Powitajki przy kawie 66

10 września 2021 16:54 / 4 osobom podoba się ten post
pulpecja86

Dawno mnie nie było, ale parę perturbacji wyłaczyło mnie na jakiś czas. Witam się i przepraszam za nieobecność bez wyjaśnień

A kto by tam śmiał na spytki Ciebie brać 
Nie było Ciebie bo...nie było. 
Witaj ,fajnie że wróciłaś 
 
11 września 2021 06:54 / 6 osobom podoba się ten post
Witam.   Wszystkim życzę spokojnego i dobrego dnia. 
11 września 2021 06:57 / 6 osobom podoba się ten post
Witajcie w ten weekendowy poranek, u mnie zapowiada się ładny dzień. :) Troche pracy dzisiaj mam, ale myślę, że się w miarę szybko obrobię. :) 
11 września 2021 08:15 / 7 osobom podoba się ten post
Witam w sobotę,miało padać ale nie pada zobaczymy później co to będzie za dzień.Miłwgo i ciepłego dnia oraz mało pracy Teraz zmykam bo jest śniadanie 
11 września 2021 08:21 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry przy śniadanku i kawie pięknej soboty życzę 
11 września 2021 08:24 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie 
Wieczorem padało, teraz pogodnie.
Życzę wszystkim miłego dnia
 
11 września 2021 08:25 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, witam serdecznie  w sobotę....dla mnie wolną 
11 września 2021 08:36 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Witam serdecznie :kwiatek dla ciebie2:
Wieczorem padało, teraz pogodnie.
Życzę wszystkim miłego dnia:kawa1::buziaczki:
 

U mnie właśnie zaczęło. 
11 września 2021 09:19 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, nadal słońce ale już nie tak gorąco od rana jak przez ostatnie dni. 
Luke, jak kolanko? Chyba będziesz żył skoro pedałować dajesz radę 
Damessa-odpoczywaj i ciesz się wolnym dniem 
Qrcze, sobota a od rana kosiarki warczą pod oknami, nie mogli w tygodniu tej trawy wykosić ?
Uciekam dzisiaj na wieś. Nie do brata czy Czarodziejki ,tuż pod Olsztynem,gdzie same nowe domy i wiejskiego klimatu niewiele. Jadę na taką prawdziwą wieś, ok 80 km stąd, bliżej Kętrzyna. Parę lat temu znajomi kupili stary, prawdziwie wiejski dom "z obejściem ". Dzisiaj u nich, pewnie ostatnie tego lata , garden party. Wyjątkowo towarzystwo mieszane, bo najczęściej i najchętniej spotykamy się na babskich imprezach. 
U mnie wyjazd z noclegiem, u psiapsióły w Kętrzynie. Jutro wieczorem razem jedziemy do Mrągowa. Już się cieszę, bo zapowiada się interesująco. Nasza wspólna koleżanka, masażystka lomi lomi (cudowny masaż, warto spróbować),skrzyknęła spore grono chętnych i zaprasza na wieczór Ceremonia Kakao & SoundHealing.  Będziemy pić, smakować i kakao z czekoladą  się rozkoszować A wszystko to przeplatane muzyką, taką nie do tańca a do zasłuchania i relaksu. Jak zapowiadają sami wykonawcy, ma to być "kąpiel w dźwiękach instrumentów maturalnych ". Mialam już prawdziwą przyjemność uczestniczyć w takiej sesji i zaskoczona byłam tym,jak działa na nas dźwięk gongów np. Jutro też zabiorą nas w inny świat Aloha 6A z Giżycka. Coś innego i naprawdę niesamowitego. Kto ciekawy, może sobie wygooglować, są na FB jako Aloha 6A. Jak widzicie dzieje się. W poniedziałek mam mieć telefon z terminem wyjazdu do pracy, więc zachłannie korzystam z tego co oferuje mi świat i ciągle mi mało. Taka chytra na życie się zrobiłam . Najfajniejsze jest to, że nie szukam niczego, a informacje i zaproszenia przychodzą ot tak i zawsze jest to coś, czego żal mi odpuścić. 
Wam na dzisiaj pięknego dnia, a tak w ogóle to tego, abyście w swoim życiu spotykali fajnych, ciekawych ludzi. 
Przyjemnego weekendu 
11 września 2021 09:25 / 3 osobom podoba się ten post
Hahaha, w poście wyżej była oczywiście mowa o instrumentach naturalnych a nie, jak się samo napisało, maturalnych 
No ,ja to już baaardzooo pomaturalna jestem 
11 września 2021 09:48 / 5 osobom podoba się ten post
A, dziękuję
Trochę boli, wczoraj kawałek rowerkiem do sklepu, a  wieczorem też przed 20 na nogach do Realu... Blisko,  800 m.
I dobrze się szło... Musi widocznie być dużo w ruchu... Ale nie wiem, czy błędu nie popełniam... 
Dziś rano pierwszy raz poczułem ciepło w kolanie. Co to znaczy, nie wiem... 
Póki co funkcjonuję, bez pogorzszenia jakości usług względem podopiecznego 
W poniedziałek o 10 godzina prawdy, aż się boję. 
 
11 września 2021 10:29 / 2 osobom podoba się ten post
11 września 2021 12:46 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Myślę, że wszystkich to zainteresuje, więc tutaj to wstawię... 
 
https://www.onet.pl/turystyka/inna-strefa/20-dziwnych-rzeczy-ktore-mozesz-kupic-w-niemieckim-supermarkecie/pc12h6z,30bc1058

No i racja. Reczy wiście widzi się te produkty w sklepach DE ale nigdy się nie zastanawiałam, że to tutaj tylko są do nabycia. Ciasta cebulowe go gotowego nie jadłam ale byłam raz z babcia w restauracji i jadlysmy " ciasto cebulowe" . Naprawdę było pyszne. Są nawet przepisy na internecie. 
11 września 2021 12:47 / 3 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie. Narazie odpoczywam w domku i pilnuje, żeby Piotr się nie przemęczał. Pogoda się zmienia, a my planowaliśmy wyjazd do Lichenia w przyszłym tygodniu, zobaczymy. 
11 września 2021 12:51 / 4 osobom podoba się ten post
Po obiadku już posprzątane i teraz myślę iść czy nie iść na spacerek bo choć nie pada ale jest pochmurnie,trzeba nosić ☂️.Jednak idę ruch jest potrzebny