Powitajki przy kawie 65

13 czerwca 2021 08:08 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Witam Was w ten słoneczny dzień i życzę spokojnego dzionka. 
13 czerwca 2021 08:57 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnej, przyjemnej niedzieli życzę 
13 czerwca 2021 10:17 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
Deszcze i wiatry targają drzewami za oknem
13 czerwca 2021 10:17 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
Deszcze i wiatry targają drzewami za oknem
13 czerwca 2021 12:25 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Miłej niedzieli ,słoneczka i ciepełka dla wszystkich 
13 czerwca 2021 13:18 / 4 osobom podoba się ten post
Dziś plan swój wykonałem... Spacer, a raczej wędrówka na szczyt Góry Wielbłąda (Kamelberg). Góra raczej z tych małych, bo tylko 527 m n.p.m. Jednak trochę dała w kość. Ale dla widoków warto, zawsze warto. Grzybów przy ścieżce i drodze nie widziałem, za sucho... 
 

 
Teraz szybko zupę podgrzać i odpoczywać do rana. Dziś już nic nie  planuję, regeneruję siły na jutro. 
Kto ma ochotę, temu nalewam do termosu kawę... Najwyżej później sobie wypijecie
13 czerwca 2021 13:59 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Dziś plan swój wykonałem... Spacer, a raczej wędrówka na szczyt Góry Wielbłąda (Kamelberg). Góra raczej z tych małych, bo tylko 527 m n.p.m. Jednak trochę dała w kość. Ale dla widoków warto, zawsze warto. Grzybów przy ścieżce i drodze nie widziałem, za sucho... 
 

 
Teraz szybko zupę podgrzać i odpoczywać do rana. Dziś już nic nie  planuję, regeneruję siły na jutro. 
Kto ma ochotę, temu nalewam do termosu kawę... Najwyżej później sobie wypijecie:kawa1::kawa1::kawa1:

Pięknie 
Łyknę sobie kawy od Ciebie przed wyjściem na imprezę 
Miłego odpoczynku 
13 czerwca 2021 14:33 / 5 osobom podoba się ten post
witam opiekukowo w niedziele mam nadzieje że wszyscy w dobrych chumorach i udanego dzionka zyczę
13 czerwca 2021 21:10 / 5 osobom podoba się ten post
Heeej moje opiekunkowo ??. Może już we wtorek dołącze do Was?! Cały czas bije sie z myślami i walcze sama ze sobą - jechać czy nie jechać. Choć wizja odłożenia kolejnych paru złotych na wymarzoną podroż jest kusząca to serducho ??? kiedyś nie było mi tak ciężko. Baardzo gorąco Was pozdrawiam ? z zimnego Lubuskiego
13 czerwca 2021 21:30 / 5 osobom podoba się ten post
magmab

Heeej moje opiekunkowo ??. Może już we wtorek dołącze do Was?! Cały czas bije sie z myślami i walcze sama ze sobą - jechać czy nie jechać. Choć wizja odłożenia kolejnych paru złotych na wymarzoną podroż jest kusząca to serducho ??? kiedyś nie było mi tak ciężko. Baardzo gorąco Was pozdrawiam ? z zimnego Lubuskiego

Ja jestem nowicjuszem więc za bardzo dużo do powiedzenia nie mam???Ale pamiętam jak pierwszy raz jechałam w listopadzie ubiegłego roku...Paniczny strach!Ale dałam radę i teraz jestem na drugim 3 miesięcznym kontrakcie!Także kochana -głowa do góry!Pierś do przodu? i przyjeżdżaj!?
13 czerwca 2021 22:55 / 1 osobie podoba się ten post
magmab

Heeej moje opiekunkowo ??. Może już we wtorek dołącze do Was?! Cały czas bije sie z myślami i walcze sama ze sobą - jechać czy nie jechać. Choć wizja odłożenia kolejnych paru złotych na wymarzoną podroż jest kusząca to serducho ??? kiedyś nie było mi tak ciężko. Baardzo gorąco Was pozdrawiam ? z zimnego Lubuskiego

Dokąd teraz ?
Pozdrawiam Cię serdecznie 
14 czerwca 2021 05:13 / 5 osobom podoba się ten post
Juhuu, juhuuu ..... Jestem pierwsza  Okno otwarte, świeże powietrze budzi do zycia. No wyspana jestem ale jeszcze nie rezygnuję z lenistwa. 
 
Miłego dnia wam życzę ......
14 czerwca 2021 05:29 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo
14 czerwca 2021 06:07 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Do domciu dojechałam cała i zdrowa mimo obsuwy z powodu wypadku po drodze. Teraz opiekunowi wybaczcie ale urlop czas zacząć. Tym co zostają w pracy spokojnych i szybkich jak błyskawicą dni, tym co na urlopach super wypoczynku a podróżującym szerokiej drogi. Do usłyszenia, poczytania po urlopie za około 6 tygodni. Od czasu do czasu postaram się zajrzeć ale teraz jest mój i mojego  czas. 
14 czerwca 2021 07:10 / 3 osobom podoba się ten post
Poczęstuję się od Was kawusią -koffane Wezmę trochi 
Qrde 7 rano i już jest nieźle  Jak tak dalej pójdzie to idę dziś spać z kurami 
Dzień dobry- słonko optymistycznie od rana już nastraja . Walizka na mnie się gapi , ale w d.....pie z nią :)
Sorry za niekontrolowany wybuch radości, ale coś mi się w oko rzuciło. I lezę i kwiczę  jak świnka, czy tam świńska blondynka