Powitajki przy kawie 65

01 lipca 2021 14:50 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Czas na drugą kawę:pije kawe2:
Zapraszam.
Ech, Martin. Syn babci...
Codziennie mu raportuję, zdjęcia mamy mu wysyłam. A on w każdej wiadomości takie buźki mi przesyła??? 
?
Wiem, że jestem śliczny :gwizdanie:, ale trochę mnie to deprymuje :zawstydzony:
:smiech3:

Co te buźki oznaczają ???
01 lipca 2021 15:00 / 1 osobie podoba się ten post
Kika67

Co te buźki oznaczają ???

Siem domyśli Pani chyba ??
02 lipca 2021 05:37 / 6 osobom podoba się ten post
Miłego, pogodnego dnia Wszystkim. Niby wyspana jestem ale jeszcze słyszę wróbelki w głowie. Zegarek mi się poprzestawiał o godzinę do przodu a stopnie mam w Fahrenheitach. W pogodzie też nic nowego, szaro, buro. Ale kawa już pachnie i to jest ten plus posiadania własnej kuchni, miód, malina. 
02 lipca 2021 06:46 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Ciepło, pogodnie, ptaszki jak zwykle koncertują
Noc spokojna, wyspałem się. Dziś też powinno być spokojnie, jeszcze tydzień i zmiana. Powolutku zacznę pakować się, walizka stoi i patrzy się 
"Planung" dziś zrobię, żeby niczego nie zapomnieć zabrać, jeszcze opis szteli i obowiązków dla zmiennika, i tak ogólnie.
Życzę Wam miłego dnia 
02 lipca 2021 06:53 / 6 osobom podoba się ten post
Wszystkim spokojnego,bezstresowego piątku!Wczoraj cały dzień padało,dzisiaj jest pochmurno,może potem się trochę przejaśni.Nie przemęczajcie się!!!
02 lipca 2021 08:03 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam w pierwszy lipcowy piątek, kolejny weekend przed namizdrowia i radości na każdy dzień życzę wszystkim 
02 lipca 2021 08:57 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  Pogoda się zrobiła taka "moja" z czego jestem bardzo zadowolona. Jest chłodniej, chmurki na niebie itp. Wiem, pewnie wiele osób woli coś innego ale ja taką właśnie pogodę lubię. 
 
Miłego dnia wam życzę. 
02 lipca 2021 10:17 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia 
02 lipca 2021 11:41 / 5 osobom podoba się ten post
I prawie południe...
Zaraz obiadek.Podopieczna jest  spokojna, ale albo rozmawia sama ze, sobą, ale momentalnie pokrzyczy...napady. 
Pytam się, warum schreits du, warum weinst du... To w odpowiedzi słyszę... Ich weiss das nicht... Wczoraj w ostatniej chwili z gardła wyciągnąłem jej zwiniętą chusteczkę do nosa... Myślała, że to się je... Na chwilę oddaliłem się do kuchni jeszcze po kromkę chleba, a ona w tym czasie już przeżuwa chusteczkę.. Nie jest lekko z demencyjnymi
02 lipca 2021 12:05 / 1 osobie podoba się ten post
Maluda

Miłego, pogodnego dnia Wszystkim. Niby wyspana jestem ale jeszcze słyszę wróbelki w głowie. Zegarek mi się poprzestawiał o godzinę do przodu a stopnie mam w Fahrenheitach. W pogodzie też nic nowego, szaro, buro. Ale kawa już pachnie i to jest ten plus posiadania własnej kuchni, miód, malina. :pije kawe::kawa1::pisze na forum:

O to, to . Jesli są dobre warunki i rodzina pdp do rzeczy to chory z demencją nie jest taki okropny. Tylko trochę głowkować trzeba i nie dyskutowac z taką osobą . Każda myśląca opiekunka to wie. Ogarniesz, jestem pewna .
I dzień dobry w ten piontek  łykendu poczontek 
 
02 lipca 2021 12:07 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Dzień dobry :kwiatek dla ciebie: Pogoda się zrobiła taka "moja" z czego jestem bardzo zadowolona. Jest chłodniej, chmurki na niebie itp. Wiem, pewnie wiele osób woli coś innego ale ja taką właśnie pogodę lubię. 
 
Miłego dnia wam życzę. 

No nie -i znowu w poprzek i to komu? MNIE  Oj bo zacznę ryczeć i się zaniedbam...
02 lipca 2021 13:35 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

I prawie południe...
Zaraz obiadek.Podopieczna jest  spokojna, ale albo rozmawia sama ze, sobą, ale momentalnie pokrzyczy...napady. 
Pytam się, warum schreits du, warum weinst du... To w odpowiedzi słyszę... Ich weiss das nicht... Wczoraj w ostatniej chwili z gardła wyciągnąłem jej zwiniętą chusteczkę do nosa... Myślała, że to się je... Na chwilę oddaliłem się do kuchni jeszcze po kromkę chleba, a ona w tym czasie już przeżuwa chusteczkę.. Nie jest lekko z demencyjnymi:-(

Bardzo ciężki przypadek masz 
02 lipca 2021 14:36 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Bardzo ciężki przypadek masz :przytul aniola:

Zmiennik chyba się załamie
Jak się dowie, że praktycznie nie ma Mittagspause, nawet w domu, bo poza dłuższymi pauzami w poniedziałek, nie byłoby nawet jak wyjść.... Wyobraź sobie, że wracasz z pauzy, a tam policja, bo babcia w tym czasie krzyczała i sąsiedzi wezwali służby ??
Co się babcię położy, to po kilkunastu minutach taki krzyk, że bębenki w uszach pękają 
02 lipca 2021 15:58 / 3 osobom podoba się ten post
witam w piątek piątunio piątunieczek byłam na zakupach z babcia i cóką na zakupach jutro do domku
02 lipca 2021 16:37 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Zmiennik chyba się załamie:smiech3:
Jak się dowie, że praktycznie nie ma Mittagspause, nawet w domu, bo poza dłuższymi pauzami w poniedziałek, nie byłoby nawet jak wyjść.... Wyobraź sobie, że wracasz z pauzy, a tam policja, bo babcia w tym czasie krzyczała i sąsiedzi wezwali służby ??
Co się babcię położy, to po kilkunastu minutach taki krzyk, że bębenki w uszach pękają :smiech2:

Współczuje pracy przy takiej pdp.
Rozmawiałeš ze zmiennikiem czy firma ma zamiar go zrobić w balona .Jak na moje oko to sprawa heimu dla Twojej pdp jest już przesądzona .