Jak minął dzień 12

16 grudnia 2021 18:42 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Dzień minął spokojnie, porobiłam zakupy kupiłam lepsze ciasto do kawy. Kierowca busa dał znać że będzie o 3 ciej w nocy, masakra. Nie mówię na długo do widzenia, bo zamelduje się 28 grudnia z Neumunster. Przytulam Wszystkich, odezwę się jak będę już w domu. Pa :danke:

Szczęśliwej podróży  gnaj z wiatrem 
16 grudnia 2021 20:38 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ale tu cicho dziś ?Ja rozumiem że święta za pasem że głowa pełna marzeń, pomysłów bo i Nowy Rok niebawem zapuka do drzwi ,że kofry pakujemy że porządki no ale to niewybaczalne żeby nic nie naskrobać od kilku dobrych godzin ?U mnie rytmicznie muzyczka w tle,rosołek powolutku dochodzi ,wszystko ogarnięte tylko jutro moja pościel do prania .Pożegnałam miasteczko na 2 miesiące( mam nadzieję)a jutro tylko do południa do busiarni dryndnąć by potwierdzić sobotni wyjazd skoro świt.Mąż już nogami przebiera ?zawsze tak mam z tym urwisem tydzień przed zjazdem .Ja też ciut  zakręcona, dopiero przy stole (rano),przy śniadaniu zauważyłam że Opa ząbków nie ma ??.Czas wracać do domu:yahoo:

Mało nas , stan agonalny to i nie chce się pisać Ja zaczełam  kofry szt.2 pakować, referencje  się  piszą a sobota  i niedziela  wolne. 
16 grudnia 2021 22:01 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Dzień minął spokojnie, porobiłam zakupy kupiłam lepsze ciasto do kawy. Kierowca busa dał znać że będzie o 3 ciej w nocy, masakra. Nie mówię na długo do widzenia, bo zamelduje się 28 grudnia z Neumunster. Przytulam Wszystkich, odezwę się jak będę już w domu. Pa :danke:

Maluda, fajnie było z Tobą ?
Dziękuję za ostatnie odliczajki,mało  nas było, zostało  Was jeszcze mniej, nie napracowałaś się za bardzo 
Żart, zawsze z pomysłem ,do każdego  personalnie i z humorem ?
Jedź bezpiecznie i szczęśliwie ,nasyć się ciepłem domowym, bo krótko będziesz w nim gościć. 
Do usłyszenia i poczytania 
16 grudnia 2021 22:10 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Mało nas , stan agonalny to i nie chce się pisać :-(Ja zaczełam  kofry szt.2 pakować, referencje  się  piszą a sobota  i niedziela  wolne. 

To fakt, że  pisać się nie chce. Zajrzę, poczytam i nic nie piszę. 
Nie pamiętam żeby kiedyś tak mało Forumek było w odliczajkach. 
Wkrótce zostaniesz sama, na szczęście na krótko ☺️. Całe Forum będziesz miała dla siebie, ciekawe jak  zagospodarujesz tę przestrzeń ?
U mnie spokojnie ,powolnie i leniwie . Tak jak lubię. Mieszkanie udekorowane, lampki ,świeczki, czerwone winko i kolejny raz oglądam na Polsacie Diabła, co to ubiera się u Prady. 
Spokojnego wieczoru i dobrej nocy. 
Ja przed świętami trzymam się pewnych zasad, które to Wam też chcę przedstawić ? 
28 grudnia 2021 21:34 / 4 osobom podoba się ten post
A ja sie  zapytowuje, gdzie nasz  kochany  Luke, no mial  juz od dzis tez  byc na emigracji?! 
29 grudnia 2021 07:04 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

A ja sie  zapytowuje, gdzie nasz  kochany  Luke, no mial  juz od dzis tez  byc na emigracji?! 

