Powitajki przy kawie 65

07 kwietnia 2021 09:58 / 6 osobom podoba się ten post
Maluda

Środa minie, tydzień zginie,jak mawiamy na emigracji.Dzisiaj po raz nty nie będzie mnie na Urodzinach Córki,ech życie...co ty jeszcze dla mnie masz?Za dokładnie cztery tygodnie robię rząd i spadam stąd.Nawet zleciało,ale mój kręgosłup już się zbuntował.Dobrze, że Alina pomaga częściej przy transferze,bo inaczej pisalabym chyba o zjazd.No dobra,kawa wypita,czas pomału iść do łazienki poprawić co nieco.Wszystkim pogodnej,bezstresowej środy.

Ostatnio stwierdzilam ,ze nie jest ze mna jeszcze tak zle bo majtki i spodnie  ubieram jeszcze na stojaco 
Dzien dobry .Witam wszystkich serdecznie i zycze milegi dnia 
O pogodzie nie wspiminam 
U mnie sniezek sobie pruszy i wieje .
Luke super ,ze szczeslwie dojechales i jak na okolice Stuttgartu to bardzo szybko .Syn bedzie mial z Ciebie pozytek bo za statyste do grupy bedziesz robil 
Ja porzadki ostatnie porobilam i teraz siedze przy cieplej kawusi .Jutro juz czasu nie bedzie na sprzatanie bo popoludnie mam wolne i jestem umowiona 
 
07 kwietnia 2021 10:06 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo aura iście zimowa Margaretki tulipany stoją na żołnierze w śniegu
07 kwietnia 2021 11:34 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry już blisko południa miłego dnia życzę, spokoju i samych pozytywnych wiadomości 
08 kwietnia 2021 05:10 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry ☕ a za oknem znowu przymrozek i biało - gdzie ta wiosna???????? 
08 kwietnia 2021 05:48 / 6 osobom podoba się ten post
Doberek, wiosna o nas zapomniała chyba.Kawe już piję,u seniorki już świeci się światło,ale to normalka.W dodatku mnie agencja dorzuciła jeden dzień dłużej,bo po długim weekendzie w maju,zmienniczka nie ma szansy zrobić wcześniej testu.Jakos przeżyję.No,to poprawiam koronę i powoli zaczynam kolejny dzień.Wam życzę by był pogodny i beż większych niespodzianek ?☕???
08 kwietnia 2021 05:51 / 7 osobom podoba się ten post
Witam czwartkowo
Wczoraj dojechałam szczęśliwie na sztelę, potem przekazanie przez zmienniczkę, wizyta rodziny w porze poobiedniej kawy, odprowadzenie do busa i poznawanie terytorium.
Noc bardzo słabo przespałam, będę musiała na pauzie zregenerować siły.
Miłego dnia wszystkim
 
08 kwietnia 2021 06:33 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  U mnie za oknem też siwiutenko i trzeba skrobać szyby.  Czekam na info z agencji bo miejsce gdzie miałam jechać jest spalone bo niestety seniorka się przewróciła i jest podejrzenie złamania kości szyjki udowej. No i pech... już wysłali mój profil do  rodziny i dziś ma być info.  Wam życzę spokojnego i pogodnego dnia i słońca na niebie. 
08 kwietnia 2021 07:30 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry! Zima w pełni  Jeszcze jestem w pozycji leżącej.....w następny  czwartek będę  wyglądać busa Miłego dnia życzę 
08 kwietnia 2021 07:45 / 7 osobom podoba się ten post
Witam. A u mnie słoneczko od rana i ptaszki pięknie śpiewają. Trochę mi szkoda wyjeżdżać bo takiego spokoju to chyba nigdzie nie będę miała. Zimne noce minęły pomimo że piec tak samo zaprogramowany i na noc się wyłącza. Ale babcia całkowicie samodzielna i niczego mi też tutaj nie brakuje. Rodzina daleko i się nie wtrąca. Tak też szukałam szteli bez dzieci, zięciów itp A tak w ogóle to chciałam Wam powiedzieć " Miłego dnia" 
08 kwietnia 2021 07:52 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam Was razem z wiosennym sloneczkiemspokojnego dzionka 
08 kwietnia 2021 08:36 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo w Düsseldorfie słońca brak , nie pada , ptaszki śpiewają
08 kwietnia 2021 10:36 / 7 osobom podoba się ten post
Witam w czwartek
Dziś chłodno, ale od jutra cieplej. A w sobotę na Śląsku będzie 17 stopni i słonecznie, bez deszczu....Czas więc gdzieś ruszyć...W planie mam całodniową wycieczkę do Częstochowy, do zamku w Olsztynie i z powrotem Piekary Śląskie z bazyliką. Trzeba się trochę uduchowić, no... 
Nie przemęczajcie się. Życzę Wam miłego dnia , a tym którzy już prawie jedną nogą w busie, życzę szczęsliwej podróży i miłego urlopu w kraju
09 kwietnia 2021 05:11 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Witam w piątek i to ostatni mój weekend w domu. Kolejny już będę w pracy. Dziś jeszcze wyjazd z córką do ortodonty i to na 8 rano więc i pobudka wcześniej.  Wam życzę pięknego dnia i mam nadzieję na taki u mnie bo wczoraj śniegiem straszylo.  
09 kwietnia 2021 05:35 / 7 osobom podoba się ten post
Witam piątkowo
Dziś trochę lepiej spałam, chociaż wieczorem też nie umiałam zasnąć
Dziś nie ma zaplanowanych "bezuchów", więc ja zaplanowałam wyjazd na zakupy
Miłego dnia wszystkim
09 kwietnia 2021 05:46 / 6 osobom podoba się ten post
Doberek,wochenende na choryzoncie.Pije sobie kawę, błoga cisza a w perspektywie kąpiel seniorki,zakupy no i moja kolej na gotowanie obiadu.Bedzie co robić.Wczorsj oglądałam do późna superowy film,tak że dzisiaj trochę mi oczka jeszcze się kleją,ale warto było ?.Bezstresowego,pogodnego dnia rebjata.