Powitajki przy kawie 66

09 września 2021 14:10 / 5 osobom podoba się ten post
witam opiekunkowo ja po spcerku więc zaglądam do Was życząc milgo popołudnia
10 września 2021 06:41 / 6 osobom podoba się ten post
Witam w piątek  weekendu początek.  No tak już mamy piątek. Dla mnie najgorsza jest zawsze niedziela w pracy bo ciągnie się jak makaron. Wszystkim spokojnego dnia. 
10 września 2021 07:44 / 6 osobom podoba się ten post
Witam i pozdrawiam serdecznie piątkowo 
Wieczorem zanosiło się na deszcz, jednak nie padało. Dziś jednak ma coś tam popadać.
Moje kolano ma się lepiej, niemniej po śniadaniu będę jednak działał... Mam sobie coś potem zarzucać, że zbagatelizowałem... więc chcę mieć sto procent pewności.
Życzę Wam spokojnego i miłego dnia 
10 września 2021 08:29 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry przyjemnego dnia i całego weekendu 
10 września 2021 09:03 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień doby  Szaro  za oknem , kawa podana   Dzisiaj  wydarzenie tygodnia..odwiedziny  starych znajomych  PDP....Spokojnego dnia życzę nam wszystkim 
10 września 2021 09:04 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie i uprzejmię informuję ,że od tygodnia jestem już w domu ,na urlopie 
Czas zapingala tak szybko ,że dogonić go nie mogę 
Pogoda cudowna ,prawdziwe ,cudne polskie babie lato .Rośliny na ogrodzie zaczynają się mienić barwami jesieni i to potwierdza ,że każda pora roku jest piękna tak samo jak jak każdy etap w życiu człowieka .Dla mnie teraz nastało ,babie lato "ale jesień życia zbliża się nieuchronnie ?
W planach jeszcze 3 tygodnie urlopu ,a potem króciutki wyjazd do pracy,od 29 września do 15 października .Tak sobie wybrałam i tak mam .Umowa podpisana więc już mam wolną głowę od spraw zawodowych .Planów urlopowych mam setki ,a nawet tysiącę i jak nie zdążę ich zrealizowač to przełożę realizację na drugą połowę  października.
Miłego i pogodnego dnia Wszystkim życzę 
10 września 2021 10:00 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo chłodniej po deszczu
Dzisiaj spotkanie przy kaffce  połączone z wymianą informacji
10 września 2021 10:01 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Witam i pozdrawiam serdecznie piątkowo :chaplin::kawa1:
Wieczorem zanosiło się na deszcz, jednak nie padało. Dziś jednak ma coś tam popadać.
Moje kolano ma się lepiej, niemniej po śniadaniu będę jednak działał... Mam sobie coś potem zarzucać, że zbagatelizowałem... więc chcę mieć sto procent pewności.
Życzę Wam spokojnego i miłego dnia :przyjaciele:

Luke w moim ubezpieczeniu ja mogę podać om gdzie chce iść do lekarza , ubezpieczenie umawia mi wizytę . 
10 września 2021 10:21 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie i uprzejmię informuję ,że od tygodnia jestem już w domu ,na urlopie :radosc1:
Czas zapingala tak szybko ,że dogonić go nie mogę :smiech3:
Pogoda cudowna ,prawdziwe ,cudne polskie babie lato .Rośliny na ogrodzie zaczynają się mienić barwami jesieni i to potwierdza ,że każda pora roku jest piękna tak samo jak jak każdy etap w życiu człowieka .Dla mnie teraz nastało ,babie lato "ale jesień życia zbliża się nieuchronnie ?
W planach jeszcze 3 tygodnie urlopu ,a potem króciutki wyjazd do pracy,od 29 września do 15 października .Tak sobie wybrałam i tak mam .Umowa podpisana więc już mam wolną głowę od spraw zawodowych .Planów urlopowych mam setki ,a nawet tysiącę i jak nie zdążę ich zrealizowač to przełożę realizację na drugą połowę  października.
Miłego i pogodnego dnia Wszystkim życzę :buziaki2:

