Powitajki przy kawie 68

19 stycznia 2022 09:22 / 8 osobom podoba się ten post
Chciałabym być w tak odlotowym nastroju jak Ewita, ale im bliżej wyjazdu , tym bliżej  mi do filozoficznej postawy Maludy.
Lecz jeszcze korzystam ze swobody choć w głowie się kołacze cytat z Mrożka " Czyściutkie ubranko z kołnierzykiem, haftowany kaftanik bezpieczeństwa " :) Tak mnie przy kawie jakoś 
No to sobie pozrzędziłam, czas iść do zajęc, bo dziś grafik mam dość napięty :) 
I dzień dobry w środę :) 
19 stycznia 2022 09:25 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Witam witam i o zdrowie pytam :-)
Ja po drugim dniu pocovidovej rehabilitacji .Fajna sprawa(ćwiczenia) która mają naszą wydolność oddechową poprawić. Poszłam do rodzinnej i skierowanie wypisała ,na Rtg.też który nic nie wykazał i to mnie cieszy.Kaszel suchy i duszący mi pozostał ,ale lekarka nawet mnie nie osłuchała ?Sama bez maseczki siedziała za to pacjenci w maskach na drugim końcu gabinetu w odległości 3 m.Czekalam tylko na moment kiedy mi receptę na kiju poda .Wypisała mi pierdoly które moza bez Rp.kupic , drogie jak chol...na dodatek i suplementy.Jeszcze 5 takich zabiegów  a potem muszę zrobić pauzę bo termin na nogę mam ale tak na 80%.Kurcze wszystko tak się odwleka w czasie.Nie lubię takich sytuacji.Siedze w domu już miesiąc i czekam jak ta d...wołowa. Miało być wcześniej teraz znów zmiana .
Dobra koniec tego marudzenia u mnie zima ,śnieg ale bez wiatru.Będąc na rehabilitacji odwiedziłam stare kąty, wypiłam kawę z koleżankami i szefem i jakoś sentymentalnie się zrobiło ☺Żeby już całkiem pozytywnie rozpocząć popołudnie na patelni wylądowała kaszanka z cebulką i świeżą bułeczką ?ale tylko dla mie bo Munż tego nie tknie .Nie ma go i nie widzi tego ustrojstwa na patelni i dobrze bo by mi nawet kiska nie dał ?Miłego dnia ?

U nas też była lekarka , którą syn nazwał "pani doktor tego się nie leczy " :) Przepisywała suple i leki bez recepty. Nie ma jej od jakiegos czasu, a rzecz się wydarzyła jeszcze przed pandemią :) 
19 stycznia 2022 09:35 / 9 osobom podoba się ten post
Dziendoberek kochani 
po dlugim urlopku znowu praca w de.
Jeszcze nie wiem tylko na ile musze policzyc sobie dni 
milego dzionka dla wszystkich 
19 stycznia 2022 09:43 / 4 osobom podoba się ten post
Fiore

Dziendoberek kochani :-)
po dlugim urlopku znowu praca w de.
Jeszcze nie wiem tylko na ile musze policzyc sobie dni :hihi::yahoo:
milego dzionka dla wszystkich :bravo::kwiaty_serca:

Cześć Fiore :) Dlaczego musisz sobie dni policzyć ? Czyżby podopieczny/ na był bardzo żwawy? 
19 stycznia 2022 09:46 / 7 osobom podoba się ten post
tina 100%

Cześć Fiore :) Dlaczego musisz sobie dni policzyć ? Czyżby podopieczny/ na był bardzo żwawy? :hihi:

ja dlugodystansowy co 6 tygodni zmieniam pacjeta wiec musze sie zastanowic kiedy nastepny urlop , ale cos mysle ze w czerwcu dopiero wiec musze policzyc dzionki  poza tym moja podopieczna ma dopiero w piatek do domku wrocic ze szpitala a do tego czasu mam sie sam rozgoscic u nie w domku, ale cos mi sie wydaje ze za dlugo nie pociagnie z opisu corki
19 stycznia 2022 10:04 / 3 osobom podoba się ten post
mzap88

