mojej obecnej pracy przydał:-):-):-)

A ja we śnie cała noc jadłam szparagi. Co zjadłam to nowe na talerzu były. I dziwie sie, że jadłam tak bo one mi nie smakują. Nie mój typ. 
30 kwietnia 2021 10:02 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A ja we śnie cała noc jadłam szparagi. Co zjadłam to nowe na talerzu były. :smiech3:I dziwie sie, że jadłam tak bo one mi nie smakują. Nie mój typ. :do bani:

Aha , to już wiem kto zjadł mi wszystkie szparagi
30 kwietnia 2021 10:29 / 7 osobom podoba się ten post
Dziendoberek  wszystkim, u mnie w Kolonii dzisiaj deszczowo i chlodno ale mimo tego milego dzionka zycze wszystkim 
30 kwietnia 2021 11:39 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:-) słońce ☀️☀️⛅ gdzie jesteś? :pada_deszcz:

U mnie go też nie ma
30 kwietnia 2021 11:57 / 5 osobom podoba się ten post
Malgi

U mnie go też nie ma :modlmy sie:

Po 3 dniach wręcz "upału " od wczoraj i u mnie słońca brak do tego deszcz i zimno. Tylko 7 stopni. Lato wracaj. 
30 kwietnia 2021 12:16 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Po 3 dniach wręcz "upału " od wczoraj i u mnie słońca brak do tego deszcz i zimno. Tylko 7 stopni. Lato wracaj. :moje_wakacje:

W środę to ja już na zakazanej łączce się opalal
30 kwietnia 2021 12:26 / 8 osobom podoba się ten post
Witam Was w słoneczny dzień  U mnie cieplutko i słonecznie. Busiarnia potwierdziła, że mnie zabierze , ja z kolei dziś po południu muszę zrobić test...i mam cichą nadzieję, że nie będzie niespodzianki,a wynik testu będzie negatywny. Uciekam "w miasto", bo od jutra do poniedziałku handel w Polsce ma wolne. Trzeba więc poczynić ostatnie zakupy, bo jutro tylko Żabki i małe osiedlowe sklepiki zostaną. Życzę Wam miłego popołudnia
30 kwietnia 2021 12:54 / 7 osobom podoba się ten post
Luke

Witam Was w słoneczny dzień :chaplin: U mnie cieplutko i słonecznie. Busiarnia potwierdziła, że mnie zabierze :smiech3:, ja z kolei dziś po południu muszę zrobić test...i mam cichą nadzieję, że nie będzie niespodzianki,a wynik testu będzie negatywny. Uciekam "w miasto", bo od jutra do poniedziałku handel w Polsce ma wolne. Trzeba więc poczynić ostatnie zakupy, bo jutro tylko Żabki i małe osiedlowe sklepiki zostaną. Życzę Wam miłego popołudnia:buziaki1:

Jadę  bez testów..niby nie trzeba z tej firmy..pytałam  .Tylko przepustka  w  j.niemieckim..OK.14.30.bede na miejscu.PozdrawiamP.s wzięłam  potwierdzenie szczepienia....
30 kwietnia 2021 13:47 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Jadę  bez testów..niby nie trzeba z tej firmy..pytałam  .Tylko przepustka  w  j.niemieckim..OK.14.30.bede na miejscu.Pozdrawiam:-)P.s wzięłam  potwierdzenie szczepienia....

Ja mam i przepustkę i kartę szczepień. Może tak musi być, jak u Ciebie, że bez testu Dojedź szczęśliwie 
01 maja 2021 05:12 / 5 osobom podoba się ten post
No i mamy wreszcie maj,majeczek ??☀️❤️ Kawę wypiję później,bo nie chce mi się podnosić czterech liter.Pogoda ma być taka,jak wczoraj, słonka zero i pochmurnie.Wazne, że za pięć dni jadę do domku ?? Miłego świętowania Pierwszego Maja!
01 maja 2021 05:50 / 5 osobom podoba się ten post
Witam pierwszomajowo
Zaczynamy dzień świstaka i długą majówkę
Dobrze, że pogoda nie rozpieszcza - to nie żal tego weekendu spędzić w pracy
Miłego dnia wszystkim
01 maja 2021 06:47 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie 
Dzisiaj międzynarodowe Święto Pracy więc proponuje nie pracować
Pogoda taka sobie u mnie po niedzieli ma być już cieplej 
Wczoraj popołudniu poszłam zrobić małe zakupy i 
Wszystkie sklepy otwarte już nikt testu nie potrzebuje i terminów też nie trzeba ustalać ,żeby do sklepu wejść 
Cuda panie cuda ?
Miłego i spokojnego dnia wam i  równueż sobie życzę 
01 maja 2021 06:50 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A ja we śnie cała noc jadłam szparagi. Co zjadłam to nowe na talerzu były. :smiech3:I dziwie sie, że jadłam tak bo one mi nie smakują. Nie mój typ. :do bani:

Jakiś nieproszony i niemile widzidziany gość ??
Może pora polubić szparagi ??
01 maja 2021 06:52 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Witam Was w słoneczny dzień :chaplin: U mnie cieplutko i słonecznie. Busiarnia potwierdziła, że mnie zabierze :smiech3:, ja z kolei dziś po południu muszę zrobić test...i mam cichą nadzieję, że nie będzie niespodzianki,a wynik testu będzie negatywny. Uciekam "w miasto", bo od jutra do poniedziałku handel w Polsce ma wolne. Trzeba więc poczynić ostatnie zakupy, bo jutro tylko Żabki i małe osiedlowe sklepiki zostaną. Życzę Wam miłego popołudnia:buziaki1:

Chyba do miasta 
Najlepiej to W Polskę pójść albo ,w długą "
01 maja 2021 07:07 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Jakiś nieproszony i niemile widzidziany gość ??
Może pora polubić szparagi ??

Mnie się skojarzyło, że ciągle jakiejś nielubianej roboty będzie przybywać...