Dzień dobry wszystkim. To ja jak Kika 67 melduję (wychodzę zza krzaczorów), że od 1.09 jestem po raz kolejny na stałej stelli. Czwarty raz w tym roku  Kiedy to minęło. Wakacje bardzo udane i energia do pracy jest. Wracam ok 15-10 do domku.
10 września 2021 10:40 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Dzień doby :-) Szaro  za oknem , kawa podana:pije kawe:   Dzisiaj  wydarzenie tygodnia..odwiedziny  starych znajomych  PDP....Spokojnego dnia życzę nam wszystkim :najlepszego3:

A jak czuje się Twoja podopieczna?
Wspominałaś, że któregoś  dnia trochę osłabiona była...
10 września 2021 11:02 / 6 osobom podoba się ten post
Witam witam i i zdrowie pytam Co niektórzy broją na rowerach a inni urlopują się pelna parą .Samo życie ja niebawem dokopuje do pracusiów czy mi się chce czy nie bo kasa leci i tylko patrze gdzie ta dziura w skarpecie Jutro jeden dzień w górach aż na te okoliczności brudasa naszego czterokołowego wypucować trzeba a tym bardziej na niedzielne chrzciny Pogoda piekna Damessa słońce oddala A teraz słyszę ,że podwyżka prądu nam się szyskuje od nowego roku a nie miało być kłamstwo goni kłamstwo. Dobra nie rozkminiam bo mi ciśnienie pójdzie w górę Pozdrawiam  serdecznie milego weekendu rodacy
10 września 2021 11:07 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:-) chłodniej po deszczu:dwa piwa:
Dzisiaj spotkanie przy kaffce :wspolny posilek: połączone z wymianą informacji:nerwowa kucharka:

Czy wy się przy tej wymianie info.bedziecie wałkami okladać Dorotee nie podejrzewam Cie o to 
10 września 2021 11:08 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Dzień doby :-) Szaro  za oknem , kawa podana:pije kawe:   Dzisiaj  wydarzenie tygodnia..odwiedziny  starych znajomych  PDP....Spokojnego dnia życzę nam wszystkim :najlepszego3:

Czyli polepszyło się Seniorce ?
10 września 2021 11:10 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

A jak czuje się Twoja podopieczna?
Wspominałaś, że któregoś  dnia trochę osłabiona była...

Ja z innej beczki piękna ta biżuteria weszłam na ich stronkę Bardzo oryginalna
10 września 2021 11:11 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim, niezmiennie słonecznie i pięknie, siedząc na balkonie, popijając kawę, grzejąc się w słońcu, nie mogę się z Wami inaczej witać 
Pięknie jest. I taki weekend się zapowiada, bez względu na pogodę. Ostatnio czuję się tak, jakby mnie ktoś szczególnie wyróżniał i nagradzał tymi weekendami ,nawet się nie zastanawiam za co,przyjmuję z radością i wdzięcznością wszystko co mnie spotyka. Szczęściara ze mnie  ,cieszę się bliskością siostry, brata i ich rodzin, lubimy być ze sobą, co nie znaczy że się nie sprzeczamy, bo każdy z nas inny i inaczej patrzy na życie i świat, ale nigdy na siebie się nie obrażamy, co najwyżej przekrzykujemy się wzajemnie udowadniając swoje racje. Prawie jak we włoskiej rodzinie, którą znamy tylko z kina czy telewizji A do tego jeszcze grupka przyjaciół-sprawdzonych, niezawodnych, interesujących znajomych. Moje dwie , najbliższe i najdłuższe (prawie 40 lat )przyjaciółki, to niby zwyczajne, a jednak jakieś takie nie z tej ziemi, z jakiejś innej przestrzeni, którą dzięki nim udaje mi się poznawać. Dzieci moje nazywają je żartobliwie nawiedzonymi a i mnie przy okazji też 
Co mi tam, jeśli dzięki nim inaczej, lepiej,radośniej,  z błyskiem w oku i ciekawością patrzę na świat,to mogą mnie nawet wiedźmą nazywać
A przede mną kolejne ciekawe dni, spotkania z przyjaciółmi i nowe doświadczenia, ale o tym może w innym miejscu napiszę. 
Rozpisałam się, ale tak jakoś radośnie i "letko " mi jest, że dzielę się ta radością i pogodą z Wami, bo mam jej w sobie tyle, że wystarczy i dla mnie i dla Was Wszystkich. 
Pięknego dnia