Jak minął dzień 12

25 stycznia 2022 07:43 / 1 osobie podoba się ten post
I po obchodach babcia wycpykana z grosza. Losie, losie...???
 
25 stycznia 2022 07:51 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Sandałki piękne tylko, że nie dla mnie. W spadku po babci mam wystające kostki i muszę mieć buty zabudowane. Latem chętnie noszę klapki i to skórzane na koturnie bo wtedy dobrze się czuję w takich butach lub poprostu trampki. Torebeczka ok ale tylko telefon się zmieści a ja lubię duże torby. :oczko: proszę bez domysłów. :smiech3:

Co Ty Dusia-nikt domysłów nie snuje- ja też lubię takie 
25 stycznia 2022 08:35 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Napewno  obejrzę   w/w film:super: Ja pamiętam  czasy  Gierka ,, Pomożecie?.."Odnośnie  forum Op24, też  tam bylam w tamtym  czasie/krzaczory:-)/ Fajnie jest wrócić  i poczytać  ..Dzisiaj 3 godzinny  schoping, miałam tylko popatrzeć No i co?Sandałki  z 50 f.na 11 f..miałam  ich nie wziąść? Przecież zaraz lato :-):-) No i nosidełko na komórkę  też  jak za darmo :-)

Damessa- nie nakręcajjjjjj :lol1
25 stycznia 2022 08:37 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Damessa- nie nakręcajjjjjj :lol1

25 stycznia 2022 08:41 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Odnośnie postaci generała, który ma się widzowi kojarzyć z gen Jaruzelskim, zgadzam się z krytykami-wypadła karykaturalnie i śmiesznie. Gierka w tym filmie przedstawia się jako wielkiego przyjaciela narodu, postać mocno wyidealizowana, i tutaj ,w niektórych punktach,też zgadzam się z krytyką. Ale nie zgadzam się z tym, że Koterski źle tę  postać zagrał. 
To nie jest dokument, film historyczny czy biografia Gierka. Ale może wzbudzi ciekawość i zachęci do zainteresowania się historią Polski tamtego okresu tych,którzy są za młodzi ,żeby pamiętać. Od  rzetelnego przedstawiania historii są  historycy. Kino to show biznes, z akcentem na biznes ?. Chcąc zgłębić historyczną wiedzę trzeba korzystać z innych, najlepiej z różnych źródeł. A żeby wyrobić sobie własną opinię ,trzeba film obejrzeć a nie opierać się na opiniach krytyków?
 

Wyrosłam w rodzinie, która za władzą ludową nie przepadała. Byłam bardzo smarkata w tym okresie, ale wrażenia pozostały niezbyt przyjemne. Jako, że ojciec był również historykiem z wykształcenia, to historię mielismy przekazywaną bez przekłamań, jakimi jakis czas raczono uczniów w szkołach. Tym bardziej jestem ciekawa tego filmu. Przedstawienie Gierka jako przyjaciela narodu może tez byc takim reżyserskim zabiegiem. Koterski gra swietnie -choć jeszcze nie widziałam, to wiele sobie po obsadzie obiecuję. Obejrzę najpierw sama, bez opiniii krytyków. Zobaczę czy się rozczaruję, czy nie. 
25 stycznia 2022 09:11 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Napewno  obejrzę   w/w film:super: Ja pamiętam  czasy  Gierka ,, Pomożecie?.."Odnośnie  forum Op24, też  tam bylam w tamtym  czasie/krzaczory:-)/ Fajnie jest wrócić  i poczytać  ..Dzisiaj 3 godzinny  schoping, miałam tylko popatrzeć No i co?Sandałki  z 50 f.na 11 f..miałam  ich nie wziąść? Przecież zaraz lato :-):-) No i nosidełko na komórkę  też  jak za darmo :-)

B.fajne.Co do toreb to ja duże, worki i owszem ,no i plecaczki .Małe mi nie pasują do wzrostu  i nie są dla mnie zadowalające ?
25 stycznia 2022 09:37 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

B.fajne.Co do toreb to ja duże, worki i owszem ,no i plecaczki .Małe mi nie pasują do wzrostu  i nie są dla mnie zadowalające ?

Ja też niszę  duże  i plecaczki  a to jest futerał  na telefon z portfelem. np.na spacerek 
25 stycznia 2022 10:19
Przepióreczki popływały, to muszę zatkać basen ????
Spadam
25 stycznia 2022 10:37 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Ja też niszę  duże  i plecaczki  a to jest futerał  na telefon z portfelem. np.na spacerek :-)

Bardzo fajna rzecz ,ja miałam taką mini torebeczkę ale zamek się popsuł i mocno zużyta już była więc coś nowego by się przydało ?
25 stycznia 2022 10:57 / 5 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Przepióreczki popływały, to muszę zatkać basen ????
Spadam

Jak Pan coś powie, to już powie ?
Ale o co się rozchodzi, bo ja niekumata jakaś jestem??
25 stycznia 2022 11:23 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jak Pan coś powie, to już powie ?
Ale o co się rozchodzi, bo ja niekumata jakaś jestem??

Ja też nie jarze, może o ten basen pod łóżkiem chodzi ,wszak przykrywkę ma ??
25 stycznia 2022 11:26 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Ja też niszę  duże  i plecaczki  a to jest futerał  na telefon z portfelem. np.na spacerek :-)

Wiesz....chyba się skuszę na nerkę, nigdy nie miałam, wejdzie coś jeszcze oprócz fona?
25 stycznia 2022 11:30 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Wiesz....chyba się skuszę na nerkę, nigdy nie miałam, wejdzie coś jeszcze oprócz fona?

Po rehabilitacyjnym plumsaniu, każdorazowo, jednym z moich obowiążków jest zakrycie lustra wody.
Roleta rozwija się automatycznie, trzeba ją jedynie prowadzić na sznureczku i zakryć schodki.
Czy taka odpowiedź kontentuje Szanowne Panie?
 
????***
turlanko, cimicimi, itp:
 
25 stycznia 2022 11:32 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jak Pan coś powie, to już powie ?
Ale o co się rozchodzi, bo ja niekumata jakaś jestem??

Odp j.w. ?
25 stycznia 2022 11:37 / 3 osobom podoba się ten post
JanOp1979

Po rehabilitacyjnym plumsaniu, każdorazowo, jednym z moich obowiążków jest zakrycie lustra wody.
Roleta rozwija się automatycznie, trzeba ją jedynie prowadzić na sznureczku i zakryć schodki.
Czy taka odpowiedź kontentuje Szanowne Panie?
 
????***
turlanko, cimicimi, itp:
 

No teraz tak