Powitajki przy kawie 65

23 czerwca 2021 08:43 / 5 osobom podoba się ten post
Ćwiczeń pdp ciąg dalszy. Przy śniadaniu osunęła się lekko z fotelika, ręce wzdłuż ciała, mina zbolała. Noo takiej jej jeszcze nie widziałam. Ledwo kromeczkę zjadła a teraz wałęsa się po mieszkaniu. No tak się chyba cieszy z wizyty córki. Jeszcze jej nie widziałam i sama się zastanawiam czy nie póść w babcine śłady. Będzie łatwiej ....
 
Miłego dnia wam życzę. 
23 czerwca 2021 08:55 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień doberek.
Pogoda jest fajna, chłodno i pokropuje .Taką lubię.
 
Miłego dnia foremki. 
23 czerwca 2021 09:03 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Ćwiczeń pdp ciąg dalszy. Przy śniadaniu osunęła się lekko z fotelika, ręce wzdłuż ciała, mina zbolała. Noo takiej jej jeszcze nie widziałam. Ledwo kromeczkę zjadła a teraz wałęsa się po mieszkaniu. No tak się chyba cieszy z wizyty córki. Jeszcze jej nie widziałam i sama się zastanawiam czy nie póść w babcine śłady. Będ:rozmysla:zie łatwiej ....
 
Miłego dnia wam życzę. 

Zjesz kromeczkę czy zaczniesz się wałęsać po mieszkaniu ??
Łatwo jest okrešlić jakie relacje łączą rodziców i dzieci w takiej sytuacji jak odwiedziny .Przeważnie jest to przewracanie oczami i wymowne porozumiewawcze spojrzenie w wykonaniu pdp (oczywiście tak ,żeby pociecha się nie zorientowała ).Bywa i cichy szept z zapytaniem ,Poszła już "???a potem oddtechnięcie z ulgą ,oznaczające nic innego jak ,No wreszcie uffff"?
Samo życie .Przyznam ,że dzieci niektórych moich pdp bywały męczące(szczególnie córki ) ,ale bywało ,że pdp mieli wspaniałe relacje z dziećmi i tu ciekawostka ,często się zdarza ,że dziadki bardzo chwalą synowe i zięciów ?
23 czerwca 2021 09:07 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie i žyczę udanego dnia 
23 czerwca 2021 09:27 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Zjesz kromeczkę czy zaczniesz się wałęsać po mieszkaniu ??
Łatwo jest okrešlić jakie relacje łączą rodziców i dzieci w takiej sytuacji jak odwiedziny .Przeważnie jest to przewracanie oczami i wymowne porozumiewawcze spojrzenie w wykonaniu pdp (oczywiście tak ,żeby pociecha się nie zorientowała ).Bywa i cichy szept z zapytaniem ,Poszła już "???a potem oddtechnięcie z ulgą ,oznaczające nic innego jak ,No wreszcie uffff"?
Samo życie .Przyznam ,że dzieci niektórych moich pdp bywały męczące(szczególnie córki ) ,ale bywało ,że pdp mieli wspaniałe relacje z dziećmi i tu ciekawostka ,często się zdarza ,że dziadki bardzo chwalą synowe i zięciów ?

Moja starość zaczyna mnie przerażać  
23 czerwca 2021 11:16 / 6 osobom podoba się ten post
Witajcie mili moi 
Zaglądam do Was, ale nawet palce zielenieją z zazdrości i klikać nie chcą kiedy sobie Was podczytuję 
Gdzie te upały, gdzie te kąpiele w jeziorach, gdzie lody, lody Bambino dla ochłody 
Nie u mnie, niestety 
Tutaj pogoda szkocka, czyli w kratkę. Są dni, że nie pada. No ,może trochę więcej tych bezdeszczowych było. 
Zdarza się, że wychodzę w krótkim rękawku, ale sandalków jeszcze nie miałam okazji ponosić. Szkoci co prawda porozbierani często, nawet przy 15 st C ,dla mnie to jednak za zimno. 
Było kilka dni do 24 st,ale naprawdę kilka . Wracam 10 lipca, no i niestety państwo nasze już zapowiedziało niespodziankę w postaci kwarantanny, test dopiero po tygodniu, więc 7 dni wyjęte z normalnego życia 
Jestem zmęczona, ale też zadowolona, że mogę pomóc córce. 
Moja praca w DE z podopiecznymi, to pikuś i luzik w porównaniu z opieką nad bardzo temperamentnym dwulatkiem 
Wszystkim pracującym i urlopującym, pogodnego, spokojnego dnia życzę 
23 czerwca 2021 11:20 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Dzień doberek.
Pogoda jest fajna, chłodno i pokropuje .Taką lubię.
 
Miłego dnia foremki. 

Gdyby tak pokropywało prawie codziennie, to chyba byś znielubiła 
23 czerwca 2021 11:20 / 3 osobom podoba się ten post
... czyli robię, to co lubię.... w środowe przedpołudnie 
Babcia śpi... Po takiej dawce leków nie dziwota 
Załatwiłem sobie termin drugiego szczepienia, a także badanie - w ramach programu - przesiewowe pod kątem raka płuc (tomografia w szpitalu w Zabrzu), inne terminy też ustalone. Qrcze, w mój harmonogram urlopowy nie ma już  gdzie palca wetknąć ? No.... 
23 czerwca 2021 11:25 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Witam Opiekunkowo..moja PDP  dziś rano odeszła. 

Damessa 
Pewnie już odreagowałaś smutki, teraz odpoczywaj. Spokojnego, fajnego urlopu 
23 czerwca 2021 11:30 / 1 osobie podoba się ten post
Gusiu, witaj. A do pracki kiedy się wybierasz? 
23 czerwca 2021 13:04 / 4 osobom podoba się ten post
witam opiekunkowo w środę środek tygodnia miłego dzionka
24 czerwca 2021 06:56 / 4 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłego,bezstresowego czwartku!!Super,przyjemnie sie zrobiło na zewnątrz,jest czym oddychać.Może w końcu,na przerwie na rower się wybiorę.
24 czerwca 2021 07:18 / 4 osobom podoba się ten post


 
Dzień dobry. W miarę się wyspalem. W nocy jeszcze empcjonowalem się jeszcze meczem Niemców z Węgrami. Działo się, działo. 
O meczu Polaków nie wspominam. 
Przed nami ładny, słoneczny dzień. Oby tak do końca było.
Życzę Wam spokojnego dnia 
.
 
24 czerwca 2021 07:32 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie .U mnie też trochę chłodniej ale dalej ani kropelki deszczu .Duża wilgotność powietrza powoduje ,že ciągle mam uczucie jakby coś się do mnie kleiło .Wreszcie dzisiaj nadszedł ten wymarzony dzień i na zasłużony urlop jadę 
Miłego dnia Wam žyczę 
24 czerwca 2021 08:58 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry miłego i spokojnego dnia nam życzę