Witajcie piątkowo!
Wczoraj uśpiłam swoją białą kocicę, złapała kociego koronawirusa, zabójczego dla zwierzaków. 
Najchętniej przeleżałabym w łożku cały dzień, ale praca czeka, do tego okazało się, że koleżanka nie wraca z l4, więc mam robotę do 17 lutego napewno.
Trzymajcie się zdrowo i pozytywnie, dużo słonca dla was, tego wewnętrznego, chyba że macie za oknami :)

Mzap88 mam prośbę możesz się do mnie odezwać 664 to 001 moj numer 227 ? pozdrawiam ( mam pytanie prywatne) 
19 stycznia 2022 16:34 / 3 osobom podoba się ten post
Powitać prawie wieczorem Słoneczka❤
 
https://youtu.be/tAsFyWukU6g
 
19 stycznia 2022 17:23 / 2 osobom podoba się ten post
Fiore

ja dlugodystansowy co 6 tygodni zmieniam pacjeta wiec musze sie zastanowic kiedy nastepny urlop , ale cos mysle ze w czerwcu dopiero wiec musze policzyc dzionki :-):-) poza tym moja podopieczna ma dopiero w piatek do domku wrocic ze szpitala a do tego czasu mam sie sam rozgoscic u nie w domku, ale cos mi sie wydaje ze za dlugo nie pociagnie z opisu corki

Powodzenia na nowym miejscu :) 
19 stycznia 2022 17:33 / 1 osobie podoba się ten post
JanOp1979

Powitać prawie wieczorem Słoneczka❤
 
https://youtu.be/tAsFyWukU6g
 

Jest dobrze 
19 stycznia 2022 18:04 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Jest dobrze :-)

A niech będzie:
ŚWIETNIE! ?⏳??????❤?
19 stycznia 2022 18:58
Fiore

ja dlugodystansowy co 6 tygodni zmieniam pacjeta wiec musze sie zastanowic kiedy nastepny urlop , ale cos mysle ze w czerwcu dopiero wiec musze policzyc dzionki :-):-) poza tym moja podopieczna ma dopiero w piatek do domku wrocic ze szpitala a do tego czasu mam sie sam rozgoscic u nie w domku, ale cos mi sie wydaje ze za dlugo nie pociagnie z opisu corki

Nie ma opiekunki i poszpitalny pacjent - wielka niewiadoma i jedna z gorszych opcji. Powodzenia ?
19 stycznia 2022 21:40 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

:mniam: kaszaneczka.
Witaj, też swego czasu o tych rehabilitacjach pocovidowych chciałem coś napisać, ale Ty już ogarnęłaś temat ? Wracaj do zdrowia. 

Zawsze jeszcze możesz cos dodać od siebie za friko ?
19 stycznia 2022 21:43 / 2 osobom podoba się ten post
Fiore

Dziendoberek kochani :-)
po dlugim urlopku znowu praca w de.
Jeszcze nie wiem tylko na ile musze policzyc sobie dni :hihi::yahoo:
milego dzionka dla wszystkich :bravo::kwiaty_serca:

Ło Góral dołączył do ludu pracującego ?No nareszcie ?A ja się jeszcze bycze i jest byczo kaczo I indyczo .Cześć maratończyku?jakoś bardziej mi ta nazwa leży niż ta druga ?
19 stycznia 2022 21:45 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam serdecznie. :chaplin: Jeszcze z domu bo wyjazd dopiero o 14.15 więc jeszcze kilka godzin muszę poczekac. Wam spokojnego dnia życzę i. :pije kawe:

Szczęśliwej drogi bez niespodzianek 
19 stycznia 2022 21:49 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

U nas też była lekarka , którą syn nazwał "pani doktor tego się nie leczy " :) Przepisywała suple i leki bez recepty. Nie ma jej od jakiegos czasu, a rzecz się wydarzyła jeszcze przed pandemią :) 

Zmienię kobietę na model bardziej postępowy, mam do wyboru jeszcze dwie ,ale przyjmują popołudniową porą, znam je obie ?Ciekawe czy dezynfekuje słuchawkę po teleporadach ?