Powitajki przy kawie 65

09 kwietnia 2021 07:44 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry kawa pachnie, słoneczko za oknem, czuję że to będzie piękny dzień takiego życzę nam wszystkim 
09 kwietnia 2021 07:54 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Życzę miłego dnia 
09 kwietnia 2021 08:53 / 5 osobom podoba się ten post
Dzien dobry .Witam wszystkich serdecznie i zycze milego piatku .W Offenbach zapowiada sie ladny ,sloneczny dzien :
09 kwietnia 2021 10:37 / 6 osobom podoba się ten post
Spakowalam sie 
Walizka ,torba plus reklamowka z ubraniami do bagaznika .Torebka ,kuferek i reklamowka z jedzeniem na droge oraz jajeczkami ,zajaczkami ,barankami ,ktore dostakam a nie zjadlam 
Wszystko wypchane po brzegi 
Wszystkie sklepy by musieli chyba zamknac albo najlepiej dostep do kasy mi odciac .Moze to by pomoglo ??
09 kwietnia 2021 11:26 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo w Düsseldorfie
09 kwietnia 2021 12:11 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim w południe!
Czas w domu upłynął miło, ale za szybko Zwłaszcza, że na krótko przyjechałam.
Test zrobiłam, negatywny. W firmie powiedzieli, że już nie można mieć takiego robionego w domu, musi być z laboratorium.
Walizki spakowane i czekam na busa- do północy. Mam w mailu wpisane godzina 00.1.
To jutro w nocy może się zamelduję. Albo w niedzielę rano.
Pozdrawiam wszystkich!
09 kwietnia 2021 14:54 / 5 osobom podoba się ten post
Mam juz potwiedzonego busa 
Godzina 20 minut 50 
 
09 kwietnia 2021 15:24 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Mam juz potwiedzonego busa :radosc1:
Godzina 20 minut 50 :radosc1:
 

09 kwietnia 2021 22:15 / 5 osobom podoba się ten post
No dzień dobry 
 
Ciężko jest żyć lekko. 
 
Dobranoc .
 

 
 
