Powitajki przy kawie 67

30 listopada 2021 11:31 / 4 osobom podoba się ten post
mariakoc

Szczerze to chyba bym wolała śnieg bo przynajmniej na biały puch przyjemniej popatrzeć niż na kałuże :-) 

Na podwórzu jest kałuża a z kałuży się wynurza ....hipopotam ....nie...
30 listopada 2021 11:52 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry ? ja na walizce ok 17.30 ma być bus ( droga fatalna). U mnie dzisiaj zimnoo, wieje silny wiatr i co chwile sypie śnieg. Chciałam podziękować za te wspólne 7,5tyg i chyba do następnego ?????
30 listopada 2021 13:01 / 3 osobom podoba się ten post
magmab

Dzień Dobry ? ja na walizce ok 17.30 ma być bus ( droga fatalna). U mnie dzisiaj zimnoo, wieje silny wiatr i co chwile sypie śnieg. Chciałam podziękować za te wspólne 7,5tyg i chyba do następnego ?????

Również dziękuję i życzę Ci, żebyś w tych niezbyt przyjemnych warunkach szczęśliwie dojechała do domciu 
30 listopada 2021 13:01 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo już z pociągu  najpierw do Berlina , krótko przed północą w domu
30 listopada 2021 13:03 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo już z pociągu :-) najpierw do Berlina , krótko przed północą w domu:chaplin:

Szczęśliwej podróży 
30 listopada 2021 13:04 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo już z pociągu :-) najpierw do Berlina , krótko przed północą w domu:chaplin:

Szczęśliwej podróży
30 listopada 2021 13:05 / 3 osobom podoba się ten post
magmab

Dzień Dobry ? ja na walizce ok 17.30 ma być bus ( droga fatalna). U mnie dzisiaj zimnoo, wieje silny wiatr i co chwile sypie śnieg. Chciałam podziękować za te wspólne 7,5tyg i chyba do następnego ?????

Magmab, dojedź szczęśliwie i ciesz się pięknym czasem Adwentu i Świętami razem z swoimi bliskimi 
30 listopada 2021 13:11 / 4 osobom podoba się ten post
Mój hrabia zaczął po 12 obiadek jeść, trochę, zjadł... i zasnął  Tak, niestety, często robił i robi... Duuuużo śpi, to normalne... odpowiedziała mi kiedyś jego córka lekarka. Widocznie tak ma być... A obiadek.... schmeckt gut....  Urobiłem siem po okcie 
A firma już przedstawiła mój profil do akceptacji do Bonn?? Zobaczymy, co z tego wyniknie. 
30 listopada 2021 13:17 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Mój hrabia zaczął po 12 obiadek jeść, trochę, zjadł... i zasnął :smiech3: Tak, niestety, często robił i robi... Duuuużo śpi, to normalne... odpowiedziała mi kiedyś jego córka lekarka. Widocznie tak ma być... A obiadek.... schmeckt gut....  Urobiłem siem po okcie :ucieka::smiech2:
A firma już przedstawiła mój profil do akceptacji do Bonn?? Zobaczymy, co z tego wyniknie. 

Aleś Ty szybki już nowe zlecenie ?
Też się napracowałam w kuchni gołąbki i mielone, na jutro już też będzie 
30 listopada 2021 13:18 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Mój hrabia zaczął po 12 obiadek jeść, trochę, zjadł... i zasnął :smiech3: Tak, niestety, często robił i robi... Duuuużo śpi, to normalne... odpowiedziała mi kiedyś jego córka lekarka. Widocznie tak ma być... A obiadek.... schmeckt gut....  Urobiłem siem po okcie :ucieka::smiech2:
A firma już przedstawiła mój profil do akceptacji do Bonn?? Zobaczymy, co z tego wyniknie. 

Fajnie, Bonn to miasto które bardzo lubię i dobrze znam. Oby coś z tego wyszło ?
30 listopada 2021 13:20 / 4 osobom podoba się ten post
magmab

Dzień Dobry ? ja na walizce ok 17.30 ma być bus ( droga fatalna). U mnie dzisiaj zimnoo, wieje silny wiatr i co chwile sypie śnieg. Chciałam podziękować za te wspólne 7,5tyg i chyba do następnego ?????

Ja już Wam wyjeżdżającym w Odliczajkach życzyłam ale kisska mogę raz jeszcze, przecież mnie nie ubędzie .I do następnego 
30 listopada 2021 13:30 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Fajnie, Bonn to miasto które bardzo lubię i dobrze znam. Oby coś z tego wyszło ?

Na zastępstwo na 6 tygodni od 29go. Zobaczymy. Dziadek sam, żadnej rodziny, tylko opiekun prawny.?
30 listopada 2021 13:32 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Na zastępstwo na 6 tygodni od 29go. Zobaczymy. Dziadek sam, żadnej rodziny, tylko opiekun prawny.?

A wiesz może w jakiej części miasta?
I to już od 29 grudnia?
30 listopada 2021 13:38 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

A wiesz może w jakiej części miasta?
I to już od 29 grudnia?

Dopiero z chwilą akceptacji dostaję zawsze wszystkie dane, a do głowy mi nie przyszło, żeby o kod się spytać ?
30 listopada 2021 13:50 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Dopiero z chwilą akceptacji dostaję zawsze wszystkie dane, a do głowy mi nie przyszło, żeby o kod się spytać ?

Gdziekolwiek trafisz, wszędzie fajnie ?