Powitajki przy kawie 65

10 kwietnia 2021 07:46 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
10 kwietnia 2021 09:03 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo słońce i ptaszki za oknem.milego dnia
10 kwietnia 2021 19:05 / 7 osobom podoba się ten post
Dobry wieczor 
Melduje poslusznie ,ze dojechalam szczesliwie .O 8 rano bylam w domu 
Pozdrawiam was wszystkich serdecznie i zycze milego wieczoru 
W Polsce wiosna na calego .Dzisiaj moi zrobili grila powitalnego 
10 kwietnia 2021 19:44 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Dobry wieczor :-)
Melduje poslusznie ,ze dojechalam szczesliwie .O 8 rano bylam w domu :radosc:
Pozdrawiam was wszystkich serdecznie i zycze milego wieczoru :buziaki2:
W Polsce wiosna na calego .Dzisiaj moi zrobili grila powitalnego :radosc:

???? Hallo Kika67 ????  ciesze się Twoją radością ? ładuj akumulatorki na full ??????
11 kwietnia 2021 00:21 / 6 osobom podoba się ten post
magmab

???? Hallo Kika67 ????  ciesze się Twoją radością ? ładuj akumulatorki na full ??????

Wykorzystuje meza na maksa 
Popijam dobre winko 
Zostalo mi tylko 5 dni w domu wiec musze zyc intensywnie 
Pozdrawiam 
11 kwietnia 2021 04:25 / 7 osobom podoba się ten post
Dobry ? ja już pokutuje od dwóch godzin, niemoge spać chyba za dużo na głowie. A Wam życze spokojnej niedzieli ????
11 kwietnia 2021 06:14 / 6 osobom podoba się ten post
Witam  niedzielnie. Ostatni dzień w domciu i koniec tej krótkiej ale intensywnej w obowiązkach laby.  Jeszcze dziś muszę ogarnąć dom i spakować walizkę ale mam na to dużo czasu bo bus dopiero koło północy. Wam życzę spokojnego dnia i słoneczka na niebie. 
11 kwietnia 2021 06:15 / 7 osobom podoba się ten post
Witam niedzielnie
Moja pierwsza na "turnusie".
Prawdopodobnie ma być ciepło, więc w pauzie sprawdzę jak funkcjonuje rower pedepci
Miłego dnia wszystkim
11 kwietnia 2021 06:15 / 7 osobom podoba się ten post
Ludzie,zaspałam!!!Wszystkim pogodnej niedzieli,zabieram się za kawę,narka 
11 kwietnia 2021 07:16 / 6 osobom podoba się ten post
,, To ostatnia  niedziela.....,, Wczoraj dostalam  info. o busie..
Jutro zaczynam  się  pakować,ale dzisiaj  zamierzam jeszcze pooddychać górskim powietrzem O 15.15 ktoś  odwiedzi  mojego PDP...tak zapisał kiedyś  w kalendarzu  że nie może odczytać...będzie niespodzianka Miłej niedzieli kochani 
11 kwietnia 2021 07:35 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim po drugiej stronie mocy!
Damessa pisze- "ta ostatnia niedziela", a  u mnie niedziela pierwsza
Weszłam "w stare kapcie" i jest dobrze. Ale jest zmiana- młody posprzątał w szafkach kuchennych, trochę niepotrzebnych rzeczy się pozbył, trochę poprzekładał, ale jest teraz wygodniej. Tutaj gospodyną nie jest opiekunka, tylko partner pdp. Zauważyłam już dawno, że jak wchodzę w te jego "gospośkowe" kompetencje, to mu to uwiera To się cieszę, że jest teraz wygodniej. Zobaczę, co jeszcze pozmieniał. Są nowe meble na odnowionym tarasie, to będzie można sobie tam posiedzieć, patrząc na drzewa i rybki, jak tylko słońce zabłyśnie. A że teraz mam nowszy laptop, który można odłączyć od kabla (stary nie działał, jak obok nie było kontaktu z prądem), to już się cieszę na spokojne chwile w pięknych okolicznościach przyrody z laptopem na kolanach
 
Pozdrawiam wszystkich przy kawie!
11 kwietnia 2021 07:37 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia, szerokiej drogi!
Podobnie "turnus" zaczynamy
11 kwietnia 2021 07:45 / 5 osobom podoba się ten post
Serdecznie witam w piękny, niedzielny dzień
Wiosna, wiosna i ciepełko. Przyjemnie, nie za gorąco, tylko cieplutko i przyjemnie. Wczoraj poszliśmy wcześniej spać, a teraz, mimo tego, że to moja urlopowa niedziela, piję już kawę. Wyspany jak bobasek 
Wczoraj bardzo udana wycieczka, ciepło i przyjemnie. Ruiny zamku królewskiego odwiedziliśmy, Jasną Górę też. Widać jednak, że mimo pięknej aury, nie ma tłumów. Małe grupki turystów, w większości z dziećmi i turystów rowerowych i motocyklowych. Na autostradzie małe natężenie ruchu. Na Jasnej Górze jeszcze nigdy nie miałem takiego luzu, by pospacerować i pozwiedzać. Brak grup autokarowych, cisza i spokój. Akurat w Kaplicy Cudownego Obrazu był udzielany ślub, więc w niej byli tylko nieliczni - obostrzenia. Reszta gości oglądała uroczystość na telebimie.Dla mnie też pobyt na Jasnej Górze był atrakcją, wspomnieniem tych chwil sprzed 38 lat, gdy w czasie drugiej pielgrzymki naszego papieża w 1983 roku wiernie uczestniczyłem we wszystkich uroczystościach z jego udziałem. Tak jak i w Katowicach na Muchowcu. Dla dzieci pobyt w Częstochowie też był atrakcją. Babciom przywiozły wodę święconą w tzw. maryjkach. Dzień udany, zakończony w Piekarach Śląskich i wizytą w Kauflandzie ...wszak dziś niedziela i markety pozawierane...to tak w gwarze śląsko-góralskiej...czyli pozamykane. Wieczorem zameldowaliśmy się już w domu.
Dziś dzień laby. Mam pozwolenie od mojej Frau, że mogę dziś obiad  przygotować 
Życzę wszystkim dużo słoneczka, gdziekolwiek jesteście...słowem...miłego dnia kochani  
11 kwietnia 2021 07:49 / 3 osobom podoba się ten post
Dusiu...szczęśliwej podróży i fajnej szteli 
11 kwietnia 2021 08:03 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Dusiu...szczęśliwej podróży i fajnej szteli :aniolki:

Dziękuję. Narazie mam jeszcze cały dzień a ponadto zostało mi zrobienie testu. Może być pozytywny i zostanę w domu.  Nie wiem. Narazie pije kawkę potem odczekam i zobacze czy jest sens pakowac walizkę.