A jestem już po fajnie przespanej nocy. Później podsumuje dzień, muszę ogarnąć to wszystko 
29 grudnia 2021 18:45 / 3 osobom podoba się ten post
Podopieczny, dr filozofii, odpoczywa po kolacji. Największym "problemem" jest to, że dużo sika, w dzień i w nocy, chociaż nie pije aż tak dużo. Miał cewnik z urinokondomem , ale ściągał go sobie, więc pozostały tylko pampki. Też je ściąga w nocy. Roboty to tylko tyle, co każdego ranka zmienić podkład i pościel. Jest na szczęście pralka, więc żaden problem. Transferu praktycznie nie ma, pomóc wstać i pomóc przesiąść się na wózek i odwrotnie. Warunki bytowe ok, kuchnia kompletna. Hausgeldu 150 euro, w tym na chemię. Wody nie pije ze sklepu, chce tylko kranówę. Jedynie parę minut spaceru do Edeki i tyle. Żona i syn nie żyją, inni krewni mieszkają daleko. Wszystkim zarządza kurator sądowy. Pauzy... Mam jedną 3 godzinną , gdy przychodzi jeden facet. Poza tym pauzuję w domu, gdy dziadek śpi. Ale nie narzekam, jakaś bonifikata za brak pauz będzie na koniec. Cisza i spokój.
Najważniejsze w tej chwili moje zdrowie. Po 11 lutego mam co robić. A że wyjazd z powrotem może będzie w inne miejsce, to czas minie szybko w domu. 
29 grudnia 2021 19:15 / 4 osobom podoba się ten post
Ponieważ zaniknął mi odpowiedni topik to napisze tutaj. Opieprzą to oprócz, trudno.  potrzebuje zmienniczki na 10.01 do 6.03. Miejsce bez większych problemów (wg. Mnie). Jakby co to na priv napisze więcej
30 grudnia 2021 20:48 / 3 osobom podoba się ten post
Pożegnanie ze sklepami zrobiłem, raz z dziadkiem (naciągnął mnie na wino i duży szampan.. więc kupiłem ) oraz teraz sam. Cieplutko, dobrze, że i cieńszą kurtkę wziąłem, bo w zimowej bym się zaparzył. Agencje moje interesują się, jak mi na zleceniu leci, szok... Widocznie musiały wcześniej być jakieś problemy. Jak dobrze pójdzie, to 23 lutego przyjeżdżam do hrabiego. Zmiennik mówił mi, ze stan jego zdrowia się nie pogorszył. Ale jeszcze trochę czasu zostało, więc nie ma co gdybać...
Ciekawe, jak tam Kruszynka 
31 grudnia 2021 18:32 / 3 osobom podoba się ten post
pulpecja86

Ponieważ zaniknął mi odpowiedni topik to napisze tutaj. Opieprzą to oprócz, trudno. :-) potrzebuje zmienniczki na 10.01 do 6.03. Miejsce bez większych problemów (wg. Mnie). Jakby co to na priv napisze więcej

Napisz do mnie, co i jak. (usunięto ze względów bezpieczeństwa)
31 grudnia 2021 18:34 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Pożegnanie ze sklepami zrobiłem, raz z dziadkiem (naciągnął mnie na wino i duży szampan.. więc kupiłem :smiech3:) oraz teraz sam. Cieplutko, dobrze, że i cieńszą kurtkę wziąłem, bo w zimowej bym się zaparzył. Agencje moje interesują się, jak mi na zleceniu leci, szok... Widocznie musiały wcześniej być jakieś problemy. Jak dobrze pójdzie, to 23 lutego przyjeżdżam do hrabiego. Zmiennik mówił mi, ze stan jego zdrowia się nie pogorszył. Ale jeszcze trochę czasu zostało, więc nie ma co gdybać...
Ciekawe, jak tam Kruszynka :-)

Piotrus pilnuje zapasów, a ja Jego. Mam zamiar za tydzień wyjechać
Na razie resetuję się przy Cin Cin ??
01 stycznia 2022 12:16 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Piotrus pilnuje zapasów, a ja Jego. Mam zamiar za tydzień wyjechać
Na razie resetuję się przy Cin Cin ??

Czyli Hamburg nie wypalił?
01 stycznia 2022 12:19 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Napisz do mnie, co i jak. (usunięto ze względów bezpieczeństwa)

Maluda jak chcesz tu swój mail podać to nie przejdzie chyba że zamiast tradycyjnej @ napiszesz małpa Albo na profilu zamieścisz telefon czy mail  
01 stycznia 2022 12:23 / 2 osobom podoba się ten post
Słuchamy koncertu noworocznego, zaraz obiad, szampan, skoki i dzień minie. Jutro jednak spacer
03 stycznia 2022 19:44 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Napisz do mnie, co i jak. (usunięto ze względów bezpieczeństwa)

Zostaje do 13.02 . Ale szukam kogoś na zastępstwo. Dziadkowice nie są problemem. Tylko córka. Ja osobiście po paru opierdolach się z nią dogadałam (( ale niestety to taki typ który wszystko wie naj).