Powitajki przy kawie 65

04 maja 2021 14:26 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Dzień dobry .Miłego dnia kochani :slodki krolik:
Bawaria jest dzisiaj słoneczna więc posyłam to słońce w miejsca gdzie go brak :buziaki2:
Malgi podziękował we śnie :placze::radosc1:
Nie mogę w to uwierzyć ,że tak trafnie zinterpretowałaś mój sen :kwiatek dla ciebie:
Wróżysz może z kart albo z ręk???i ??

Nie wróżę, kiedyś się w to bawiłam - będąc podlotkiem.
Ale często "tłumaczę" sny - jakoś tak mi się kojarzy, bez szczegółów osobistych - tak ogólnie...
A jak już kogoś chociaż trochę znam to najczęściej się w 100% sprawdza.
04 maja 2021 14:42 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wyjdź ze strefy miedzy jawą a snem i sprawdź czy to nie trójdzielny. Nerw :lol2: Może być pokowidowe :-)
Spokojności :aniolki:

To było "zmęczenie materiału" przy pogodzie burzowej.
Moje niskie ciśnienie domagało się mocnj kawy i po porannym zastrzyku tejżej "doszłam do siebie" i nawet "powera" dostałam i posprzątałam mieszkanie
04 maja 2021 15:47 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Zrobiłam moją pierwszą nalewkę.Z kasztanów jadalnych, jak kiedyś o tym pisałam. Przepis znalazłam w necie-ale tam własnie każą użyc spirytusu . Dodawałam wanilię, a po 2 mcach wrzuciłam kawałki jabłek. Na lato powinna być dobra. I chyba nie będzie zbyt mocna, bo sok jabłkowy przecież rozcieńczy. No i na początku gotuje się wodę z cukrem i to dodatkowo spiryt osłabia. No ciekawe co to z tego wyjdzie :-)

Bo są dwie szkoły, jedna spirytusowa druga wódczana. W sumie obie skuteczne i każda ma swoich zwolenników  Do babci na bank wezmę orzechówkę w małej buteleczce, w razie czego  Dla zdrowotności, bo pić to można inne byle co. 
04 maja 2021 16:15 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Nie wróżę, kiedyś się w to bawiłam - będąc podlotkiem.:buu:
Ale często "tłumaczę" sny - jakoś tak mi się kojarzy, bez szczegółów osobistych - tak ogólnie...
A jak już kogoś chociaż trochę znam to najczęściej się w 100% sprawdza.:angel1:

A przysięgnij 
04 maja 2021 16:17 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Bo są dwie szkoły, jedna spirytusowa druga wódczana. W sumie obie skuteczne i każda ma swoich zwolenników :pije3: Do babci na bank wezmę orzechówkę w małej buteleczce, w razie czego :lol2: Dla zdrowotności, bo pić to można inne byle co. 

No tylko dla kurażu. Dobry alkohol się degustuje. A co do większej ilości to też raczej takiej Sangrii w siebie bym nie wlała 
04 maja 2021 16:19 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

To było "zmęczenie materiału" przy pogodzie burzowej.
Moje niskie ciśnienie domagało się mocnj kawy i po porannym zastrzyku tejżej "doszłam do siebie" i nawet "powera" dostałam i posprzątałam mieszkanie:odkurzanie:

Mam to szczęscie, że nie jestem meteoropatką. I jest taka prawidłowość-im mniej się człowiek rusza, to tym bardziej się nie chce. Przemiana materii stoi w miejscu. O skutkach chyba nie trzeba pisać .
04 maja 2021 19:53 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

A przysięgnij :-)

04 maja 2021 20:00 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Bo są dwie szkoły, jedna spirytusowa druga wódczana. W sumie obie skuteczne i każda ma swoich zwolenników :pije3: Do babci na bank wezmę orzechówkę w małej buteleczce, w razie czego :lol2: Dla zdrowotności, bo pić to można inne byle co. 

A ja robię jeszcze inne naleweczki:
Najpierw zasypuję owocki cukrem, potem stoją na słoneczku zakręcone porządnie a dopiero przecedzony soczek mieszam ze spirytusem i wódką ( zawsze "na oko" dosmaczałam), potem najwyżej słodkim syropem do odpowiedniego smaku doprawiałam. I mi wychodzą takie likiereczki lukiereczki do kawy idealne, ale i na przeziąbienie lepsze niż te syropy z apteki. Dużo tego wypić się nie da, ale to na zdrowie, a nie na napicie się produkuję.
05 maja 2021 05:00 / 8 osobom podoba się ten post
Doberek środowo i ostatni mój roboczy dzień na tym adresie.Jutro rano będzie już stała glownodowodzaca,a ja będę czekać na telefon od kierowcy.,a oknem chłodno, więc tylko ostatnie zakupy do lodówki i sprzątnięcie pokoju.Az mi się nie chce wierzyć, że wytrzymałam tutaj.No i jak to mówią , środa minie tydzień zginie ??☘️??
05 maja 2021 06:33 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
05 maja 2021 07:08 / 8 osobom podoba się ten post

Dzień dobry w środę
Noc spokojna, wyspałem się. Piję kawę na balkonie, pociągi co chwilę przejeżdżają. Ciekawie tutaj jest. O 8 budzę babcię, codzienne obowiązki i czas fajnie minie.
Miłego dnia Opiekunkowo 
05 maja 2021 07:12 / 8 osobom podoba się ten post
Witam w środku tygodnia
Środa przeleci - tydzień obleci
U mnie brak zapowiedzianych wizyt, więc będzie spokojnie
Po obiedzie wyskoczę na małe zakupy, jakoś przelci ta środa - piąta na tym adresie
Miłego dnia wszystkim
05 maja 2021 07:13 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Kolejna noc z wichura i wieje nadal plus . Wszystkim życzę spokonnego i dobrego dnia. 
05 maja 2021 07:16 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Kropi. Podobno wczoraj i dziś w nocy wichura była. Nie wiem, nie słyszałam, spałam dobrze
05 maja 2021 07:20 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień doby! Pogoda nie specjalna... Za chwilkę przejmuje PDP...Miłej środy życzę