10 kwietnia 2021 05:16 / 6 osobom podoba się ten post
Witam sobotnio przy filiżance kawy.Seans filmowy wczoraj oczywiście zaliczyłam.Dzisiaj zaczynam czwarty tydzień na turnusie,nawet zleciało,nie powiem.Jednak jestem zmęczona transferem seniorki,pomimo pomocy koleżanki.Dobrze, że jesteśmy tutaj we dwie ale przyznam szczerze, że z ulgą zamykam się o 19 tej w swoim pokoju,bo jestem nią normalnie,psychicznie zmęczona.Trudno,tak to wygląda,a dodam jeszcze, że jak to mowimy-nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu.Bezstresowej ,pogodnej soboty dla Was,kochani.s
10 kwietnia 2021 05:43 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry ☕? kolejny dzień zmagań rozpoczety. Dziś poranek deszczowy mam nadzieje, że wasze nastroje będą lepsze ??. Miłej i szybko mijającej soboty ???
10 kwietnia 2021 06:19 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Za oknem słoneczko ale cała noc i dalej wieje. Bus już potwierdzony na jutro około północy więc jeszcze cała sobota i niedziela w domu. Dziś będę kompletowac odzież do walizki. Wam życzę spokojnego i dobrego dnia i jak najmniej roboty. 
10 kwietnia 2021 07:04 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry dzień pracy czas rozpocząć spokojnej, bezstresowej soboty życzę 
10 kwietnia 2021 07:31 / 5 osobom podoba się ten post
Witam sobotnio - moja pierwsza na tym "turnusie"
Miłej soboty i mało roboty
10 kwietnia 2021 07:36 / 5 osobom podoba się ten post
Dzińdoberek. Już na wylocie i w skowronkach, bo za tydzień , a dokładnie dni 8 z naszym kochanym i moim ulubionym  LOT-em wracam do domciu, domeczku. Na dzień dzisiejszy i dla mnie najlepsza opcja a i czas oczekiwania na samolot do Szczecina w Warszawie sie skrócił-za to ceny sie podniosły. Ale zeby klient był zadowolony dorobili opcje w taryfach w formie dodatkowego bagażu rejestrowanego dla niemowlęcia. Licząc na fuksa zadzwoniłam do nich pytając, czy pomimo, że niemowlęcia nie mam-da radę tę dodatkową walizkę w ramach tej opcji.... No nie-tak dobrze to nie ma. Ale niemowlęcia porywać nie trzeba, tylko dokupic dodatkowy bagaż za 115 zł-co jest super okazją, bo zawsze kosztował ponad 300. Nie chcąc bulić streszczałam się z pakowaniem. Teraz się rozwinę w tej kwestii i z lekkim niezadowoleniem i miną malkontenta-introwertyka zaszczycę ich swoją obecnością na pokładzie Gdyby pozwolili wnosić pilniczki do paznokci na pokład-pewnie bym je ostentacyjnie opiłowywała . 
Maluda-może podrzucisz tu mnie kużelankę na szkolenie jak nie nie stać z opuszczoną łepetynką przed niemieckojęzycznym, mimo, ze w głębi duszy chce się go ukatrupić a w najlepszym wypadku oblać benzyną ? 
Mnie się tu lekuchno nudzi bez Jolanty, a koleżanka skorzysta bo :
-Czas wolny tu jest święty i gwarantowany. Robimy na nim co nam się żywnie podoba, bez tłumaczenia się komukolwiek.
-Nie stoimy godzinami przy garach zapewnia to gotowanie z produktów świezych ,a na tym się oszczędzic nie da. Więc nie oszczędzamy na Hausgeldach-sa tu dla nas i pedepciów w tym celu i broń panie Boże przed rozkminami , co zrobic aby było taniej i uchowaj panie Boże, aby żarełko na talerzu wyglądało jakby je walec przejechał. Nawet jajka są tu od kur wyjazdowych na motorze.
-Jesli w ogóle pieczemy to sporadycznie i żaden muss. Własnie - żaden muss...koniec kropka.
-Nie pomagamy Spitexowi ( czasem trzeba opierniczyć, ale to zdrowo ).
-Nie targamy dziadka na plecach w ramach transferu( sam wiele pomaga -regularnie cwiczony i instruowany przez ergo).
-nie pytamy o każdą pierdołę-wszystko w naszych rękach plus solidna wypłata co miesiąc.
-szykujemy listę pretensji do ogrodnika
-wyganiamy lub nabijamy się z sąsiadki-nadajnika, ale nie zaprzątamy sobie nią głowy dłużej niż 2 min.
Za to mamy ogląd na to,  czego potrzeba, załatwiamy, dostarczamy to na bieżąco. Przy śniadaniu prowadzimy burzliwe dyskusje-komentując poranną gazetę. Kłócimy się między sobą o politykę , bo tak trzeba.
-nie łazimy za dziadkiem krok w krok ( lubi sam w spokoju telewizję pooglądać ).
Dziadek za to nagradza czasem tańcem św . Wita, bądź pomylonymi komunikatami w jęz. angielskim, ale dla nie zajechanej osoby to pryszczyk z kolorowymi tipsami  i przypominajka , że jestesmy jednak w pracy 
Niemiec na to może róznie zareagowac, ale jak mu się po ludzku ( czyli po ichniemu-niemieckiemu) ,przetłumaczy-to jest szansa , że ulegnie, czy polegnie 
W wyśmienitym humorze lecę po sniadaniu dzień wolny wykorzystać . Pogoda piękna to będę się znęcac nad e-bikiem. Dokupię parę drobiazgów , bo miejsce w drugim kofrze jest jeszcze i zmiesci mi się m.in parę słoiczków tessinskiej musztardy, na którą mam zamówienia, aby życie przy grillu było jeszcze piękniejsze.
Trzymajcie się, główki do góry, co nie wyklucza tego, aby mieć oczy dookoła głowy i dobry nos 
Miłego, słonecznego dzionka.