Powitajki przy kawie 68

18 stycznia 2022 08:10 / 7 osobom podoba się ten post
Dobrego dnia! :) Mam nadzieję, że jakoś daliście rady wczoraj przetrwać podczas najbardziej depresyjnego poniedziałku w roku :) 
18 stycznia 2022 08:36 / 7 osobom podoba się ten post
Witam wtorkowo, cała jestem oczekiwaniem na oferty. Tyle wczoraj wydzwanialam, że może w końcu coś się trafi. Zapowiada się piękny dzień po wczorajszej wichurze. Miłego dnia Opiekunkowo. 
18 stycznia 2022 08:50 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Blue Monday przeżyty :) Nie wiedziałam nawet , że wczorajszy Monday jest blue, bo może jakąś Black Cerebration bym odprawiła, a tak to dzień minął normalnie plus przygotowywanie się do wyjazdu. Nie chce mi się jechać, zawsze tak mam, ale w pracy też żyję, nie rozkminiam, choć tęsknię za domem , bo co to da? Na miejscu też otaczają mnie fajni ludzie, mogę gdzies  wyskoczyc, coś zobaczyć pozwiedzać. A potem z radością wracam do domu. Inaczej rzecz się miała gdy zdarzało się trafić na jakieś niejfajne miejsce. 
Dusia-jeszcze swoim domkiem sobie pooddychaj, Maluda- powodzenia w poszukiwaniach .
A wszystkim dobrego dnia życzę. 
18 stycznia 2022 09:01 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry przyjemnego, bezstresowego dnia wszystkim 
18 stycznia 2022 09:16 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzień dobry. Blue Monday przeżyty :) Nie wiedziałam nawet , że wczorajszy Monday jest blue, bo może jakąś Black Cerebration bym odprawiła, a tak to dzień minął normalnie plus przygotowywanie się do wyjazdu. Nie chce mi się jechać, zawsze tak mam, ale w pracy też żyję, nie rozkminiam, choć tęsknię za domem , bo co to da? Na miejscu też otaczają mnie fajni ludzie, mogę gdzies  wyskoczyc, coś zobaczyć pozwiedzać. A potem z radością wracam do domu. Inaczej rzecz się miała gdy zdarzało się trafić na jakieś niejfajne miejsce. 
Dusia-jeszcze swoim domkiem sobie pooddychaj, Maluda- powodzenia w poszukiwaniach .
A wszystkim dobrego dnia życzę. 

Też  tak mam..tęsknię  za domem  ale tu też  żyję. Staram się  jak najwięcej  zrobić  coś  dla siebie./ taka egoistka/Dzisiaj  np. jadę  obczaić  godziny otwarcia basenu.Jutro wolny dzień  , trzeba go na maksa wykorzystać 
18 stycznia 2022 09:27 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo wszystkim ?
Jak dobrze że wczoraj tylko Netflix, książka, rozmowy z rodziną i znajomymi ,z przyjaciółką spotkanie na spontanie i Monday minął szybko i przyjemnie, nie zauważyłam nawet że był w kolorze blue . Forum wieczorową porą też roześmiane zastałam, kiedy wpadłam do Was na trochę. 
A dzisiaj za oknem słońce i pogoda, chociaż mrozik trzyma ,no to 
18 stycznia 2022 09:44 / 7 osobom podoba się ten post
To jeszcze raz ja. Zadzwoniła inna firma, przyjęłam ofertę na 30 tego. Przez ten czas dopilnuję trochę Piotra. Zlecenie ma być w Essen. Już miałam dosyć tego wyczekiwania. Oby tym razem wypaliło, bo zlecenie lekkie, seniorka bez rodziny na karku, a to lubię. 
18 stycznia 2022 09:46 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

To jeszcze raz ja. Zadzwoniła inna firma, przyjęłam ofertę na 30 tego. Przez ten czas dopilnuję trochę Piotra. Zlecenie ma być w Essen. Już miałam dosyć tego wyczekiwania. Oby tym razem wypaliło, bo zlecenie lekkie, seniorka bez rodziny na karku, a to lubię. 

18 stycznia 2022 09:55 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

To jeszcze raz ja. Zadzwoniła inna firma, przyjęłam ofertę na 30 tego. Przez ten czas dopilnuję trochę Piotra. Zlecenie ma być w Essen. Już miałam dosyć tego wyczekiwania. Oby tym razem wypaliło, bo zlecenie lekkie, seniorka bez rodziny na karku, a to lubię. 

