Powitajki przy kawie 65

14 czerwca 2021 07:21 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  
 
Upalny dzień przed nami... Już się czuje...Słońce mocno praży...
 
Dobrego i fajnego dzionka dla Was 
 
14 czerwca 2021 08:35 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry u mnie też cieplutko i słonko. Pięknego dnia życzę 
14 czerwca 2021 08:36 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry kochani 
Mam dzisiaj do wypełnienia misję specjalną 
Witam się nie tylko w swoim imieniu ale także  w imieniu Werski ,na jej  prośbę ponieważ  Werska  z powodów technicznych będzue chwilowo wyłączona z forumowego życua ,ale prosiła mnie ,żebym przekazała wszystkim pozdrowienia od niej i zapewniała ,że jak usterka zostanie usunięta to do nas wróci w lipcu 
Na dzisiaj i cały nadchodzący tydzień życzę wszystkim powodzenia 
14 czerwca 2021 14:34 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Dokąd teraz ?:-)
Pozdrawiam Cię serdecznie :przyjaciele:

Czesc. Ściskam gorąco ?. Dzisiaj da znać agencja czy okolice Poczdamu czy Duisburga. Zobaczymy - bo juz fajne zlecenie przeszlo mi koło nosa w tamtym tyg ale było na już a ja nie mogłam miałam termin drugiego szczepienia. Pozdrawiam ????
14 czerwca 2021 14:38 / 4 osobom podoba się ten post
witam wszystkich w ten upalny dzien milego popołudnia wszystkim
14 czerwca 2021 20:25 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Dokąd teraz ?:-)
Pozdrawiam Cię serdecznie :przyjaciele:

Już wiem - w środe pod Poczdam. Będe pierwsza - jakieś rady mile widziane ??
14 czerwca 2021 20:27 / 2 osobom podoba się ten post
magmab

Już wiem - w środe pod Poczdam. Będe pierwsza - jakieś rady mile widziane ??

Lubię zaczynać zlecenia 
Ustal zasady czyli co robisz ,a czego nie robisz oraz czas wolny .Pamiętaj o wolnym dniu .
15 czerwca 2021 06:08 / 6 osobom podoba się ten post

 

 
Witam  w słoneczny dzień 
 
Dziś dzień spędzam w domu. Nie wiadomo, czy podopieczna dziś nie wróci do domu... Trochę smutno bez niej 
Ale trzeba cieszyć się wolnym. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz... Przerzucili ją znów na neurologię w innym szpitalu... A tych szpitali i klinik tu jest sporo, miasto uniwersyteckie, więc i klinika uniwersytecka tutaj także jest. Syn też nie zna powodu... Poszła do szpitala z powodów urologicznych... Hmm...
Ale dziś wolne... Trzeba mieszkanko ogarnąć, coś upichcić.
 
Miłego dnia 
15 czerwca 2021 07:01 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie z pięknego zakątka naszej ojczyzny 
Życzę Wam a także i sobie miłego i spokojnego dnia 
Już prawie miesiąc urlopuje ,a planów urlopowych zostało mi jeszcze wiele .Tak w pół roku to bym je może zrealiziwała ??
Miesiąc urlopu mi już tylko został teoretycznie ,ale znając siebie to kto wie czy jak by przyszła jakaś konkretna propozycja pracy to walizki w 5 minut nie spakuje i nie pojadę do pracy prędzej niž planuje.
Dzisiaj kolejny dzień ,prac polowych "
Słoneczny dzień się zapowiada ???
15 czerwca 2021 07:08 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry kolejny dzionek przed nami, letni ,słoneczny. To miłego wtorku życzę 
15 czerwca 2021 07:29 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry...słońca  brak  na termometrze 16 st...Spokojnego dnia życzę nam wszystkim 
15 czerwca 2021 07:37 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry ? jak wroce do domku - trzeba sie spakować - nowe wyzwanie czeka. Jutro w busika wsiadam tylko jak na blondi przystalo troszku mi sie choc cos udało - ledwo wsiąde już wysiąde będe tylko 200km od domu - jak coś będzie nie tak to i z bucika wróce 
15 czerwca 2021 07:51 / 1 osobie podoba się ten post
magmab

Dzień Dobry ? jak wroce do domku - trzeba sie spakować - nowe wyzwanie czeka. Jutro w busika wsiadam tylko jak na blondi przystalo troszku mi sie choc cos udało - ledwo wsiąde już wysiąde będe tylko 200km od domu - jak coś będzie nie tak to i z bucika wróce :yeah:

Oj tam ,oj tam nie będzie takiej potrzeby ,ale przezorny zawsze ubezpieczony 
15 czerwca 2021 07:52 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Dzień dobry...słońca  brak  na termometrze 16 st...Spokojnego dnia życzę nam wszystkim :-)

No to przesyłam ???
15 czerwca 2021 08:41 / 4 osobom podoba się ten post
magmab

Dzień Dobry ? jak wroce do domku - trzeba sie spakować - nowe wyzwanie czeka. Jutro w busika wsiadam tylko jak na blondi przystalo troszku mi sie choc cos udało - ledwo wsiąde już wysiąde będe tylko 200km od domu - jak coś będzie nie tak to i z bucika wróce :yeah:

Oj magmab  Jak się zjezdża ze szteli, to trzeba zerknąc, czy się wszystko zabrało, żeby w jednym buciku nie zostać. Niemiaszki mają to do do siebie, że w oczy chwalą , a potem się okazuje, że pdp niby idzie do Heimu, a tam inna opiekunka już się zadomowiła :) Takie fakty... To nic oczywistego, że każdy ma po równo-życie...
 
I witam się przy kawie-lubię czarną, gorzką , gorącą-taka ma najwięcej smaku i aromatu...