Powitajki przy kawie 65

19 czerwca 2021 10:11 / 5 osobom podoba się ten post
Uff.... Gorąco....
 
Zapraszam na pauzę... Pozbądźmy się wszelkich fatałaszków... Niech żyje wolność, wolność i swoboda... 
 
Kto ze mną?
 

 
19 czerwca 2021 13:33 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Witam! Dzień wyjazdu..wszystko spakowane, bus dopiero o 10g.Pije kawkę  w łóżku...Pozdrawiam serdecznie Opiekunkowo :-) Będę tu  zaglądać, trzymajcie się pa!:ferrari::flaga Polski:

trzymaj się Damassa udanego urlopu i zaglądaj do nas
19 czerwca 2021 13:35 / 2 osobom podoba się ten post
witaj opiekunkowo żar z nieba się leje aż trudno pomyśleć że dopiero narzekaliśmy na zimno 
20 czerwca 2021 06:57 / 2 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłej,bezstresowej niedzieli!!!O 4 nad ranem obudziła mnie burza,w końcu powietrze jest super.A kawa na balkonie lepiej smakuje!!!!
20 czerwca 2021 07:04 / 3 osobom podoba się ten post
ewita

Wszystkim miłej,bezstresowej niedzieli!!!:kwiatek dla ciebie:O 4 nad ranem obudziła mnie burza,w końcu powietrze jest super.:oklaski:A kawa na balkonie lepiej smakuje!!!!:oklaski:

Witam i ja
Dzień dobry. Tak.. nie ma jak  na balkonie.
Ochłodziło się, w nocy trochę popadało.
Odpoczywajcie. Miłego dnia 
20 czerwca 2021 08:41 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie 
Miłej i spokojnej niedzieli Wam i sobie życzę 
Na południu Polski niestety ani kropelka deszczu nie spadła i nawet się nie zapowiada .Jutro podobno ma być najwyžsza temperatura ,a od wtorku ciut mniej .W końcu lato ,to lato 
Jutro znów dzień ,wycierania klamek "
Mam nadzieję ,že to już ostatni w tym roku 
Na początku lipca muszę się określić co do planów wyjazdowych do pracy .Czas podjąć ostateczne decyzje .Na kogo wypadnie ,na tego bęc 
Propozycji mam wiele ,ale trzeba się na ,którąś wreszcie zdecydować 
20 czerwca 2021 08:49 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam opiekunkowo i spokojnej niedzieli życzę 
20 czerwca 2021 10:10 / 5 osobom podoba się ten post
Noc spokojna do 7, później trochę hałasu, ale teraz babcia śpi. Pflege przyszedł, opatrunek na ręku zmienił, sztrumpfy założył. Powiedział mi prawdę, o czym agencja mi nie powiedziała. Ale wiem, że syn ukrywał tę prawdę przed agencją. Demencja to pikuś, tyle wiedzieli opiekunowie. Babcia cierpi także na padaczkę, poważne uszkodzenie mózgu.
Miło mnie dzisiaj pożegnał ten Pflegerinek... Dziękuję i do widzenia... po polsku. To ja zrewanżowałem się przekazaniem pozdrowień dla jego żony
Jutro kilka donic z kwiatkami poprzeglądam, bo niektóre powiędły. Syn widocznie za gęsto je w donicach przesadził. Pousuwam zwiędłe liście i pączki. Nie muszę, ale chcę... W końcu dbam o te kwiatki na balkonie 
 

 
Wszystkie dziś na podłodze, bo dostałem wczoraj prikaz... Idzie ulewa i burza... No, ale one się nie przewrócą w tym rusztowaniu kwiatkowym przyczepionym do gelendra 
20 czerwca 2021 13:31 / 2 osobom podoba się ten post
witam opiekunkowo w nocy była burza dzisiaj troche chlodniej
21 czerwca 2021 06:58 / 7 osobom podoba się ten post

 
Witajcie 
 

 
Dzień zapowiada się ciepły i słoneczny.
Ptaszki koncertują,... jakby ich więcej było.
Noc minęła mi spokojnie, wyspałem się, powolutku czas zbierać się do obowiazków.
Miłego dnia 
21 czerwca 2021 07:04 / 5 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłego,spokojnego poniedziałku!!!Deszcz pada!!!Dzisiaj mija tydzień jak wyszłam z domu-jeszcze 5 tygodni i bedę się pakować!!Zleci.
21 czerwca 2021 08:32 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego dzionka życzę 
21 czerwca 2021 13:15 / 4 osobom podoba się ten post
witam wszystkich w nowym tygodniu i miłego dzionka życzę
21 czerwca 2021 15:53 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
21 czerwca 2021 18:42 / 5 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór. Gorąco jeszcze jest ale w nocy już padało co ochłodziło trochę powietrze. W słońcu jeszcze jest masakra ale w cieniu już przyjemniej. W tym tygodniu popada trochę i się ochłodzi. Będzie można iść gdzieś na jakiś spacer. Autko wylądowało w warsztacie a kuzyn pdp nie chciał mnie wcześniej słuchać  No trudno, poczekamy do czwartku i zobaczymy co wróci z tego warsztatu. Może jakiś czterokołowy rower ?? Był ogrodnik, poplewił, trochę lepiej ogród wygląda. Ja podlewam i pielęgnuję róże. Pdp tak mnie molestowała żebym żywopłoty obcieła, że wzięłam się na sposób. Widząc że nie da mi spokoju tak obcięłam w jednym miejscu że się dziura zrobiła a pdp czym prędzej mnie przeganiała od tego żywopłotu. Wiem, wiemVet Varken Zit Te Zitten En Ziet Er Leuk Uit Vector Illustratie -  Illustration of uitziend, biggetje: 169108289jestem  Nic na to nie poradzę. Wystarczy, że róże mam pod opieką. Nie mogę za dużo się starać, bo pdp z tych, co to by mi chomąto na szyję zarzuciła. 
 
Miłego wieczorku wam życzę.