Powitajki przy kawie 65

15 czerwca 2021 08:46 / 2 osobom podoba się ten post
Luke


 
:kawa1::kawa1::kawa1:
 
Witam :pije kawe2: w słoneczny dzień :buziaczki:
 
Dziś dzień spędzam w domu. Nie wiadomo, czy podopieczna dziś nie wróci do domu... Trochę smutno bez niej :placze1::smiech3:
Ale trzeba cieszyć się wolnym. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz... Przerzucili ją znów na neurologię w innym szpitalu... A tych szpitali i klinik tu jest sporo, miasto uniwersyteckie, więc i klinika uniwersytecka tutaj także jest. Syn też nie zna powodu... Poszła do szpitala z powodów urologicznych... Hmm...
Ale dziś wolne... Trzeba mieszkanko ogarnąć, coś upichcić.
 
Miłego dnia :buziaki2:

Bywa, że sprawy urologiczne i neurologiczne są powiązane. Podam przykład mojego pdp. Po udarze krwotocznym.Jedną z konsekwencji jest atonia pęcherza moczowego. Niedziałająca jedna z dróg nerwowych na skutek szkód organicznych w mózgu jaki wywołał udar. Może chcą sprawdzić u twojej podopiecznej , czy nie ma ubytków neurologicznych, a uszkodzenia układu nerwowego następują nie tylko wskutek tak dynamicznie przebiegających chorób jak udar.
15 czerwca 2021 09:10 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

No to przesyłam ???

15 czerwca 2021 09:25 / 6 osobom podoba się ten post
Witajcie! Dzisiaj przede mną napięty dzień, mam sporo roboty, ale poradzę sobie. :) 
 
Uważajcie na siebie! :) Dobrego dzionka. 
15 czerwca 2021 12:53 / 5 osobom podoba się ten post
witam opiekunkowo jakoś mi ciężko i smutno dzisiaj milego dzionka wszystkim
15 czerwca 2021 12:57 / 4 osobom podoba się ten post
....mi też   ale jutro  będzie  lepiej.. ja dostalam  właśnie  wiadomość  że  busa  mam rano ok.5g...a nie wieczorem...I już  mi lepiej Trzymaj się 
15 czerwca 2021 13:09 / 5 osobom podoba się ten post
Witam Wszystkich po dłuższej nieobecności!!!Przyjechałam na nowe miejsce o 2 30 w nocy a o 8 rano zmiana już pojechała!!!Ogarniam!!!Powoli!!!Miłego wtorku Wszystkim!!!
15 czerwca 2021 17:35 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Gorąco się zrobiło i tak będzie do końca tygodnia. Jakoś dam radę ale .... Pdp podniosła mi dzisiaj ciśnienie. Zauważyła, że w ogrodzie gałęzie jaśminu z sąsiedniego ogródka przekraczają granice płotu. Pięknie kwitnący jaśmin a jej te pare gałązek przeszkadza. Kurde.... ja emocjonalna kobita jestem  i napadłam na pdp z pytaniem "wolisz patrzeć na obcięte kikuty niż na piękne kwiaty, tylko dlatego że to sąsiada" ??  Zatkało ją. Zwinęła szybko rolatorek i podreptała w innym kierunku. Jaśmin ocalał. 
 
Miłego popołudnia wam życzę.
15 czerwca 2021 17:38 / 2 osobom podoba się ten post
creyzy

witam opiekunkowo jakoś mi ciężko i smutno dzisiaj milego dzionka wszystkim

Lepiej ci już ??
15 czerwca 2021 19:19 / 2 osobom podoba się ten post
magmab

Dzień Dobry ? jak wroce do domku - trzeba sie spakować - nowe wyzwanie czeka. Jutro w busika wsiadam tylko jak na blondi przystalo troszku mi sie choc cos udało - ledwo wsiąde już wysiąde będe tylko 200km od domu - jak coś będzie nie tak to i z bucika wróce :yeah:

Powodzenia 
15 czerwca 2021 22:12 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha dzięki za troske ale jeszcze mi się nie poprawiło może jak się wyśpię będzie lepiej
15 czerwca 2021 22:27 / 2 osobom podoba się ten post
creyzy

Mycha dzięki za troske ale jeszcze mi się nie poprawiło może jak się wyśpię będzie lepiej

16 czerwca 2021 06:58 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
 
Czas nowy dzień zaczynać. Mam okazję na basen iść, ale sam nie wiem...30 gradusków dziś ma być. Może późnym popołudniem tylko do miasta podskoczę , a raczej podjadę.
 

 
Życzę wszystkim miłego dnia 
16 czerwca 2021 07:02 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia 
Kawą od Luke się częstuje 
Podobno upalnie dzisiaj ma być więc może gdzieś nad wodę z córką wyskoczymy 
16 czerwca 2021 07:06 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. 
Upał ma być.Nie lubię , ale nic nie poradzę. 
Miłego dnia..
16 czerwca 2021 07:50 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry mamy w końcu piękne lato,lubię gdy jest ciepło i słońca nie brakuje. Spokojnego dnia wszystkim