Powitajki przy kawie 67

11 października 2021 17:18 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Mnie to wygląda na niepełną informacje od rodziny .I tu Szwajcaria góruje bo tam by taki numer nie przeszedł z tego co podczytuje na temat pracy w tym kraju .

Nie, a jesli nawet to by szybko wyłapali. Są cwaniacy nie powiem, ale długo nie pofikają. Była afera w zeszłym roku. 
Inna sprawa jak nikt nie zglasza jak coś się zadzieje. Takie zjawisko tez niestety ma miejsce.
11 października 2021 17:35 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie-Dojcze Gabbana Dolce $ :-) nur ...:-)

Italiana Lepiej bszmi Armania Akfa Giordcia
11 października 2021 17:50 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Italiana Lepiej bszmi:-) Armania Akfa Giordcia

Tyle, że tu nie o "bszmienie" hoci 
12 października 2021 05:46 / 7 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich we wtorek milego dnia zycze 
12 października 2021 06:41 / 8 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowego wtorku.Ciemno i na dodatek pada.Zaczynam 5 tydzień zlecenia.
12 października 2021 06:51 / 9 osobom podoba się ten post
Witam.  Wszystkim dobrego dnia. 
12 października 2021 07:19 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w nocy padało, ale dzień ma być ok 13 st. Spokojnego bezstresowego dnia życzę. Teraz zmykam na dół robić sobie herbatkę      dla innych kawa.
12 października 2021 07:39 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry przyjemnego dnia wszystkim życzę.
12 października 2021 08:09 / 9 osobom podoba się ten post
Dzien dobryPodróż odespana.Już po....Pdp w łóżku jeszcze dogorywa....pogoda typowo kocowo- kanapowaPopołudniu ma się rozpogodzic to może  stare kąty poodwiedzamMiłego dnia
12 października 2021 08:26 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo ciemno , zimno ale wyjść na zewnątrz trzeba
12 października 2021 08:45 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo Wstajemy Nowy dzień  przed nami 
12 października 2021 08:59 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Cieplej niż wczoraj, nawet  smakowała wybornie, wypita na tarasie.
Teraz powoli pakowanko i wyjazd do domu. Jeszcze po drodze pobyt w Nysie i być może w Mosznej. Chociaż do domu tylko 200 km, to nie ma pośpiechu. Jak urlop, to urlop 
Życzę Wam miłego dnia i spokojnego dnia 
12 października 2021 10:34 / 8 osobom podoba się ten post
Dzińdoberek  Trochę póżniej, bo wczesniej nie było możliwości się przywitać,  gdyż , ponieważ  Spitexówa zawitała kilka minut po siódmiej. Praktycznie zderzyłysmy się w drzwiach, bo akurat powróciłam z jogginu. Szybko pomogłam jej wyciągnąc dziadka z beta, bo się zaparł i powiedział, że za uja nie wstanie. Dziewczyna nowa, pewnie nie zajrzała w tablet jak ta z wczoraj, gdzie są zalecenia że mają byc między 8 a 9 rano. Tak , że pomogłam, chcąc uniknąc dramatycznego widoku z dnia wczorajszego, gdy Spitexównie zsuneły się gatki , jak pochylała się nad dziadkiem. A wszystko przez to, że nie mogła się zdecydować, z której strony stanąć. 
Also-dzis rano po akcji "pomoc" biegusiem pod prysznic i dobrze, że mam żel pt. Rosa argan jam, bo strawą duchową, którą nam Fiore w odliczajkach zapodaje-nie najadłabym się ( Fiore popraw się bo schudniemy z głodu ) . Zanim Spiexówna skonczyła juz byłam w kuchni i robilam sniadanie-obiad tez sie juz gotuje. Dziś wczesniej, bo na 13 mam wizytę u lekarza ( badania kontrolne) . Wyniki juz mam do lekarskiej konsultacji i wygląda na to , że sobie polatam jeszcze :) Na frustrację z serii Ange au demon z sąsiedniego wymiaru  jeszcze będę musiała poczekac-tudzież na męczenie tasaka w kuchni 
Zostawiam migawkę z nad Verzascy-na zdjeciu jako spokojny strumyk choć nurt juz wartki. Poprawia humor i cieszy oko .
Spokojnego dnia :)
12 października 2021 10:38 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Dzień dobry Opiekunkowo :-)Wstajemy :pije kawe:Nowy dzień  przed nami :kwiatek dla ciebie2:

Otóż to :) Czas i tak uplynie, mając gdzieś nasze humorki :)
12 października 2021 13:06 / 7 osobom podoba się ten post
witam opiekunkowo w deszczowy wtorek milego i spokojnego popołudnia wszystkim