Jak minął dzień 12

09 grudnia 2021 16:07 / 4 osobom podoba się ten post
Jutro wolne dzień, który  pewnie przesiedzę w domu.Zapowiadaja deszcz , śnieg i minusową temp Wróciłam z pauzy, małe  zakupy  na weekend i coś niecoś do domu. Telefon od mena...szpital odwołał  planowany zabieg..nie wiem , dobrze czy źle
09 grudnia 2021 16:16 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Jutro wolne dzień, który  pewnie przesiedzę w domu.Zapowiadaja deszcz , śnieg i minusową temp Wróciłam z pauzy, małe  zakupy  na weekend i coś niecoś do domu. Telefon od mena...szpital odwołał  planowany zabieg..nie wiem , dobrze czy źle:bezradny:

To w Polsce podobnie kosztują 
Na Perfumy.pl i Notino sprawdzałam. Te Passione Intense są droższe od tych Passione 
Jakie są Twoje, bo dojrzeć nie mogę a fotkę powiększałam maksymalnie ?
09 grudnia 2021 16:44 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

To w Polsce podobnie kosztują 
Na Perfumy.pl i Notino sprawdzałam. Te Passione Intense są droższe od tych Passione 
Jakie są Twoje, bo dojrzeć nie mogę a fotkę powiększałam maksymalnie ?

Passione...mam body lotion  SI Passione, teraz to jest moc
09 grudnia 2021 17:07 / 5 osobom podoba się ten post
Dziś plan zrealizowany w 100%, nawet i więcej, jutro mam wolne i siedzę w domu
Do kardiologa zarejestrowałem się na niezbyt odległy termin, na 16 lutego do Katowic. W wielu miejscach terminy półroczne, nawet roczne, a u mnie nawet na... 2024
Pulmonolog na luty, a ortopeda już na 17go. Wszystko w trybie "cito".
Gdyby chodziło o jednorazową wizytę, to pal licho te 200 zł lub i często więcej na prywatną wizytę. Ale jeżeli będzie to częściej, to z jakiej racji mam płacić prywatnie. To wolę te kasę spożytkować choćby "turystycznie". 
 
Och Damesso, ta służba nasza zdrowia koffana
 
09 grudnia 2021 17:32 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Dziś plan zrealizowany w 100%, nawet i więcej, jutro mam wolne i siedzę w domu:smiech3:
Do kardiologa zarejestrowałem się na niezbyt odległy termin, na 16 lutego do Katowic. W wielu miejscach terminy półroczne, nawet roczne, a u mnie nawet na... 2024:nerwowy2:
Pulmonolog na luty, a ortopeda już na 17go. Wszystko w trybie "cito".
Gdyby chodziło o jednorazową wizytę, to pal licho te 200 zł lub i często więcej na prywatną wizytę. Ale jeżeli będzie to częściej, to z jakiej racji mam płacić prywatnie. To wolę te kasę spożytkować choćby "turystycznie". 
 
Och Damesso, ta służba nasza zdrowia koffana:-(
 

Byłam ostatnio u siebie prywatnie 250 zł (ale w tym echo )Czekałam tydzień. 
09 grudnia 2021 17:34 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Passione...mam body lotion  SI Passione, teraz to jest moc:-)

Będzie trudno męża oderwać ?
Pytanie czy odrywać☺?
09 grudnia 2021 17:40 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Byłam ostatnio u siebie prywatnie 250 zł (ale w tym echo )Czekałam tydzień. :-)

Haha, u mnie w jednym prywatnym jest wizyta z echem za 220, w innym wizyta  200 plus echo 200 razem 400...szok.
W lutym pójdę na nfz-owską pierwszą wizytę... I zobaczę, co dalej... 
09 grudnia 2021 18:41 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Haha, u mnie w jednym prywatnym jest wizyta z echem za 220, w innym wizyta  200 plus echo 200 razem 400...szok.
W lutym pójdę na nfz-owską pierwszą wizytę... I zobaczę, co dalej...:-) 

No te 400 to szok powariowali już ?
09 grudnia 2021 19:29 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Będzie trudno męża oderwać ?
Pytanie czy odrywać☺?

Przylgnie jak  huba...będę  czekać  aż  odpadnie 
09 grudnia 2021 19:31 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Dziś plan zrealizowany w 100%, nawet i więcej, jutro mam wolne i siedzę w domu:smiech3:
Do kardiologa zarejestrowałem się na niezbyt odległy termin, na 16 lutego do Katowic. W wielu miejscach terminy półroczne, nawet roczne, a u mnie nawet na... 2024:nerwowy2:
Pulmonolog na luty, a ortopeda już na 17go. Wszystko w trybie "cito".
Gdyby chodziło o jednorazową wizytę, to pal licho te 200 zł lub i często więcej na prywatną wizytę. Ale jeżeli będzie to częściej, to z jakiej racji mam płacić prywatnie. To wolę te kasę spożytkować choćby "turystycznie". 
 
Och Damesso, ta służba nasza zdrowia koffana:-(
 

To już  trzeci raz przesunęli, teraz na maj.Tlumaczą Corona...
09 grudnia 2021 19:34 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

To już  trzeci raz przesunęli, teraz na maj.Tlumaczą Corona...:bezradny:

Jeśli to pilne, próbować prywatnie, a potem fakturę do NFZ...i dalej. Może poczekać trzeba, ale zawsze to później Sąd pozytywnie osądzi  Ale nie KRS-owski 
09 grudnia 2021 19:39 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Jeśli to pilne, próbować prywatnie, a potem fakturę do NFZ...i dalej. Może poczekać trzeba, ale zawsze to później Sąd pozytywnie osądzi :-) Ale nie KRS-owski :-(

....poprostu boi się  .Poczeka, to jego decyzja i nie chodzi o kasę, bo obydwoje pracujemy
09 grudnia 2021 19:41 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

....poprostu boi się  .Poczeka, to jego decyzja i nie chodzi o kasę, bo obydwoje pracujemy:-)

Wiem...ale każdy dzień zwłoki działa na niekorzyść 
09 grudnia 2021 19:42 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Wiem...ale każdy dzień zwłoki działa na niekorzyść :-):-(

09 grudnia 2021 19:44 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

....poprostu boi się  .Poczeka, to jego decyzja i nie chodzi o kasę, bo obydwoje pracujemy:-)

Niedługo usłyszymy znów statystyki z niezależnych od rządu źródeł, ile osób nie mogło skorzystać z zabiegów w swoich szpitalach. Potem następne informacje, ile osób zmarło itd  Nie chciałbym, żeby Twój mąż był jednym z takiej listy