Jak minął dzień 12

24 listopada 2021 18:41 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

A  ja poszalałam po sklepach...ludzi pełno  , no przecież  mamy  Black Fridey:yahoo:

Będzie ciężko do busa się zapakować,?
24 listopada 2021 19:29 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Będzie ciężko do busa się zapakować,?:-)

Nie, mam  walizkę i torbę..będzie dobrze
24 listopada 2021 19:30 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Damessa to tak naprawdę nie ma nic wspólnego z intuicją... wspieramy się wzajemnie ,dodajemy odwagi. Myślimy o drugiej osobie i życzymy jej powodzenia i to jest b.fajne .Każdy z nas prędzej czy później będzie potrzebować takich właśnie ciepłych słów wsparcia czy to na forum czy w prywatnych rozmowach. A najbardziej zrozumie Cie ,(akurat w tej materii )koleżanka, kolega po fachu.

Dokładnie
24 listopada 2021 19:49 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Nie, mam  walizkę i torbę..będzie dobrze:upup:

Jak coś, to mogę Ci pomóc te pakunki przewieźć... ale.... fifty-fifty, ok? 
 
24 listopada 2021 19:53 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Jak coś, to mogę Ci pomóc te pakunki przewieźć... ale.... fifty-fifty, ok? :super:
 
:smiech3:

Dzięki ale nie skorzystam z pomocy ...nie chcę  się  dzielić Jak wiesz ja nie będę miała  czasu  na zakupy  prezentowe  ....Symbolicznie ale  muszą  być. 
24 listopada 2021 19:54 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Jednak moja intuicja  zawiodła :-(Szanuj się  Gusiu, nie wiele Ci zostało. 

Damesso , moja też ?
Nie martw się, z fanaberiami i wygórowanymi oczekiwaniami seniorki, radzę sobie bardzo dobrze. Jak  coś nie tak, jak być powinno, to nie wybucham, tylko odczekuję. A później spokojnie wyjaśniam i mówię czego sobie nie życzę, bo odbieram to jako brak szacunku do mnie. Ja odnoszę się do niej z szacunkiem i tego oczekuję od niej. Najpierw się nadąsa a później jakby nigdy nic, zaprasza na paplanie, wspólne oglądanie telewizji ,czekoladki i takie tam?. Oczywiście że  się do niej przysiadam na parę minut,bo to też moja praca. Nie muszę jej mówić, bo doskonale zdaje sobie sprawę z tego, kto od kogo jest zależny ?
Najbardziej śmieszy mnie, jak rozpływa się nade mną ,nie wiedząc że  słyszę, przed psiapsiółkami czy 
tam nie wiem kim,szczególnie jeśli one nie były lub nie są zadowolone ze swoich opiekunek , jaka to ja kompetentna jestem, jak świetnie się rozumiemy,jak super gotuję  i tylko och i ach! I nie chodzi jej wcale o to,żeby mnie chwalić, tylko pochwalić się tym, że O N A ma najlepszą ?.
Pielęgnacja, transfery, nieprzespane noce, tak, to jest męczące, szczególnie że ja wyrośniętą siłaczką nie jestem ☹
Ale eksperymentuję, czytam ,oglądam,uczę się  i ułatwiam sobie pracę. 
Zostało od cztery soboty, w tym 3 od 11-tej do 19-tej wolne,a w czwartą wyjazd. 
Z gotowaniem się nie rozkręcam, popisowych dań serwować nie mam ani chęci, ani zamiaru,sprzątanie-co najpilniejsze ,a po za tym tylko to,o co poprosi ?
 
