Powitajki przy kawie 66

11 lipca 2021 06:43 / 4 osobom podoba się ten post
Witam w słoneczną niedzielę 

Noc spokojna, wyspałem się, jeszcze od ósmej obowiązki do obiadu, a po obiedzie zmiennik przyjedzie oraz syn babci. Czekam na telefon od kierowcy w celu ustalenia precyzyjnego czasu wyjazdu... bo raz mówili około 15, raz około 17... Kierowca będzie wiedział najlepiej. 
Życzę Wam spokojnego i miłego dnia
 
11 lipca 2021 06:51 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Witam w słoneczną niedzielę :chaplin:
:kawa1::kawa1::kawa1:
Noc spokojna, wyspałem się, jeszcze od ósmej obowiązki do obiadu, a po obiedzie zmiennik przyjedzie oraz syn babci. Czekam na telefon od kierowcy w celu ustalenia precyzyjnego czasu wyjazdu... bo raz mówili około 15, raz około 17... Kierowca będzie wiedział najlepiej. 
Życzę Wam spokojnego i miłego dnia:buziaczki:
 

Luke życzę Ci szybkiego przedpołudnia no a potem... bezpiecznej, spokojnej drogi do domu. Odpoczywaj na maxa! ?
11 lipca 2021 06:53 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Luke życzę Ci szybkiego przedpołudnia no a potem... bezpiecznej, spokojnej drogi do domu. Odpoczywaj na maxa! ?:flaga Polski::ferrari:

Dziękuję 
11 lipca 2021 06:57 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Witam w słoneczną niedzielę :chaplin:
:kawa1::kawa1::kawa1:
Noc spokojna, wyspałem się, jeszcze od ósmej obowiązki do obiadu, a po obiedzie zmiennik przyjedzie oraz syn babci. Czekam na telefon od kierowcy w celu ustalenia precyzyjnego czasu wyjazdu... bo raz mówili około 15, raz około 17... Kierowca będzie wiedział najlepiej. 
Życzę Wam spokojnego i miłego dnia:buziaczki:
 

Luke- szybkiej i bezpiecznej drogi do domu.Pięknego i zasłuzonego urlopu.
11 lipca 2021 06:59 / 6 osobom podoba się ten post
Wszystkim spokojnej,bezstresowej niedzieli.U mnie bez zmian- spokojne,lekkie zlecenie.oby tak dalej!!!Nie przemęczajcie się!!!
11 lipca 2021 07:12 / 2 osobom podoba się ten post
ewita

Luke- szybkiej i bezpiecznej drogi do domu.:ferrari::flaga Polski:Pięknego i zasłuzonego urlopu.:moje_wakacje:

Dziękuję 
11 lipca 2021 07:34 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Witam w słoneczną niedzielę :chaplin:
:kawa1::kawa1::kawa1:
Noc spokojna, wyspałem się, jeszcze od ósmej obowiązki do obiadu, a po obiedzie zmiennik przyjedzie oraz syn babci. Czekam na telefon od kierowcy w celu ustalenia precyzyjnego czasu wyjazdu... bo raz mówili około 15, raz około 17... Kierowca będzie wiedział najlepiej. 
Życzę Wam spokojnego i miłego dnia:buziaczki:
 

Z jakim przewoźnikiem jedziesz bo potrzebuje busa ale żeby wyjazd był tak koło 15 .Nie chce mi się siedzieć do wieczora skoro i tak będę miała zapłacone tylko za pół dnia .Zrobić co zrobić i do domu zmykać 
 
Dzień dobry 
 
U mnie standard czyli w niedzielę nie robię nic oprócz tego co konieczne ?
Wyspałam się dzisiaj ale to chyba za przyczyną tej pogody fochowatej .Mokro za oknem i chłodno .
 Pora poczłapać piętro niżej i kawę sobie zrobić i wypić koniecznie .
11 lipca 2021 08:31 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam opiekunkowo w niedzielny poranek 
11 lipca 2021 08:33 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Witam w słoneczną niedzielę :chaplin:
:kawa1::kawa1::kawa1:
Noc spokojna, wyspałem się, jeszcze od ósmej obowiązki do obiadu, a po obiedzie zmiennik przyjedzie oraz syn babci. Czekam na telefon od kierowcy w celu ustalenia precyzyjnego czasu wyjazdu... bo raz mówili około 15, raz około 17... Kierowca będzie wiedział najlepiej. 
Życzę Wam spokojnego i miłego dnia:buziaczki:
 

Luke bezpiecznej podróży i wspaniałego urlopu, pięknego czasu z Rodzinką 
11 lipca 2021 08:59 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. U mnie się rozciapało na dobre. Nie wyspałam się, bo pdp była już "gotowa" o 4,30. Ubrała  się jak potrafiła, czyli po swojemu. Nie schodziłam na dół, nie było takiej potrzeby ale nie wyspałam się, bo w DE śpię snem opiekunki. Czyli jedno ucho i oko otwarte  No nie potrafię inaczej Dopókiniesłysze hilfe, nie schodzę w nocy. Pdp od czasu do czasu wędruje sobie po chałupinie. Ale jest spokojna.
 
Miłego dnia wam życzę. 
11 lipca 2021 09:01 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Witam w słoneczną niedzielę :chaplin:
:kawa1::kawa1::kawa1:
Noc spokojna, wyspałem się, jeszcze od ósmej obowiązki do obiadu, a po obiedzie zmiennik przyjedzie oraz syn babci. Czekam na telefon od kierowcy w celu ustalenia precyzyjnego czasu wyjazdu... bo raz mówili około 15, raz około 17... Kierowca będzie wiedział najlepiej. 
Życzę Wam spokojnego i miłego dnia:buziaczki:
 

Spokojnego i szybkiego powrotu do domciu Luke. 
11 lipca 2021 09:04 / 1 osobie podoba się ten post
Kika67

Z jakim przewoźnikiem jedziesz bo potrzebuje busa ale żeby wyjazd był tak koło 15 .Nie chce mi się siedzieć do wieczora skoro i tak będę miała zapłacone tylko za pół dnia .Zrobić co zrobić i do domu zmykać :slodki krolik:
 
Dzień dobry :buziaki2:
 
U mnie standard czyli w niedzielę nie robię nic oprócz tego co konieczne ?
Wyspałam się dzisiaj ale to chyba za przyczyną tej pogody fochowatej .Mokro za oknem i chłodno .
 Pora poczłapać piętro niżej i kawę sobie zrobić i wypić koniecznie .

Ja przyjechałem i wracam z Johann-em, siedzibę mają na sąsiedniej ulicy w Raciborzu. Nie jeżdżą codziennie. Ostatnio jechałem z Miliktrans-em i też fajnie, oni mają większe busy. 
11 lipca 2021 09:05 / 2 osobom podoba się ten post
marta74

Luke bezpiecznej podróży i wspaniałego urlopu, pięknego czasu z Rodzinką :-)

Dziękuję 
11 lipca 2021 09:06 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Spokojnego i szybkiego powrotu do domciu Luke. 

Dziękuję 
11 lipca 2021 10:33 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Ja przyjechałem i wracam z Johann-em, siedzibę mają na sąsiedniej ulicy w Raciborzu. Nie jeżdżą codziennie. Ostatnio jechałem z Miliktrans-em i też fajnie, oni mają większe busy. 

Johann współpracuje z Mars przewozy .Muszę się do nich odezwać .Dziękuję