Powitajki przy kawie 65

22 czerwca 2021 05:12 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Przywitam się z Wami i pójdę jeszcze dospać po niezbyt ciekawej nocce
 
Życzę Wam miłego dnia  i zapraszam 
22 czerwca 2021 06:59 / 4 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłego,bezstresowego wtorku!!!Wczoraj padało cały dzień i się ochłodziło,w końcu jest czym oddychać.Teraz też jest pochmurno i dosyć chłodno.Mija dzisiaj tydzień na zleceniu.Jeszcze tylko 5 tygodni.Zlecenie spokojne,babcia z dziadkiem samodzielni,mili-oby się nic nie zmieniło!!!
22 czerwca 2021 07:13 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry kawą od Luke się częstuje i rozpoczynamy nowy dzień. 
22 czerwca 2021 08:21 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowow Polsce też się ochłodziło
22 czerwca 2021 08:21 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowow Polsce też się ochłodziło
22 czerwca 2021 08:38 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie 
Zdecydowanie chłodniej w południowej Polsce 
Obeszło się bez nagłych wyładowań atmosferycznych 
Wczoraj wieczorem trochę wiało ,w oddali się błyskało ale spadło tylko parę kropli deszczu .Dzisiaj od rana bez słoneczka ale za to pada sobie deszczym ,pada sobie równo .....
Miłego dnia dla was ?
22 czerwca 2021 09:24 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Żar leje się z nieba Moj Pan  tnie drzewo żeby było czym się grzać w zimie a ja zaraz bo chociaż deszczu brak to niestety trawa rośnie. Miłego dnia dla Was i pysznej kawki jeśli ktoś jeszcze nie pił.  
22 czerwca 2021 09:58 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. U mnie jest chłodniej  Można żyć. Jutro wpada do nas córka. Chce wynająć jakieś auto, żeby nie było cyrku z tym, które w warsztacie wylądowało. Na konto przyjazdu pdp w nocy "sprzatała" czyli tłukła się garnkami i kubkami w kuchni. No nie powiem żebym się wyspała  zła byłam rano, bo po upalnych dniach to nie pierwsza nieprzespana noc. Nic to, będe się dzisiaj snuła "po ścianach" 
22 czerwca 2021 13:13 / 4 osobom podoba się ten post
witam wszystkich i miłego dnia życze
22 czerwca 2021 16:48 / 4 osobom podoba się ten post
Na konto jutrzejszej wizyty córki pdp leży w łóżku i chyba sobie przypomina jak to się "umiera". No chora się nagle zrobiła. Za oknem ciapie i tak będzie chyba do końca tygodnia. Ale temperatura baardzo miła dla mnie 
22 czerwca 2021 18:34 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha, niech babcia ćwiczy  Nigdy nie wiadomo co z tego wyjdzie. Mój pedepcio dziś zasuwał przy kosiarce do trawy lepiej niż przy rollatorze  Nie ja go tam postawiłam, tylko pryncypał, żeby się nie poniosło, że jestem opiekunka do dooopy , czy inny koszmar z ulicy wiązów , ale teraz wiem jak dziadka na spacer wyprowadzać :) 
I dobry wieczór z pracy już...
O madko , co tu tak cicho? Ciśnienie spadło czy cuś? Ale może to i dobrze...
23 czerwca 2021 05:48 / 7 osobom podoba się ten post
Witajcie serdeczne, mój urlop powoli zbliża się do końca. Dzisiaj jeszcze pojedziemy na cmentarz, bo dziś Dzień Ojca. Trochę pooglądam walizkę, bo nie chcę zabierać zbyt dużo. Wczoraj kupiłam sobie bezprzewodową ładowarkę z budzikiem, ale okazało, się, że zostałam tylko z budzikiem, którego nawet nastawić nie potrafię. Na blacie miałam Nowy Rok, a jak jeszcze wydarł się po 20 tej, to go wyłączyłam. Na Kujawach dziś wreszcie chłodniej, bo już dychac nie szło. No i jestem po jednej dawce Pfeizera. Nie powiem, ręka bolała następnego dnia i glowa, ale dziś już spoko. To tyle, co u mnie. Do popisania Opiekunowo 
23 czerwca 2021 06:15 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 

Słoneczko na niebie, ładny dzień przed nami... Oby miły i udany, czego Wam życzę 
23 czerwca 2021 06:53 / 7 osobom podoba się ten post
Wszystkim spokojnej,bezstresowej środy!!!Środa minie- tydzień zginie!!!
23 czerwca 2021 07:29 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnego, przyjemnego dnia życzę