24 listopada 2021 19:56 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Damesso , moja też ?
Nie martw się, z fanaberiami i wygórowanymi oczekiwaniami seniorki, radzę sobie bardzo dobrze. Jak  coś nie tak, jak być powinno, to nie wybucham, tylko odczekuję. A później spokojnie wyjaśniam i mówię czego sobie nie życzę, bo odbieram to jako brak szacunku do mnie. Ja odnoszę się do niej z szacunkiem i tego oczekuję od niej. Najpierw się nadąsa a później jakby nigdy nic, zaprasza na paplanie, wspólne oglądanie telewizji ,czekoladki i takie tam?. Oczywiście że  się do niej przysiadam na parę minut,bo to też moja praca. Nie muszę jej mówić, bo doskonale zdaje sobie sprawę z tego, kto od kogo jest zależny ?
Najbardziej śmieszy mnie, jak rozpływa się nade mną ,nie wiedząc że  słyszę, przed psiapsiółkami czy 
tam nie wiem kim,szczególnie jeśli one nie były lub nie są zadowolone ze swoich opiekunek , jaka to ja kompetentna jestem, jak świetnie się rozumiemy,jak super gotuję  i tylko och i ach! I nie chodzi jej wcale o to,żeby mnie chwalić, tylko pochwalić się tym, że O N A ma najlepszą ?.
Pielęgnacja, transfery, nieprzespane noce, tak, to jest męczące, szczególnie że ja wyrośniętą siłaczką nie jestem ☹
Ale eksperymentuję, czytam ,oglądam,uczę się  i ułatwiam sobie pracę. 
Zostało od cztery soboty, w tym 3 od 11-tej do 19-tej wolne,a w czwartą wyjazd. 
Z gotowaniem się nie rozkręcam, popisowych dań serwować nie mam ani chęci, ani zamiaru,sprzątanie-co najpilniejsze ,a po za tym tylko to,o co poprosi ?
 

I tak  trzymaj 
24 listopada 2021 19:57 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

I tak  trzymaj :aniolki:

24 listopada 2021 20:48 / 2 osobom podoba się ten post
Czytam, porównuję i taka mnie myśl muska, że Forum obrało dobry kurs. Dobrze ???
24 listopada 2021 21:01 / 3 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Czytam, porównuję i taka mnie myśl muska, że Forum obrało dobry kurs. Dobrze ???

W euro, złotówkach czy frankach??
24 listopada 2021 21:33 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

W euro, złotówkach czy frankach??

Niewymiernie
 
https://youtu.be/DT1H6PkZY2k
 
24 listopada 2021 21:43 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Jak coś, to mogę Ci pomóc te pakunki przewieźć... ale.... fifty-fifty, ok? :super:
 
:smiech3:

Co Ty byś zrobił z cudnymi ciuszkami dla ślicznej małej dziewczynki ???
24 listopada 2021 21:44 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

W euro, złotówkach czy frankach??

Coś obstawiacie ??
24 listopada 2021 21:47 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Damesso , moja też ?
Nie martw się, z fanaberiami i wygórowanymi oczekiwaniami seniorki, radzę sobie bardzo dobrze. Jak  coś nie tak, jak być powinno, to nie wybucham, tylko odczekuję. A później spokojnie wyjaśniam i mówię czego sobie nie życzę, bo odbieram to jako brak szacunku do mnie. Ja odnoszę się do niej z szacunkiem i tego oczekuję od niej. Najpierw się nadąsa a później jakby nigdy nic, zaprasza na paplanie, wspólne oglądanie telewizji ,czekoladki i takie tam?. Oczywiście że  się do niej przysiadam na parę minut,bo to też moja praca. Nie muszę jej mówić, bo doskonale zdaje sobie sprawę z tego, kto od kogo jest zależny ?
Najbardziej śmieszy mnie, jak rozpływa się nade mną ,nie wiedząc że  słyszę, przed psiapsiółkami czy 
tam nie wiem kim,szczególnie jeśli one nie były lub nie są zadowolone ze swoich opiekunek , jaka to ja kompetentna jestem, jak świetnie się rozumiemy,jak super gotuję  i tylko och i ach! I nie chodzi jej wcale o to,żeby mnie chwalić, tylko pochwalić się tym, że O N A ma najlepszą ?.
Pielęgnacja, transfery, nieprzespane noce, tak, to jest męczące, szczególnie że ja wyrośniętą siłaczką nie jestem ☹
Ale eksperymentuję, czytam ,oglądam,uczę się  i ułatwiam sobie pracę. 
Zostało od cztery soboty, w tym 3 od 11-tej do 19-tej wolne,a w czwartą wyjazd. 
Z gotowaniem się nie rozkręcam, popisowych dań serwować nie mam ani chęci, ani zamiaru,sprzątanie-co najpilniejsze ,a po za tym tylko to,o co poprosi ?
 

Kurcze czy to jakieś pokrewieństwo nie jest z tym seniorem o którym wspomniałam 
24 listopada 2021 22:00 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Coś obstawiacie ??

Nie judź proszę a kołysz wieczorem do snu...??❤
"I smak waszych ust... "
 
https://youtu.be/0Rdg6GUv-wQ