Powitajki przy kawie 65

12 kwietnia 2021 06:48 / 7 osobom podoba się ten post
Dobry ???? ostatni mój pełen tydzień tutaj a za tydzien pokusze sie o gorzkie podsumowanie. Buziolkiiiiiii moje ❤
12 kwietnia 2021 07:23 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Pierwszy dzień za mną. Na razie powolny rozruch... a potem też nie szybko
12 kwietnia 2021 07:36 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Ja nadal w trasie.  Wszystkim życzę spokojnego dnia. 
12 kwietnia 2021 07:44 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dnia i całego tygodnia wszystkim 
12 kwietnia 2021 07:46 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry. :chaplin: Ja nadal w trasie.  Wszystkim życzę spokojnego dnia. :najlepszego2:

Dojedz szybko i szczęśliwie. Życzę Ci spokojnego kontraktu, bo chyba jedziesz w nowe miejsce
12 kwietnia 2021 08:01 / 5 osobom podoba się ten post
marta74

Dojedz szybko i szczęśliwie. Życzę Ci spokojnego kontraktu, bo chyba jedziesz w nowe miejsce:kwiatek dla ciebie2:

Tak w nowe miejsce. I to na miejsce do duetu. Może nie będzie tak. 
12 kwietnia 2021 08:11 / 6 osobom podoba się ten post
Witam  w poniedziałek, w pierwszy dzień nowego tygodnia
Jeszcze dziś ciepło, od jutra znowu ochłodzenie. Na pocieszenie ... kalendarz się nie cofa, więc niedługo mamy maj 
Życzę Wam miłego i dobrego dnia
12 kwietnia 2021 08:39 / 7 osobom podoba się ten post
Luke

Witam  w poniedziałek, w pierwszy dzień nowego tygodnia:chaplin:
Jeszcze dziś ciepło, od jutra znowu ochłodzenie. Na pocieszenie ... kalendarz się nie cofa, więc niedługo mamy maj :radosc1:
Życzę Wam miłego i dobrego dnia:kwiatek dla ciebie:

Dzień dobry :) 
Ten ciepły dzień dzisiaj wykorzystam jak najlepiej :) Czekam aż w końcu na stałe zagości ciepełko. 
12 kwietnia 2021 08:50 / 6 osobom podoba się ten post
Wzieło i naśnieżyło.Jakos specjalnie zimno jednak nie jest. Wg prognoz do jutra ma tak potrzymać. Potem ma być słonecznie. 
Już zielony ogród pod śnieżną kołdrą o 6 rano wyglądał dość mrocznie i interesująco. W Teufel Keller pewnie jest teraz piękna sceneria do fotografowania. To jest taki prastary las, jak się jedzie ścieżką rowerową przez las do miasta. Wiatru nie ma i jak znajdę dziś czas to może...Jeszcze jakby słonko wyszło i lekko podświetliło....No nic-na zamówienie w tym względzie nic nie ma. Koniec pierdacenia, robota czeka. Wykonać i robić potem co się spodoba 
Miłego dzionka ludzie. Dusi dobrego ,nowego miejsca.
12 kwietnia 2021 08:52 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Na razie delikatnie usiłowałam agencji dać do zrozumienia, że oni czują się "niedoopiekowani", ale padła odpowiedź, że oni przecież rozmawiają z niemieckim koordynatorem. Na to ja, że chcieliby od nich też mieć wiadomości. O tym, że koordynator chciał inną agencję wtrynić- nie powiem. Oni są źle do mojej firmy nastawieni, i nie jestem pewna, czy to przypadkiem nie wina koordynatora tutejszego. Nie będę nic mówić, bo jak zaczną jakieś komentarze na ten temat robić, to sądzę, że na dobre im nie wyjdzie. A co za tym idzie, i mnie. Nie muszę koniecznie pracować z tą firmą, Ale jeśli chcę na razie w to samo miejsce wracać, to tylko z nimi- w umowie mam zakaz pracy tutaj bez nich przez rok. I wiem, że niektóre z punków naszych umów mają zapisy, które można w sądzie utrącić, ale nie zamierzam tego sprawdzać:-)
Dobra myśl, ale na razie jednak nie:-)

Jak tam sobie chcesz....ja bym nie wytrzymała 
12 kwietnia 2021 09:59 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowochyba piękny dzień się nam zapowiada
12 kwietnia 2021 10:05 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo Sloneczko nieśmiało wygląda...PDP za chwilę  wybywa..a ja w miastoMiłoego poniedziałku życzę nam wszystkim 
12 kwietnia 2021 12:18 / 5 osobom podoba się ten post
Witam co u Was slychac .Mysza daj znac co u ciebie ..zycze milego dzionka pozdrawiam ..? 
12 kwietnia 2021 13:40 / 6 osobom podoba się ten post
Dzien dobry .Witam was wsztystkich serdecznie ,switkiem kolo poludnia 
Jak tu fajnie ,gwarno ,wesolo ,nikt nie narzeka za bardzo ,nikt nie smuci ,nie smeci i nie marudzi .Wszystkim dopisuje humorek i tak trzymajmy ten poziom wysoki ??
Ja w domu jeszcze ,wiec zyje intensywnie Na pisanie nie mam za wiele czasy ale w piatek mam sie stawic w pracy ,wiec jest nadzieja ,ze czasu bede miala wiecej na pisanie na forum tez .
Milego dnia dla wszystkich 
13 kwietnia 2021 05:33 / 4 osobom podoba się ten post
Witam! Pierwsza przed kogutem Wyspalam się, w głowie gonitwa myśli...Reisefieber  już????Kufry spakowane,tylko drobiazgi zostały...Miłego dnia życzę