??
18 stycznia 2022 09:58 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:-)zima trzyma:chaplin:

U mnie z tą zimą to taka bida, ja nie wiem gdzie Wy robicie, że zimę macie u mnie to conajwyżej późna jesień
18 stycznia 2022 10:08 / 4 osobom podoba się ten post
opiekunkoland

U mnie z tą zimą to taka bida, ja nie wiem gdzie Wy robicie, że zimę macie u mnie to conajwyżej późna jesień:-(

W Bonn dopiero jakieś pierwsze płatki śniegu mają spaść za dwa dni, a o zimie piszą dziewczyny urlopujące się w kraju 
18 stycznia 2022 13:09 / 8 osobom podoba się ten post
Witam witam i o zdrowie pytam 
Ja po drugim dniu pocovidovej rehabilitacji .Fajna sprawa(ćwiczenia) która mają naszą wydolność oddechową poprawić. Poszłam do rodzinnej i skierowanie wypisała ,na Rtg.też który nic nie wykazał i to mnie cieszy.Kaszel suchy i duszący mi pozostał ,ale lekarka nawet mnie nie osłuchała ?Sama bez maseczki siedziała za to pacjenci w maskach na drugim końcu gabinetu w odległości 3 m.Czekalam tylko na moment kiedy mi receptę na kiju poda .Wypisała mi pierdoly które moza bez Rp.kupic , drogie jak chol...na dodatek i suplementy.Jeszcze 5 takich zabiegów  a potem muszę zrobić pauzę bo termin na nogę mam ale tak na 80%.Kurcze wszystko tak się odwleka w czasie.Nie lubię takich sytuacji.Siedze w domu już miesiąc i czekam jak ta d...wołowa. Miało być wcześniej teraz znów zmiana .
Dobra koniec tego marudzenia u mnie zima ,śnieg ale bez wiatru.Będąc na rehabilitacji odwiedziłam stare kąty, wypiłam kawę z koleżankami i szefem i jakoś sentymentalnie się zrobiło ☺Żeby już całkiem pozytywnie rozpocząć popołudnie na patelni wylądowała kaszanka z cebulką i świeżą bułeczką ?ale tylko dla mie bo Munż tego nie tknie .Nie ma go i nie widzi tego ustrojstwa na patelni i dobrze bo by mi nawet kiska nie dał ?Miłego dnia ?
18 stycznia 2022 13:14 / 7 osobom podoba się ten post
dzień dobry we wtorek spokojego i miłego dzionka
18 stycznia 2022 14:32 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Witam witam i o zdrowie pytam :-)
Ja po drugim dniu pocovidovej rehabilitacji .Fajna sprawa(ćwiczenia) która mają naszą wydolność oddechową poprawić. Poszłam do rodzinnej i skierowanie wypisała ,na Rtg.też który nic nie wykazał i to mnie cieszy.Kaszel suchy i duszący mi pozostał ,ale lekarka nawet mnie nie osłuchała ?Sama bez maseczki siedziała za to pacjenci w maskach na drugim końcu gabinetu w odległości 3 m.Czekalam tylko na moment kiedy mi receptę na kiju poda .Wypisała mi pierdoly które moza bez Rp.kupic , drogie jak chol...na dodatek i suplementy.Jeszcze 5 takich zabiegów  a potem muszę zrobić pauzę bo termin na nogę mam ale tak na 80%.Kurcze wszystko tak się odwleka w czasie.Nie lubię takich sytuacji.Siedze w domu już miesiąc i czekam jak ta d...wołowa. Miało być wcześniej teraz znów zmiana .
Dobra koniec tego marudzenia u mnie zima ,śnieg ale bez wiatru.Będąc na rehabilitacji odwiedziłam stare kąty, wypiłam kawę z koleżankami i szefem i jakoś sentymentalnie się zrobiło ☺Żeby już całkiem pozytywnie rozpocząć popołudnie na patelni wylądowała kaszanka z cebulką i świeżą bułeczką ?ale tylko dla mie bo Munż tego nie tknie .Nie ma go i nie widzi tego ustrojstwa na patelni i dobrze bo by mi nawet kiska nie dał ?Miłego dnia ?

kaszaneczka.
Witaj, też swego czasu o tych rehabilitacjach pocovidowych chciałem coś napisać, ale Ty już ogarnęłaś temat ? Wracaj do zdrowia. 
18 stycznia 2022 18:03 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziękuję. Na dziś nie mam żadnych planów. Klucze do teściów zawieść od domu i zakupy po drodze na, dziś i na wyjazd. Potem już tylko praca w domu pranko i pakowanie i tyle.juz mi się chce jechac bo wszyscy się rozjechali i zostałam sama w pustym domu. 

Po południu jedziesz?