Powitajki przy kawie 67

13 października 2021 05:58 / 6 osobom podoba się ten post
Witam w chlodny , deszczowy poranek milego dzionka dla wszystkich 
13 października 2021 06:23 / 7 osobom podoba się ten post
Wszystkim bezstresowej środy.U mnie jeszcze nie pada.Środa minie-tydzień zginie.
13 października 2021 06:40 / 7 osobom podoba się ten post
Witam w środę.  Spokojnego dnia wszystkim. Ja szukam nowego zlecenia bo tyle km do domu nie zamierzam wracać. 
13 października 2021 07:18 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  u mnie mgła deszcz nie pada ale jest chłodno. Idę zrobić ciepłej herbatki,spokojnego dzionka wszystkim już środa, więc tydzień szybko zleci. Dusia życzę ci obyś znalazła dobrą sztelę.
13 października 2021 07:25 / 5 osobom podoba się ten post
nincia

Dzień dobry :chaplin: u mnie mgła deszcz nie pada ale jest chłodno. Idę zrobić ciepłej herbatki,spokojnego dzionka wszystkim już środa, więc tydzień szybko zleci. Dusia życzę ci obyś znalazła dobrą sztelę.:slodki krolik:

Ale to moja wina. Bo ciągle wierzę tym z B. i ciągle robią mnie w konia. Ale to nic człek uczy się na błędach i kończę z nimi karierę. 
13 października 2021 07:27 / 6 osobom podoba się ten post
No tak...Orion na niebie , pogoda sie ............. I to tak ogólnie bo inflacja rośnie i póki co , zatrzymać się nie zamierza. Dla jednych lepiej, dla innych nie. Jak zwykle punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
A u mnie dzis póki co bez atrakcji , tylko lekarz przyjdzie do dziadka obejrzeć go sobie i sprawdzic jak tam po zmianie leków. To sympatyczny starszy pan, to sobie wesoło pogulgoczemy w Szwajcdojczu. 
Spokojnego, miłego dzionka życzę :)
13 października 2021 07:46 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry połowa tygodnia za nami,śniadanko gotowe, czas zaparzyć kawę i ogarnąć pdpspokojnego dnia życzę 
13 października 2021 07:54 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

No tak...Orion na niebie , pogoda sie ............. I to tak ogólnie bo inflacja rośnie i póki co , zatrzymać się nie zamierza. Dla jednych lepiej, dla innych nie. Jak zwykle punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
A u mnie dzis póki co bez atrakcji , tylko lekarz przyjdzie do dziadka obejrzeć go sobie i sprawdzic jak tam po zmianie leków. To sympatyczny starszy pan, to sobie wesoło pogulgoczemy w Szwajcdojczu. 
Spokojnego, miłego dzionka życzę :)

Lekarz bedzie tez u mnie dzisiaj a raczej u dziadzi , biedaczkowi sie powoli odchodzi na druga strone 
Morfinke zapoda i bedzie mial lzej ....no coz powoli bede sie pakowal i wyruszal na inna stelle.  
ale na dzisiaj jak narazie plan taki  
13 października 2021 08:14 / 9 osobom podoba się ten post
Dzien dobry środowoNawet słońce nieśmiało przedziera sie za chmuryKawa zapodana....PDP jeszcze w łóżku,więc czekam na obowiązki dnia codziennego.Miłego dnia....dużo uśmiechu
13 października 2021 08:30 / 7 osobom podoba się ten post
Witam  serdecznie Opiekunkowo Kawa podana Spokojnego dnia kochani 
13 października 2021 09:24 / 7 osobom podoba się ten post
Fiore

Lekarz bedzie tez u mnie dzisiaj a raczej u dziadzi , biedaczkowi sie powoli odchodzi na druga strone :modlitwa:
Morfinke zapoda i bedzie mial lzej ....no coz powoli bede sie pakowal i wyruszal na inna stelle.  :tanczy:
ale na dzisiaj jak narazie plan taki  :prasowanie::odkurzanie::pranie:

Mój na razie sie nie wybiera na tamten świat, choć bywało już cięzko. Po tym co mu zrobił udar krwotoczny jest naprawdę w niezłej formie.  Duża w tym jego zasługa bo jest uparciuch i lubi jak go fizjo męczy. Ergo nie bardzo, bo gość na początku robi podstawowe badanie typu ile dziadek ma lat, jak sie nazywa i test zegara. Dziadek uważa , że to głupie , wkurza się i kilka razy juz powiedział, że na głupie pytania nie będzie odpowiadał  Ale deficyty mniejsze lub większe zawsze przy każdym badaniu wychodzą  Jest jak jest-czego sie nie da naprawic , to sie nie da. Nie jest żle bo poza trudniejszymi dniami dziadek jest w pelni sprawny intelektualnie. Mozna pogadac , pożartować. Kiedyś nadejdzie nieuchronne, ale nie robię jakichs prognoz ,tylko "macam" alternatywne rozwiązania, jakies fundamenty wylewam. Zobaczymy. Jeszcze jest babcia, która nie chce sama zostac i w sumie to nie wiadomo kto z brzegu  Tak, że tak :)
A Ty się trzym, dziadzia też w tej ostatniej podróży :) Nie produkuję  się więcej bo wiadomo o co chodzi, a życie toczy się dalej 
13 października 2021 09:51 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo narazie ⛅, oby tak dalej , bo w planach długa wędrówka
13 października 2021 12:50 / 7 osobom podoba się ten post
witam Was w środę spokojnego  popołudnia
13 października 2021 13:54 / 8 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie i pozdrawiam.
Dzień w domku... 22go wyjazd... Do rodziny z przydomkiem von... Sprawdzałem tę rodzinę w necie... genealogię.... Hmm... Chyba muszę Anzug zabrać ze sobą
Życzę Wam miłego popołudnia 
14 października 2021 06:05 / 9 osobom podoba się ten post
witam wszystkich we czwartek   ciemno za oknem , ale kawusia z rana najlepiej smakuje
milego dnia dla wszystkich