Powitajki przy kawie 67

23 października 2021 13:26 / 9 osobom podoba się ten post
witam opiekunkowo miłej i spkojnej soboty nie przemęczajcie się
23 października 2021 13:32 / 6 osobom podoba się ten post
Witam w małej przerwie  Muszę sobie troche nogi rozprostować :)
Dobrego dnia :)
23 października 2021 14:09 / 8 osobom podoba się ten post
Piękne słońce u mnie teraz może mi ktoś podesłał tzn podzielił się ,no to ja też tym co pochmurno mają lotem blyskawicy slę D3.?jade się smykać (to po śląsku)powłóczyc się polazikować??
23 października 2021 14:15 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Piękne słońce u mnie teraz może mi ktoś podesłał tzn podzielił się ,no to ja też tym co pochmurno mają lotem blyskawicy slę D3.?jade się smykać (to po śląsku)powłóczyc się polazikować??

U mnie od rana jest :) I ja już smigam. Miałam sobie najpierw rękę rozprostować, ale niech tam 
23 października 2021 14:18 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

U mnie od rana jest :) I ja już smigam. Miałam sobie najpierw rękę rozprostować, ale niech tam :oczko:

Odsuń fotel na maksa w autku,wtedy rozprostujesz ?dwie nawet
23 października 2021 14:25 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Odsuń fotel na maksa w autku,wtedy rozprostujesz ?dwie nawet

Nie, tak nie :) Zawsze wystawiam łokieć za okno, aby sobie świat pooglądał 
23 października 2021 14:27 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Piękne słońce u mnie teraz może mi ktoś podesłał tzn podzielił się ,no to ja też tym co pochmurno mają lotem blyskawicy slę D3.?jade się smykać (to po śląsku)powłóczyc się polazikować??

A ja byczę się na słońcu i tylko mi brakuje szumu bałtyckich fal, zapachu jodu, zimnej lampy złocistego napoju, przesypującego się piasku pomiędzy paluniami, torbuta marynowanego, itd...
A główkę umościłbym jeszcze w takich okolicznościach na młodziutkim łonie żony. I wystarczy, bo przyjemności trzeba dozować ???????
23 października 2021 15:22 / 6 osobom podoba się ten post
Dzien dobry w sobotnie popołudnieSłońce było i się gdzieś ulotniłoDzis spokojnietroszkę,dla zabicia czasu.Zaraz pora na .Może spacer.....zobaczę.Miłego dnia
23 października 2021 17:56 / 2 osobom podoba się ten post
Zaraz zaburzę ten stopięćdziesięcio minutowy, sielski spokój 
Luk, pomyślność!
 
https://youtu.be/BZvQMgNi9C8
23 października 2021 18:00 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Mojego hrabiego kąpie dwa razy w tygodniu Pflegedienst, ja tylko toaleta przy umywalce, jak ostatnio w Gießen. Pięć razy w tygodniu, w dni robocze, o 14 przychodzą na zmianę dwie opiekunki, jedna Niemka, druga jakaś  babka z Indii... Tę pierwszą wczoraj  widziałem. Ja wówczas mam pauzę, a w weekendy córki przychodzą. Mam też, wtedy pauzy. Niestety, i tu nie ma pół dnia wolnego nawet. Nie wiem, jak agencje ustalają szczegóły kontraktu z rodzinami. Pierwszą córkę, dentystkę, widziałem wczoraj krótko. Jest i druga, dziennikarka. Ponoć sympatyczniejsza. Jest i dwóch synów, ale rzadko zaglądają, chociaż też mieszkają w Mainz. Jak na rodzinę z arystokracji, to żadne rewelację w domu. Najbardziej brakuje mi tutaj... mikrofali i suszarki na pranie... Są tylko sznury...Od dwóch lat kupują...:smiech3: Kuchenka bez drzwiczek.. Też mieli nową kupić
Może myślą, po co inwestować, jak papa niedługo umrze.... Mam jakąś demencję, chyba Parkinsona też... Muszę doczytać potem w papierach. Ale ogólnie jest luz. 

Przyjeżdżaj do mnie, najlepiej swoim autem. To jeszcze zarobisz na paliwie...
Jest suszarka, jest mikrofala, załatwiłam weekendy wolne - całe popołudnia od obiadu do kolacji.
Dziś odwiedziłam koleżankę - 4 km ode mnie, zaliczyłam Kaufland, Netto i Edekę, a jutro ruszam na flohmarkt koło OBI.
No i Berlin blisko granicy.
23 października 2021 18:04 / 4 osobom podoba się ten post
JanOp1979

A ja byczę się na słońcu i tylko mi brakuje szumu bałtyckich fal, zapachu jodu, zimnej lampy złocistego napoju, przesypującego się piasku pomiędzy paluniami, torbuta marynowanego, itd...
A główkę umościłbym jeszcze w takich okolicznościach na młodziutkim łonie żony. I wystarczy, bo przyjemności trzeba dozować ???????

Janie ??halo tu ziemia zejdz z tej chmury 
23 października 2021 18:09 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Przyjeżdżaj do mnie, najlepiej swoim autem. To jeszcze zarobisz na paliwie...
Jest suszarka, jest mikrofala, załatwiłam weekendy wolne - całe popołudnia od obiadu do kolacji.
Dziś odwiedziłam koleżankę - 4 km ode mnie, zaliczyłam Kaufland, Netto i Edekę, a jutro ruszam na flohmarkt koło OBI.
No i Berlin blisko granicy.

Malgi a ja mam krówki i sielski klimat ?ale Flohmarkt chetnie bym zaliczyła .Ty tam otworzyłas stelle?albo taka obrotna jestes? Suszarke mam mikroweli nie  ale to mi nie przeszkadza.Wolne i owszem ze 4 /5 godz .raz w tyg .Ja nie wiem czy Luke pojdzie na to w koncu z darma Anzuga nie targał ?
23 października 2021 18:18 / 5 osobom podoba się ten post
wszystkie do mnie przyszly i zostalam oblizana tzn ręka moja pewnie to był on nie sprawdzilam?
23 października 2021 18:20 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie, tak nie :) Zawsze wystawiam łokieć za okno, aby sobie świat pooglądał :lol1:

Czesto te okcie są na tapecie, ważne sie staly bardziej niz nogi ?
23 października 2021 18:26 / 3 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Zaraz zaburzę ten stopięćdziesięcio minutowy, sielski spokój :pije_piwo_beczka:
Luk, pomyślność!
 
https://youtu.be/BZvQMgNi9C8

Mocny kawalek swojsko skoczny dzis u Ciebie westernowo ??u mnie... ale w kolo jest wesoło ..ale jazz....?