Jak minął dzień 12

25 listopada 2021 18:05 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Tak , czerwone opakowanie , Rossman ma w promocji , skarpety z Reformhaus, oszalałam :chaplin:

Mnie bardziej leżą te w granatowym .Rzecz gustuTak ,Rossmann ma promocje na nie i na inne też, ale na Toma Forda seria z orchideą chrapkę mam ,pisałam już...jednak nie teraz  ...jeszcze nie ,wąchałam w Müllerze.
25 listopada 2021 18:10 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Wy już po zakupach? Przecież jutro dopiero "czarny piątek" :smiech3:
Ja dziś przmierzalem fajne kurtki po 14,99 i po 19,99....ale wszystkie za duże rękawy :-( :smiech2:

No nie gadaj nic nie pasowało?A gdzie były?
25 listopada 2021 18:27 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Mnie bardziej leżą te w granatowym .Rzecz gustu:-)Tak ,Rossmann ma promocje na nie i na inne też, ale na Toma Forda seria z orchideą chrapkę mam ,pisałam już...jednak nie teraz  ...jeszcze nie ,wąchałam w Müllerze.

Vish?
25 listopada 2021 18:28 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Wy już po zakupach? Przecież jutro dopiero "czarny piątek" :smiech3:
Ja dziś przmierzalem fajne kurtki po 14,99 i po 19,99....ale wszystkie za duże rękawy :-( :smiech2:

Od środy już panuje czarny piątek
25 listopada 2021 18:29 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Vish?

Tak wish
25 listopada 2021 18:30 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Od środy już panuje czarny piątek:chaplin:

Dobrze że już od środy początek weekendu  można liczyć 
25 listopada 2021 18:36 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Tak wish:kwiatek dla ciebie2:

Czerwony jest taki ciężki , słodkawy otula taka mocna mgiełką trochę Femme fatale
25 listopada 2021 18:38 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dobrze że już od środy początek weekendu  można liczyć :oklaski:

Lżej pieniądze ? wydaje się  ją dzisiaj prawie nie miałam za co do domu wrócić
Dobrze że kupuje bilety na pasku 
Też sprawdzają u Was certyfikat szczepienia? W Düsseldorfie tak , autobus , Weihnachtsmarkt. Tam dostałam zieloną opaskę . 
25 listopada 2021 18:50 / 6 osobom podoba się ten post
dorotee

Lżej pieniądze ? wydaje się  ją dzisiaj prawie nie miałam za co do domu wrócić:-)
Dobrze że kupuje bilety na pasku :chaplin:
Też sprawdzają u Was certyfikat szczepienia? W Düsseldorfie tak , autobus , Weihnachtsmarkt. Tam dostałam zieloną opaskę . 

Po miasteczku jeżdżę rowerem ,do sklepu wchodzimy bez problemu nawet Marktkauf stoi otworem .A 7 .12 chce do Buelefeldu jechać Zugiem to się okaże .Jestem pocovidowcem z jedną dawką, druga w grudniu w Pl (tylko dlatego że mogę mieć problemy z pracą).
25 listopada 2021 19:02 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No nie gadaj nic nie pasowało?A gdzie były?

W KiK i w Woolworth  Tułów gut, rękawy za długie. I rozmiarówka XL. 
A mam to gdzieś... U nas też kupię i to bez presji czasu, że muszę z pauzy wrócić. Były jeszcze i inne sklepy. 
25 listopada 2021 19:07 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Lżej pieniądze ? wydaje się  ją dzisiaj prawie nie miałam za co do domu wrócić:-)
Dobrze że kupuje bilety na pasku :chaplin:
Też sprawdzają u Was certyfikat szczepienia? W Düsseldorfie tak , autobus , Weihnachtsmarkt. Tam dostałam zieloną opaskę . 

W autobusie mogą sprawdzić, ale dziś bez problemu tramwajem jechałem. Za to na jarmarku musiałem okazać certyfikat i dostałem też zieloną opaskę. Winko czerwone grzane, mniam. Na Crepes już się nie skusiłem, ani na langosza czy kiełbaski.
 
25 listopada 2021 19:13 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

W autobusie mogą sprawdzić, ale dziś bez problemu tramwajem jechałem. Za to na jarmarku musiałem okazać certyfikat i dostałem też zieloną opaskę. Winko czerwone grzane, mniam. Na Crepes już się nie skusiłem, ani na langosza czy kiełbaski.
 

A masz 2 dawki podane?
Ja mam w paszporcie jedną dawkę i papiery niemieckie że tu covida przeszłam,takie z laboratorium .Muszę się synowej dziadka zapytać czy je kiedyś,  komuś pokazać musiała.
25 listopada 2021 19:18 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A masz 2 dawki podane?
Ja mam w paszporcie jedną dawkę i papiery niemieckie że tu covida przeszłam,takie z laboratorium .Muszę się synowej dziadka zapytać czy je kiedyś,  komuś pokazać musiała.

Mam dwie i dziś dostałem info sms z MZ, że już 13 grudnia mogę zapisać się na tę uzupełniającą... Pierwotnie miało być po 6 miesiącach, ale dziś to zmienili i już po 5 miesiącach można przyjąć. Dotyczy to osób 50+.
Pasuje mi to, bo po świętach wrócę do DE już po trzeciej dawce. 
25 listopada 2021 19:43 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Mam dwie i dziś dostałem info sms z MZ, że już 13 grudnia mogę zapisać się na tę uzupełniającą... Pierwotnie miało być po 6 miesiącach, ale dziś to zmienili i już po 5 miesiącach można przyjąć. Dotyczy to osób 50+.
Pasuje mi to, bo po świętach wrócę do DE już po trzeciej dawce. 

25 listopada 2021 19:44 / 5 osobom podoba się ten post
Sory Luke i Ci co mają szczepionkę. Poprostu lubię Was na forum ale nie popieram. Przepraszam.