Powitajki przy kawie 66

05 października 2021 14:13 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: przy kawce  :kawa:Kolejny dzień urlopu i poszukiwanie nowego zlecenia CD. Wczoraj po małym spieciu z agencja chyba trzeba od nich odpocząć i poszukac czegoś innego . Rozumiem, że jeździmy do chorych ale jasno mówię, że bez dźwigania ( bo wszystkie w tym roku takie zlecenia miałam) to oni mi dają teraz 100 kg panią że złamana noga . No wkurzylam się na maksa. Plus wykazd w piątek, kiedy ja mogę dopiero w poniedziałek. Ale oni, że to nowe zlecenie i im zależy. Jak zależy to jechać samemu . Dziś mam czas będę szukać i myślę, że coś wybiorę. Wam spokojnego dnia i słońca bo u mnie świeci od rana. :najlepszego2:

Ze 2 miechy wcześniej jakas firma mi to zlecenie proponowała  ktora nie pamiętam...nieważne...Przecież podaję wzrost i wagę w jakimś celu .Raz to nawet wspomniane było o pdp.120 kg.ktory tylko leży i lubi jeść ?
05 października 2021 14:20 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Jak ja zajadę do Pl a nie będzie słońca to sie zdenerwuje :-)

Do soboty ma być u Ciebie słonko i bez deszczu, 12-15 gradusków 
05 października 2021 14:24 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Do soboty ma być u Ciebie słonko i bez deszczu, 12-15 gradusków :-)

Co tak zimno 
05 października 2021 14:33 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Co tak zimno :nerwowy::-)

Wszak mamy już październik ?Też  zabieramy cieplejsze rzeczy... Miejsca w bagażniku jest.... ho ho  
05 października 2021 14:49 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, ja tak szybko po bułki, bo musiem :) jeszcze coś załatwić 
Miłego dzionka :)
06 października 2021 06:44 / 6 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowej środy.Środa minie-tydzień zginie.
06 października 2021 07:02 / 7 osobom podoba się ten post
Witam srodowo- urlopowo. Dziś dzień wyjazdowy do rodzinnej miejscowości.  Wam spokojnego dnia i kawkę Wam zostawiam. 
06 października 2021 07:25 / 6 osobom podoba się ten post
dzien dobry wszystkim     cos dzisiaj nie chcialo mi sie wstac  ale jak trzeba to trzeba 
milego dzionka wszystkim 
06 października 2021 08:29 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry-czekam na Spitexy . Dziś się wloką. Poza tym lekkie nudy -dziś jeszcze dzień trochę latany :)
Urlopującym dni nieprzemijających, pracującym szybkich i krótkich-sobie też, bo wszędzie mozna ale w domu najlepiej 
06 października 2021 09:23 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, dzień dobry ,wiało w nocy mocno, teraz już trochę mniej. Słońca i ciepełka raczej nie przyniesie ten wiatr. 
Trzeba korzystać , sucho i kolorowo to umówiłyśmy się z koleżanką na długi spacer w pobliskim lesie. 
Pogodnego, spokojnego dnia 
 
06 października 2021 09:35 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry trochę jesiennie się zrobiło wszystkim spokojnego, bezstresowego dzionka życzę 
06 października 2021 09:54 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie i życzę Wam miłego dnia
06 października 2021 10:15 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry, dzień dobry ,wiało w nocy mocno, teraz już trochę mniej. Słońca i ciepełka raczej nie przyniesie ten wiatr. 
Trzeba korzystać , sucho i kolorowo to umówiłyśmy się z koleżanką na długi spacer w pobliskim lesie. 
Pogodnego, spokojnego dnia :jesien:
 

U mnie nie wieje, a i liczę na cieplejszy weekend. Holender ze Spitexu zamówił-był dzisiaj i przedstawił prognozy. Tak , że przełożona wycieczka na ten weekend do Ticino pownna się udać :)
06 października 2021 10:45 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

U mnie nie wieje, a i liczę na cieplejszy weekend. Holender ze Spitexu zamówił-był dzisiaj i przedstawił prognozy. Tak , że przełożona wycieczka na ten weekend do Ticino pownna się udać :)

Masz siłę parcia ?
Jak się zaparłaś to wypchalaś i chmury i wiatr do mnie i Dorotee 
06 października 2021 10:53 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo chmury , pada , wieje chyba made in Swiss